Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czeska Budo Gala 2002


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_overlord
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Czesc:D

heh chciałem powiedzieć że w sumie nie za bardzo kumam o co chodzi z tymi życiorysami :D , a co do tego filmiku to jest spoko i mi podoba:D

Niech szmoc będzie z Wami Narazie i 3majcie sie

hehe:)
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
OK, co do tego czy M.Camisa Roxa jest w ABADZIE to może go źle zrozumiałem. Może to faktycznie chodziło o to że już nie trenuje a nie że już nie działa w ABADA. Bariera językowa, mogłem źle zinterpretować wypowiedź.
Ale co do tego fragmentu że Camisa trenował w Academi Mestre Bimby to jestem na 100% pewny.
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002

...Ale co do tego fragmentu że Camisa trenował w Academi Mestre Bimby to jestem na 100% pewny.


Oczywiście pewny, że NIE trenował tam.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002

...Ale co do tego fragmentu że Camisa trenował w Academi Mestre Bimby to jestem na 100% pewny.


Oczywiście pewny, że NIE trenował tam.

I tym akcentem skończmy tą dyskusje, ja wiem swoje, Lobato wie swoje i wszyscy wiedzą swoje. A teraz Peace :D
  • 0

budo_galo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Z czystej ciekawosci moglbym sie dowiedziec gdzie mozna znalezc jakies informacje na temat tego ze jest sekcja abady w bedzinie ?? ciekawe to to... Chetnie zjawil bym sie na treningu u was.. w bedzinie oczywiscie...
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002

Z czystej ciekawosci moglbym sie dowiedziec gdzie mozna znalezc jakies informacje na temat tego ze jest sekcja abady w bedzinie ?? ciekawe to to... Chetnie zjawil bym sie na treningu u was.. w bedzinie oczywiscie...

"Czystych" informacji na temat Abada Capoeira w Będzinie w internecie jeszcze nie ma. A to dlatego, ze od niedawna Będzinska grupa stara sie dolączyc do grupy Abada. Ale sam mam nadzieje, ze na jakiejs stronie Abady pojawi sie wzmanka o naszej sekcji w Będzinie. Pozdrawiam :D
  • 0

budo_sabiá
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BBZ zerodwadwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002

W naszej grupie jest w pewnym sensie podobna sytuacja.

:?:
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
A tak wogole, nie ten temat, no ale skoro pytania poszly: co to za ekipa w Bedzinie wogole skacze? I kto prowadzic zajecia bedzie - jakie ma corda? z reszta skoro juz byla tam ekipa przed Abada, to dlaczego odlaczyliscie sie od poprzedniej grupy?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002

A tak wogole, nie ten temat, no ale skoro pytania poszly: co to za ekipa w Bedzinie wogole skacze? I kto prowadzic zajecia bedzie - jakie ma corda? z reszta skoro juz byla tam ekipa przed Abada, to dlaczego odlaczyliscie sie od poprzedniej grupy?


Odpowiedź na pytanie 1 : W Będzinie "skacze" Abada Capoeira, 25 alunos.
Odpowiedź na pytanie 2 : Treningi 2 razy w tygodniu od 1 wrzesnia roku 2002 prowadzi Passaredu, aluno z 5 - letnim stazem. Ma cordao crua e laranja, wedlog gradacji PDM, cwiczyl tez 3 lata w Magii gdzie mial cordao verde. Nasza grupa nie przeszla jeszcze przez batisado w zadnej grupie, ale mamy nadzieje, ze niedlugo to nastąpi w grupie Abada, i dostaniemy swoje pierwsze corda wedlog gradacji tej wspanialej grupy.
Odpowiedź na pytanie 3 : Przed Abada Będzinska grupa cwiczyla pod sztandarem Porto de Minas, przez (jak dobrze pamiętam) 9 miesięcy. Po naszym odejsciu z PdM od razu Passaredu nawiązal kontakt z Abada (chyba z Jacare) i od tamtej pory staramy sie byc w Abadzie, i cwiczymy jej podstawy i techniki. Powodu odejscia od Porto nie podam, to nie jest sprawa do rozgłaszania, po prostu tak wyszlo.
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
W tym Będzinie to grupy zmieniają sie jak w kalejdoskopie.
Z tego co wiem to najpierw tam było Artes das Gerais, potem Porto de Minas teraz Abada, a zapewne tez i Grupo Magia się tam kiedyś przewinełą. :-)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002

W tym Będzinie to grupy zmieniają sie jak w kalejdoskopie.
Z tego co wiem to najpierw tam było Artes das Gerais, potem Porto de Minas teraz Abada, a zapewne tez i Grupo Magia się tam kiedyś przewinełą. :-)


Tak najpierw bylo ADG, gdzie treningi prowadzil monitor Cigano, ale nie wiem dlaczego przestalo to istniec. Nastepnie Porto, a teraz Abada. A Magia tez sie przewinela o nasze miasto, ale sie przeniosla do sąsiedniego miasta Czeladzi, dlatego, ze tam chodzilo okolo 10 osob na treningi.
  • 0

budo_galo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
tak dla uwiarygodnienia sytuacji magia w bedzinie byla i to jeszcze to tegorocznych wakacji teraz sa w czeladzi w hali mosiru tam gdzie ja kiedys stawialem pierwsze kroki u coma
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Miesiąc temu Sylwek (Pasarocośtam) przyszedł do nas i pytał Adama czy może wrócić do Magia. Mieliśmy przedyskutować to na zebraniu graduadów, ale Sylwek sie chyba rozmyślił, bo nie dalibyśmy mu prowadzić sekcji.

Sylwek jest świetnym akrobatą, o breakdance też sie otarł, jest też spoko gościem ale capoeira to nie tylko akrobatyka. Chodziasz nie widziałem jego postępów od roku, może coś sie zmieniło.

Oczywiście pewnie z łatwością przyszło by mu nauczenie sie wszystkich szegółów i tradycji związanych ze naszą grupą i pewnie za pół roku mógłby z powrotem prowadzić sekcje. Ostatecznie wybrał inną droge. ABADA.

pozdr. dla Sylwka, szkoda że nie miał dość cierpliwości żeby ugruntować wszystkie aspekty capoeira, bo mógłby wrócić i w przyszłości prowadzić normalnie swoją sekcje.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002

Miesiąc temu Sylwek (Pasarocośtam) przyszedł do nas i pytał Adama czy może wrócić do Magia. Mieliśmy przedyskutować to na zebraniu graduadów, ale Sylwek sie chyba rozmyślił, bo nie dalibyśmy mu prowadzić sekcji.

Sylwek jest świetnym akrobatą, o breakdance też sie otarł, jest też spoko gościem ale capoeira to nie tylko akrobatyka. Chodziasz nie widziałem jego postępów od roku, może coś sie zmieniło.

Oczywiście pewnie z łatwością przyszło by mu nauczenie sie wszystkich szegółów i tradycji związanych ze naszą grupą i pewnie za pół roku mógłby z powrotem prowadzić sekcje. Ostatecznie wybrał inną droge. ABADA.

pozdr. dla Sylwka, szkoda że nie miał dość cierpliwości żeby ugruntować wszystkie aspekty capoeira, bo mógłby wrócić i w przyszłości prowadzić normalnie swoją sekcje.

Tak to kto mial prowadzic zajecia gdyby nasza grupa byla w Magii?? Pozatym Wszyscy od nas chcą byc w Abadzie, wiec nie wiem po co Sylwek do Was podzedl. Niedawno przyszedl do nas na trening jakis aluno 3 stopnia, ale zamienil tylko pare slow z Sylwkiem i wyszedl.
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Napewno przez ten czas prowadziłby zajęcia Graduado Lobo, Graduado Sagat lub jakiś Aluno 3 stopnia.
Ale to już nieważne.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002

Miesiąc temu Sylwek (Pasarocośtam) przyszedł do nas i pytał Adama czy może wrócić do Magia. Mieliśmy przedyskutować to na zebraniu graduadów, ale Sylwek sie chyba rozmyślił, bo nie dalibyśmy mu prowadzić sekcji.

Sylwek jest świetnym akrobatą, o breakdance też sie otarł, jest też spoko gościem ale capoeira to nie tylko akrobatyka. Chodziasz nie widziałem jego postępów od roku, może coś sie zmieniło.

Oczywiście pewnie z łatwością przyszło by mu nauczenie sie wszystkich szegółów i tradycji związanych ze naszą grupą i pewnie za pół roku mógłby z powrotem prowadzić sekcje. Ostatecznie wybrał inną droge. ABADA.

pozdr. dla Sylwka, szkoda że nie miał dość cierpliwości żeby ugruntować wszystkie aspekty capoeira, bo mógłby wrócić i w przyszłości prowadzić normalnie swoją sekcje.

Lobato skoro mowisz, ze jest cienki technicznie, to ja sie Ciebie spytam dlaczego Adam pozwolil Sylwkowi prowadzic sekcje juz 2 lata temu a Tobie dopiero teraz. Chyba Adam ma oczy i widzi komu pozwala prowadzic treningi. :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
Sylwek był wtedy jedyną osobą która miała czas jeździć do Kielc prowadzić treningi. Gdyby nie on to chłopaki z Kielc NIC by nie robili związanego z capo.

Ja prowadze dopiero od roku treningi bo dopiero od roku mam czas żeby sie poświęcić własnej sekcji.

To tyle, jak masz do mnie jakieś problemy to kieruj je do mnie na priv.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czeska Budo Gala 2002
A myslisz, ze bym tego nie napisal? Na razie nie mam uprawnien dotepu, wiec nie moglem Ci priva napisac, a meila nie podales.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024