Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven Seagal na Karowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

To ja dorzuce inne pytanie.

Co na zdjeciu robi Zbyszek Wöjcik? Przeciez to nie jego parafia.
On sie na aikido po prostu nie zna.


Zna się ćwiczył aikido i u mnie i u pająka, any problem? :twisted: :P :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

przez cztery godziny w studiu w teatrze Buffo w Warszawie musiałem odsłuchiwać jego najnowszych nagrań

to moze Stefan pozwoli i w nastepnym numerze Budojo ukaze sie na CD chociaz jeden jego utwor ? chetnie poslucham co to za gatunek muzy on uprawia :) co Redakcja na to? :roll:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
A jakiej muzyki słucha?
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
W necie na jego stronie byla jego piosenka do sciagniecia "Girl it's alright" nawet nawet
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ok robi sie trosze nudno, wiec zanim ktos wstawi plik dzwiękowy z zawodzeniem Stefa ja wstawie kilka fotek z rzeczonego meetingu z Nieuchwytnym 8) :wink:

I tak zacznijmy od zdjatka które sie nie chciało juz 2 razy pokazać. Ale to nie dziwaota wszak przedstawia Kaczora na ramionach swoich wielbicieli, gdzie dostał sie po plecach maluczkich i teraz chce zdjąć jeden portret i powiesic swójprzestraszony :wink: :) przestraszony

Dołączona grafika

Dalej oczom zachwyconej gawiedzi ukazuje sie skromny autor niniejszego postu po wykonaniu solidnej roboty jaka jest rzucenie kol. Jeżykiem :P :) Kto doswiadczył ten wie o czym mówie i skąd to zadumanie na mym obliczu 8)

Dołączona grafika

Wszystko co dobre szybko sie kończy i tu Okrutny Jeżyk wygina w bolesnym sankyo me łabędzie skrzydełko :cry:

Dołączona grafika

I wreszcie to na co czekały zgromadzone tłumy: przerażony Stefan uciekajacy w popłochu po obejrzeniu doskonałosci technik w wykonaniu moim i Jeżyka

Dołączona grafika

Na koniec akcent dyplomatyczny; wielce Szanowna Redakcja w pogwarce ze Stefem

Dołączona grafika

Wszystkie zdjęcia © Jeżyk; wykonanie Iza Jeżykowa :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Ok robi sie trosze nudno, wiec zanim ktos wstawi plik dzwiękowy z zawodzeniem Stefa ja wstawie kilka fotek z rzeczonego meetingu z Nieuchwytnym 8) :wink:


Na poczatku, serdeczne gratulacje Labedziu, wreszcie widac fotki!!! :)

Co mnie najbardziej uderzylo w tych fotkach, to to, ze wszyscy macie idealnie swieze keikogi, znaczy nie przepocone :rofl: 8) :peace: To musi byc ten slynny aikidocki luzik :wink: HOHOHO niezwykle impresjonujace 8)
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
szkoda ze nie widziales keikogi Adasia psychologa oraz jego twarzy. trudno bylo je odroznic , ci co byli wiedza co mam na mysli 8) :lol: moze ktos ma zdjatko? Byscie zobaczyli do czego Stefek Burczy Brzuszek jest zdolny.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Na poczatku, serdeczne gratulacje Labedziu, wreszcie widac fotki!!! :)


Dzieki Szczepan, człowiek powoli ale sie jakoś uczy. To Twoja i Combola zasługa poklon

Co mnie najbardziej uderzylo w tych fotkach, to to, ze wszyscy macie idealnie swieze keikogi, znaczy nie przepocone :rofl: 8) :peace: To musi byc ten slynny aikidocki luzik :wink: HOHOHO niezwykle impresjonujace 8)


Szczepciu jak zwykle próbujesz nas brać pod włos. Nie rób tego bo jak sam sobie tak robiłes to zobacz jak niewiele zostało :rofl: :rofl:
Nie marudz bo jak przyjezdza gosc to sie wkłada świeże nowe gi. Nawet na twój przyjazd włozyłem.:) :) Druga sprawa to trening nie był iscie morderczy bo człowiek jak najwięcej chciał zobaczyć, SS czesto zmieniał techniki sporo łumaczył wiec było kiedy odsapnąć. A że sam Stef i Redakcja świeci biela nic dziwnego - jeden miał nówke i tylko demonstrował zaś Redakcja zajeta była pracami dokumentacyjnymi i słownym zacieśnianiem wiezów i to tez nikogo nie może dziwić. 8) 8) :) :)
A luzik u nas jest zawsze - luzik guzik, a nie grizzily nage :) :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Poland Seagal Saga dobiega końca.
Kilka minut temu opowiedziałem Stefanowi o ciekawej dyskusji na forum,
pozdrawia wszystkich. Wśród najbardziej aktywnych dyskutantów rozlosuję plakat Budojo z jego autografem.
W tej chwili trwa jeszcze pożegnalne party w jednej z restauracji w centrum stolicy(nie w moim guście więc się urwałem). A jutro jak przystało na hollywodzką gwiazdę odleci w siną dal swoim prywatnym jetem. Nam pozostaną wspomnienia i oczywiście obszerny fotoreportaż w następnym numerze BUDOJO :lol: :lol: :lol:

ps.umówiliśmy się na spotkanie za parę miesięcy w Japonii przy okazji pracy nad jego nowym filmem pt. Yakuza. 8) 8) 8)

  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

ps.umówiliśmy się na spotkanie za parę miesięcy w Japonii przy okazji pracy nad jego nowym filmem pt. Yakuza.


To jeszcze ktos chce inwestowac przestraszony w jego filmy, ktore i tak ida prosto na polki wypozyczalni video w Koziej Wolce? :rofl: :rofl:
A tak przy okazji, to nie chcial ci sprzedac olejkow zapachowych rodem z "Tybetu" po korzystnej cenie? :wink:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
czy Steven posiada jeszcze/juz swoja oficjalna strone internetowa?
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

To jeszcze ktos chce inwestowac przestraszony w jego filmy, ktore i tak ida prosto na polki wypozyczalni video w Koziej Wolce? :rofl: :rofl:
A tak przy okazji, to nie chcial ci sprzedac olejkow zapachowych rodem z "Tybetu" po korzystnej cenie? :wink:


Szczepan przecież on sam jest producentem swoich filmów, a pieniądze z Koziej Wólki są tak samo dobre jak z 5th Avenue.
Olejków mi nie proponował, a ja nie pytałem o nie. :) :) :) :) 8) 8) 8)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Jego filmy wcale nie są takie złe. Nawet dresy z Warszawskiego Bródna wiedzą kto to Seagal i kojarzą go "ten od aikido" (osobiście zbadałam :P ).
Pozdrawiam
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Jego filmy wcale nie są takie złe. Nawet dresy z Warszawskiego Bródna wiedzą kto to Seagal i kojarzą go "ten od aikido" (osobiście zbadałam :P ).
Pozdrawiam

Jusi, bój się Boga 8O przestraszony Ty sie nie zadawaj z dresami. ja cie bardzo proszę. Lepiej zapoznaj kwiat polskiego aikido w osobach Jeżyka, Pancera ze o swej skromnej osobie nie wspomnę :) 8) :rofl: :wink:
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szkoda ze juz odlatuje moglbyc jkais chat z nim np na onecie bylo by ciekawie. A co wogole Steven robil tak dlugo w Polsce krecil jakis film?
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Szkoda ze juz odlatuje moglbyc jkais chat z nim np na onecie bylo by ciekawie. A co wogole Steven robil tak dlugo w Polsce krecil jakis film?

Jak to co :?: Szczepan ci odpowie, że te trzy miechy przygotowywał sie aby poprowadzić jeden trening z nami :!: :P , bo przecież o n juz zapomniał jak wygląda aikido, nic tylko olejki i mruczenie mantr :) :) :lol: :lol: :D :D 8) 8) :wink: :wink: :?: :idea:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Łabędziu ja się nie zadaje z dresami :evil: Ale mam takich ludzi w szkole (jeden ciągle się chwali,że ma 20 cm w mułach 8O ).
Kiedy wy się nie chcecie ze mną zapoznawać :cry:
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

...Kiedy wy się nie chcecie ze mną zapoznawać :cry:

Karowa zaprasza, tu znajdziesz kwiat.... rycerstwa.....
i steven tu cwiczyl, i stopami swymi poblogaslawil te mate. a miejsca gdzie stapal ciemnymi plamami oznaczyl , tedy przybywajcie do mekki ucalowac te mate.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

miejsca gdzie stapal ciemnymi plamami oznaczyl

oczywiście plamami cięzkoleczącej się grzybicy 8) :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Łabędziu ja się nie zadaje z dresami :evil: Ale mam takich ludzi w szkole (jeden ciągle się chwali,że ma 20 cm w mułach 8O ).
Kiedy wy się nie chcecie ze mną zapoznawać :cry:

to sdalby jest,bo 20 cm to ma wiekszosc dziewczyn :) mozesz koledze powiedziec,ze powinien lepsze sterydy wziasc
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024