Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czeska Budo Gala 2002


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Czeska Budo Gala 2002
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

miłego ogladania
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
jak dla mnie ten film jest doskonalym przykladem, ze same koziolki (czesto koslawe) nie wystarcza aby okreslic cos mianem capo.
niestety nauka z internetu i filmow (bez doswiadczonego instruktora) jest coraz czestszym zjawiskiem a jej rezultatem sa np. takie stwierdzenia (chyba z jakiegos forum czy KG) uczylismy sie 3 miesiace po czym dalismy pokaz capo
  • 0

budo_sabiá
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BBZ zerodwadwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
heh.. :|
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
a co to za grupa jest na tym pokazie koziołków?? :D
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
W pelni zgadzam sie z Jakubem! Poza tym najbardziej w tym filmie(czy pokazie) smieszyly mnie te chamskie kopniecia na krzyz.Byla ich wuchta,a przy tym niektorzy kopali na krzyz np. parafuso i torpedo,co grozi niezbyt przyjemnymi kontuzjami,ale...

Niektorzy kolesie kopali tylko pro forma,bo wiekszosc ich kopniec byly naprawde zalosne i chyba sluzyly im tylko do nabierania pedu do trickow.
Ogolnie raczej break, a nie Capoeira,ale interesuje mnie jaka to byla grupa.Domyslam sie co prawda,jakiej grupy to mogl byc pokaz,ale nie bede wymienial nazw,bo to tylko przypuszczenia.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
moim zdaniem niewazne co to za grupa bo i tak nic to nie zmieni. wiadomo, ze taka grupa jaki instruktor i po tym nalezy oceniac prace (choc wiadomo, ze niektore grupy nie pozwolilyby sobie na firmowanie takiego czegos wlasna nazwa).
rownie dobrze mogla to byc czeska kadra narodowa w capo.
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Były juz na forum zamieszczone dwa filmiki tych samych ludzi i tez był to budoshow. Na tamtych dwóch filmikach widać że kolesie noszą koszulki grypy Abada, choć wcale nie muszą należeć do tej grupy.
Swoją droga gdy patrze na te filmiki to przypominają mi się czasy kiedy hasałem w Aguia Branca, czyli w sumie poczatki capo w Polsce. Może u naszych południowych sąsiadów capo dopiero sie rozwija i dlatego jest jak widać.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
A moze oni robią pokaz jak nie powinna wygladac Capoeira :) . Mi sie jednak wydaje, ze to nie jest Abada. Zazwyczaj capoeiristas z innej grupy nosza kolorowe melhas. Na pokazach Abady, ktore oglądałem wszyscy maja na sobie Abada a na tym filmiku tak nie jest, ale wygladali na początkujących, wiec moze jeszcze sobie nie kupili Abad. Moze ktos wie na 100% co to za grupa???????
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Piaba: Co to jest torpedo?
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Podejrzewam, ze chodzilo mu o "tornado", 540 kick ;]
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Aaaa to dlatego ta krytyka w jego wykonaniu wydala mi sie jakas taka dziwna :)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
mam film z zeszlego roku rowniez, kiedys je juz tu wklejalismy, poszukajcie w archiwum. Grupa ta sama co w zeszlym roku, nie bede z nazwy wymienial, ale jak powiem ze to moja "ulubiona" grupa, to nikt juz ne bedzie mial watpliwosci...
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
:) :) :)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
No to juz wiemy, skoro ulubiona to napewno ADG. :) :) :) Zgadlem??
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Moim zdaniem to nie ADG, tam sie inaczej kopie armade :)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
ArkuS: ja jestem w AdG. W mojej grupie NIKT tak nie skacze. Grupa ktora wystapila na zeszlorocznej czeskiej Budo Gala, rowniez na Budo Gala sprzed 2 lat to ta sama, do ktorej sam teraz wstapiles - czeska Abada Capoeira, jesli sie nie myle pod direcao Instrutora Dodo. Utrzymuje kontakt z czlowiekiem z czech, ktory potwierdza moje informacje. to jest Abada Capoeira Czechy.
  • 0

budo_sou
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Troche was nie rozumiem ;] Jak im mestre pozwala na takie cos to niech sobie robia;] Rownie dobrze oni moga powiedziec ze nasze style sa do dupy;] Wiecej tolerancji... Zreszta jak sami wiecie sa w polsce grupy w ktorych niekiedy dochodzi do tego ze sa same kopniecia bez ginga i jakos nikt tu na nich nie nadaje...
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
uwierz, ze w Polsce robi sie porzadek z takimi grupami. takjak mialo to miejsce z mocambo - ludzie chcieli cwiczyc, zaczeli sami - wyszlo to jak wyszlo, do tego stopnia, ze zwrocili na siebie uwage calej Polski. No i sciagneli do siebie grupe, juz takich rzeczy nie robia, tylko cwicza prawdziwa capoeira.
Co do Czech - grupa Abada jest grupa olbrzymia, ciezko znac kazdego i w kazdym kraju, pamietac o wszystkich sekcjach, tymbardziej, ze otwieranie nowych sekcji jest glownie inicjatywa instrutorow i wyzszych sznurkow, rzadziej mestre. badz co badz, marreco pisze: "Już od kilku miesięcy grupę w Czeskich Budejovicach prowadzi brazylijczyk graduado Boquinha z pomocą Prof.Paçoci i grupa jest coraz lepsza". Oby to byla prawda.
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
A wlasnie co sie stalo z mocambo ;) (pojechal ich ktos bic?....bo byly takie plany ;) )jest to gdzies na forum?...nie moge znalesc ...bylbym wdzieczny za jakis txt na ten temat albo link do archiwum.


pozdrawiam
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Mocambo jako takie rozpadlo sie (znaczy sie "Mestre Paolo" znikl gdzies jakis czas po poruszeniu przemnie na forum tej sprawy :] Oraz po waszym odzwewie :P Nic nie wyjasnial podobno tylko powiedzial, ze dalej nie moze prowadzic treningow i sie zapadl pod ziemie. Ale dokladniej to nie do mnie :D ) ...

W tej chwili na miejsce tamtej grupy powstala grupa Artes Das Gerais i jak narazie wszystko idzie w dobra strone :D

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024