Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven Seagal na Karowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
co do reklamy i marketingu wiem o co chodzi.... pytam bo mnie wiele rzeczy ciekawi. Stefan od czasu do czasu bywa w NY, jego ojciec lub dziadek mieszka na Long Island [sorry ale nie pamietam dokladnie kto] Jedna z moich kolezanek miala zaaranzowac nasze spotkanie ale Stefan wyjechal do Polski...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Stefan wyjechal do Polski...

Swoją drogą to mało mu już zostało skoro godzi się na taką imprezkę w Polsce. W hoolywood już go nie chcą? www też mu odcieli: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a takie fajne olejki eteryczne sprzedawał 8)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
no wiesz, po tylu aferach w Hollywood i miedzy innymi z rodzina Gambino wcale sie nie dziwie, ale zastanawia mnie fakt szukania innych zrodel w Europie. Jackie Chan podobnie; mimo sukcesu 'Rush Hour' kreci filmy z europejczykami. Cos w tym jest. W Hollywood ciezko jest sie przebic. Jak ktos juz wczesniej powiedzial na forum "tam rzadzi banda zydow, murzynow i pedalow"... Na sztuki walki nie ma juz tam miejsca
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

no wiesz, po tylu aferach w Hollywood i miedzy innymi z rodzina Gambino wcale sie nie dziwie

A właśnie i jak się to skończyło? czy jeszcze trwa? nadal twierdzi że chcą go zabić?
A co do tych źródeł, polaczki łykną wszystko, to nie ten czas jeszcze.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
wsrod Wlochow jest zasada: "nie pytaj i nie mow" wiec wiele sie od nich nie dowiesz. jedynie poprzez kontakty rodzinne i z przyjaciolmi. cala afere rozdmuchala prasa przy okazji posadzenia jednego z 'bossow' rodziny. ja mysle ze Stefan jest tu tylko mala rybka w tej calej machinie. to ze wzial kase od mafiosow na produkcje wcale sie nie dziwie... jesli ktos mialby sprzatnac Stefana z tego swiata to juz by to dawno zrobil. prawdopodobnie sie dogadali i sprawa ucichla. ogien podsycaja tylko rzadni sensacji dziennikarze, jak zawsze zreszta
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Obawiam się że nikogo z PUA nie było, nikt nie wiedział, redakcja zapewne zorganizowała całe to przedsięwzięcie (pieniążki) więc ma prawo decydować kto.


Fiodor, easy easy, całe spotkanie miało charakter prawie rodzinny i prywatny, w moich kontaktach ze Stevenem o kasie nie ma mowy.
Po prostu go o to poprosiłem a on się zgodził.
Bez prasy i mediów kameralnie - to był jego warunek.
Zaprosiłem prawie wszystkich z którymi spędziłem więcej niż kilka lat na macie(w pewnym wieku człowiek staje się sentymentalny). Zostawcie mafię i spiskową teorię , czasem sie zdarza na tym świecie że ludzie się przyjaźnią. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol:
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Powiedzcie co jeszcze Seagal mowil o aikido jakich rad udzielal i jaka jest jego teoria na temat zejscia z linia ataku, czy mowil w jaki sposob robic tak dynamicznie iriminage jak on to robi? Podajcie jakies konkrety
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
A tak propo to co Steven tak dlugo bedzie robil w Polsce czy kreci jakis nowy film?
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Take: uspokój się z tym uwielbieniem dla Stefka, bo to aż głupio słyszeć ...
Zrobił furorę w kinie, ropropagował aikido, ale jeśli chodzi o jego "wiedzę" i "umiejętności" to raczej w tej materii żadnym autorytetem nie jest...
Na Twoim miejscu przesdtałbym się fascyniwać gwiazdkami kina, a zaczął doceniać prawdziwych artystów: Tamura, Chiba, Kanai, Arikawa ....
Stefek nawet do pięt niedosięga uczniom wyżej wymienionych wirtuozów ...
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Wallace a ty cwiczyles ze Seagalem? Niestety nie mialem okazji cwiczyc z wyzej wymienionymi Sensejami tam gdzie ja cwiczylem aikido niesty zaden japonczyk nie przyjezdzal na staze zreszta nawet nie bylismy zrzeszeni z Aikikai a czy ja go uwielbiam to chyba moja prywatna sprawa i to wcale nieznaczy ze neiznam innych mistrzow aikido i ich nie doceniam ale nikt mi nie bedzie mowil co mam pisac a tym bardziej kogo uwielbiac. Moja prywatna sprawa a ze ty za nim nie przepadasz to juz twoj problem a 7 dana za cos musila chyba dostac. Zreszta jakbys niewiedzial to jego nauczycielem byl m.in. Sensei Isoyama ale pewnie on dla ciebie tez nie ma znaczenia
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Fiodor, easy easy, całe spotkanie miało charakter prawie rodzinny i prywatny, w moich kontaktach ze Stevenem o kasie nie ma mowy.
Po prostu go o to poprosiłem a on się zgodził.
Bez prasy i mediów kameralnie - to był jego warunek.

OK. tip top.
  • 0

budo_paweł b.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Osobiście uważam, że mistrz Tamura i inni uczniowie najwybitniejsi uczniowie O-sensei są lepsi niż Stefan. Ale nie uważam, że Stefek nie sięga do pięt uczniom wspomnianych mistrzom. Uważam, że w swojej klasie (7 dan) jest jeden z najlepszych. Posiada kilka perfekcyjnie opanowanych "firmowych" technik, które wykorzystuje w nie ułożonym randorii. Moim zdaniem takie randorii odzwierciedla prawdziwe umiejętności aikidoki. Stefan koncentruje uwagę na wybranych technikach, które nauczył się wykonywać odruchowo zgodnie z teorią prosto z podręcznika aikido - "techniki trzeba powtarzać dopóki nie staną się odruchem". Uważam, że właśnie ta koncentracja Stefana na paru technikach sprawia, że jego aikido jest ubogie w techniki i nie może się równać z bogadctwem technik np. mistrza Tissier. Ta specjalizacja Stefana jest źródłem jego szybkości w wykonywanych technikach, które po prostu perfekcyjnie opanował.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Zostawcie mafię i spiskową teorię , czasem sie zdarza na tym świecie że ludzie się przyjaźnią

wlasnie to mialem na mysli piszac o jego 'ukladach'. prasa zawsze rozdmucha wiele niepotrzebnych rzeczy. to co dla ludu to dla ludu a to co dla garstki to dla nich. dwie rozne historie.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
A propos, czy Stefan nadal zajmuje sie muzyka? Czy wspominal tez cos o tym w Waszych rozmowach?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

A propos, czy Stefan nadal zajmuje sie muzyka? Czy wspominal tez cos o tym w Waszych rozmowach?

I tak przy okazji, co wyszło z tym filmem co miał grać rolę Hendrixa?
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Brawo Paweł B. masz racje. Co z tego ze zna sie tysiac technik jesli zadnej nie umisz wykonac odruchowo, perfekcyjnie moj Sensei mowi " Lepiej miec 10 wyuczonych technik do perfekcji niz 100 ktorych nie bedziesz umial w 100% wykorzystac"
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
jakie sa plany filmowe Stefana jesli chodzi o Polske? czy ktos z Was wie cos na ten temat?
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
ponawiam pytanko i mam nadzieje ze sie dowiem
Kim jest w najnizszym rzedzie czlowieczek siedzacy jako 2 od lewej :?:
z wyszytym imionkiem na rekawie..
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
To ja dorzuce inne pytanie.

Co na zdjeciu robi Zbyszek Wöjcik? Przeciez to nie jego parafia.
On sie na aikido po prostu nie zna.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

A propos, czy Stefan nadal zajmuje sie muzyka? Czy wspominal tez cos o tym w Waszych rozmowach?


Oj tu mnie trafiłeś, przez cztery godziny w studiu w teatrze Buffo w Warszawie musiałem odsłuchiwać jego najnowszych nagrań.
Ci co mnie znają wiedzą, że słuchanie tego typu muzyki było dla mnie ogromnym wyzwaniem, ale czego sie nie robi z pasji do aikido.
Z kilkunastu utworow jeden jednak przypadł mi do gustu był to lekki hip hop uzupełniony znakomitymi solówkami L.Subramaniana wspaniałego skrzypka grającego klasyczną muzykę Indii i jego żony ( indyjski tradycyjnym śpiew). 8) :lol: :roll: 8) :lol: :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024