Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven Seagal na Karowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Szkoda ze juz odlatuje moglbyc jkais chat z nim np na onecie bylo by ciekawie. A co wogole Steven robil tak dlugo w Polsce krecil jakis film?


film?? nie....juz nawet mafia z NY nie chce finansowac jego filmow. To za co ma krecic?
On sie po prostu w ukryciu przygotowywal do prowadznia treningu na Karowej :drinking: :drinking: :drinking: :rofl: :rofl: :rofl: Chcial tez przygotowac stragan zeby sprzedawac olejki i inne mantry, ale urzad finansowy nie dal mu pozwoleniana prace w Polsce :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Szczepan przecież on sam jest producentem swoich filmów, a pieniądze z Koziej Wólki są tak samo dobre jak z 5th Avenue.
Olejków mi nie proponował, a ja nie pytałem o nie. :) :) :) :) 8) 8) 8)

aaaaa taaaaaak??? to dziwne, jak ostatnio slyszalem, to mafia z NY go finansowala :) Chodzi nie o miejsce skad sa pieniazki, ale ILE. Po prostu koszty sie nie zwracaja, no i potem nachodza go ci ....EKchMMM..EKCHMMM...INWESTORZY zeby zwracal osobiscie. A on sie wypiera ze nie ma zadnych pieniedzy. Stad nowe zainteresowanie muzyka, zeby zwrocic dlugi. Widocznie sprzedaz olejkow i mantr nie przynosi spodziewanych zyskow 8) [/
Tan czlowiek jest po prostu splukany do zera, droga redakcjo :roll:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ja tam nie wiem. Ale ten chłopak jest ogromny :roll:
Byłam ostatnio na karowej i nikogo z Was nie było :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Jusi, oni glownie cwicza, jak S.Seagal prowadzi treningi :lol:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Aha :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Ja tam nie wiem. Ale ten chłopak jest ogromny :roll:
Byłam ostatnio na karowej i nikogo z Was nie było :wink:

Jusi jak wpadasz po godzinach to nic dziwnego :) My wtedy idziemy na piwo i usilujemy soba zainteresować jakies młode panny np takie 17- 18 letnie :rofl: :rofl:
To Szczepan: widac ćwiczenie grizzly nage już nas znudziło :wink: :) 8)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Łabędziu ja wszystko powiem Waszym żoną i zobaczycie :wink:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Najpierw sie prosi a potem skarży (zonom lub do sądu) :? 8O :? Z wami to tak zawsze 8) :roll:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Łabądku przecież żartuję :wink:
Ja mialabym zdradzać wasze słodkie sekrety :wink:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szczepan czytajac twoje wypowiedzi doszedlem do wniosku ze cholernie zazdroscisz Seagalowi wszystkiego co osiagnal,bo sam nie osiagnales nic.
Skoro ty jestes takim wybitnym aktorem to jedz do Hollywood moze zrobisz wielka kareiere i bedziesz prowadzic treningi a inni beda cwiczyć...
skad taka zawisc?......
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Byłam ostatnio na karowej i nikogo z Was nie było :wink:


Nie kłam Jusi :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
tak jest, tak mu strasznie zazdroszcze, ze az spac nie moge :rofl: Vovchanchyn mozesz wyciagac sobie wnioski jakie ci sie zywnie podoba. Taka juz jest natura demokracji :wink:

Niestety rzeczywistosc jest inna niz twoje wyobrazenia o mnie. Poza tym skad wiesz ile ja w zyciu osiagnalem? :)

Wystarczy troche poczytac o Stefku, i KAZDY moze sobie wyrobic o nim obiektywne zdanie. Oczywiscie trzeba zrobic pewien wysilek intelektualny, nieprawdaz. Szczegolnie polecam poczytac o nim na aikidojournal.com tam sie wypowiadaja ludzie, co znaja Stefka od malego, jak jeszcze w jednej koszuli ciagal patelnie po bruku :) Jak robil kariere w Hollywood oraz jak dostawal stopnie. Teraz, w dobie internetu, Vovchanchyn to niezwykle latwa sprawa zwerifikowac rozne historie.
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szczepan już jest sławny :wink:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Jezyku ja kłamię? :wink: Kto tu na trening nie przyszedł :(
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Panowie i Panie, pozwolcie ze cos powiem:

W chorym srodowisku sztuk walki jaki i polityki kazdy z nas ma napisane na czole: 'MOJ STYL JEST NAJLEPSZY', 'MOJ NAUCZYCIEL JEST THE BEST', 'JA JESTEM SUPERMAN'. dotyczy to kazdego stylu i kazdego z nas. Tylko ze u nas Polakow to zazdrosc i zawisc to cecha narodowa ktora wypada uzewnetrzniac, wrecz tradycja. W przeciwienstwie do nas ludzie na Zachodzie rzadko obmawiaja innych, raczej ciesza sie z czyjegos sukcesu obojetnie na jakim szczeblu. W sztukach walki nikt nie boi sie smialo pisac czy mowic bo wie ze w razie czego da sobie rade, stad ta pewnosc.

Ja osobiscie uwazam ze taki Steven sie smieje z calego srodowiska bo wie, ze jakkolwiek by o nim mowiono to i tak ludzie pojda i obejrza jego filmy. To jest chyba jego cel a nie [juz] Aikido samo w sobie. Jakkolwiek by krytykowac Jackiego Chana czy Jeta Li lub kogos innego slawnego ich cel i tak zostanie osiagniety. A podzial wsrod fanow i tak bedzie i tak: na tych co popieraja, na tych co patrza z boku i na tych co nienawidza.
  • 0

budo_lucyper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z piekła rodem

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Nie krytykujcie mi tu tylko Jackie Chana albo Jeta Li :evil: :wink:
Taką polewkę jak przy filmach Jackie Chana to ja miewam rzadko.
Jet Li w ostatnim "Hero" był rewelacyjny, jak zresztą ##### (ta głębia, kolory, ....).

Jasne, jasne - to było przerabiane setki razy - to bajki. Co można odpowiedzieć ? Jak każdy film, pomijając dokumentalne ... Dobra bajka jest lepsza niż kiepski trening :lol:

Stefan jest jak jest - a może ktoś coś jeszcze dorzuci ze swoich osobistych wrażeń i spostrzeżeń - CO TO ZA TYP ? .

Na razie relacja Łabędzia rządzi, choć jeszcze do tej pory nie wiem co tam jest prawdą a co ułańską fantazją :wink:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Stefan jest jak jest - a może ktoś coś jeszcze dorzuci ze swoich osobistych wrażeń i spostrzeżeń - CO TO ZA TYP ?

Co prawda nie mialem jeszcze okazji go spotkac osobiscie ale podam Wam relacje z pierwszej reki. Otoz moja kolezanka zaproszona zostala kiedys na przyjecie rodzinne, na ktorym byl Steven. Wszystko cacy, oprocz malego incydentu: owa kolezanka przechodzila korytarzem z lampka szampana do glownego salonu a na wprost niej szedl Steven. Mimo iz Paulina jest dosc pokaznych rozmiarow i jako kobieta miala pierwszenstwo to jednak Steven jej nie ustapil, przeszedl tracajac przy tym ja ramieniem. Kieliszek wypadl jej z reki a on przeszedl jakby nigdy nic. Oczywiscie jej wloski temperament nie pozwolil jej czekac zbyt dlugo wiec wkurzona zapytala: 'Za kogo do cholery Ty sie uwazasz?' Nie zareagowal nawet gdy ona zwrocila mu uwage.

Labedz pisal ze nie bylo w Polsce zadnej bufonady w stylu Hollywood, ciekawy jestem jak bylo naprawde i jak sie Steven odnosil do ludzi prywatnie.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Jezyku ja kłamię? :wink: Kto tu na trening nie przyszedł :(


kciuk rządzi :)
  • 0

budo_paweld
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
szkoda ze nie bylo to ogolnodostepne :)

nie cwicze aikido od 2 lat juz ale bym sie skusil nawet za 300zl za 5h :) :)

seagal to moj bohater z dziecinstwa , jej pamietam ile razy obejrzalem nico pod rzad :) dzieki niemu zaczalem cwiczyc aikido - niestety zabraklo mnie tutaj pozniej takiego seagala w polsce....m oze i jest bufon (nie wiem nie obcowalem na zywo) ale odwalil kawal dobrej roboty na drodze propagowania aikido...
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Argh!!! Jeżyku!!!!!!!! :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024