Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven Seagal na Karowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
mnie drazni pewna nielogiczność i może spróbuje to opisać, choc będą to pewnie tylko luźne hasła
to co zarzucano w środowisku panu S. to:
- zamienia Aikido - drogę wewnętrznego rozwoju, coś kompletnie prywatnego w artykuł na sprzedaż, wykorzystuje do sprzedania swojego nazwiska.
- formy wykorzystywane w filmach nie mają nic wsólnego z przekazem A. ołówki w plecy i łamanie kręgosłupów. zero odchodzenia w dal bogatszym w czowieczeństwo i takie tam.
- mistrz sztuki walki nie chodzi z 10-cioma ochroniarzami..., świtą i rybciami w stringach.
- mistrz sztuki walki nie przytyje sobie w roczek czy dwa 30 kilo... chyba ze to wynik przetrenowania...
w takim przypadku - jaki jest cel organizowania takich staży szanowna redakcjo, gdzie w tym jest propagowanie linii hombu, przekazu i dydaktyczny charakter decyzji zarządu, czy choćby prywatny. czy w kolejce czeka Chuck Norris czy raczej pódziemy w stronę Van Damme (chłop teraz tez bez kasy to sie pewnie chetnie zjawi....) jakoś widze w tym niekonsekwencję, a może sie mylę....
szacuneczek dla wyznawców SS - urazić nie chciałem
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szanowny Pmaszu, wtrące swoje 3 grosze jesli łaska i zanim Redakcja sie bedzie kajac i tłumaczyc ja powiem jak to widzę. 8)
W mojej opinii to było raczej typowe ''Spotkanie z ciekawym człowiekiem np.milicjantem'' Nie ma kompletnie znaczenia (dla mnie przynajmniej) czy wybitna osoba (aktor polityk sportowiec) w wolnym czasie popija piwko czy sie łajdaczy. Jesli mam ochote go poznac to na spotkanie ide jesli mi te elementy o ktorych wspomnialem przeszkadzaja to zostaje w domu.
Ja spotkanie z SS traktuje przede wszystkim jako mozliwość zobaczenia na własne oczy i oceny tego co dotychczas widziałem w kinie i na kasecie - raczej okazja towarzyska niż wytyczanie nowej linni nauczania aikido.
Poza tym jak mawiaja pasażerowie Rejsu Pod pistoletem nikt nikogo nie przyprowadzał.
Sądzę że gdyby było to szeroko nagłośnione spotkanie to tłum zabijałby sie na schodach niezaleznie od prywatnych opinii poszczególnych osób. Czynienie z tego wyrzutów jest chyba pomyłką.
Co do podniesionych przez ciebie zarzutów w więksosci sie z nimi zgadzam ale nie ma postaci w dzisiejszym show biznesie (zauważ że tak przede wszystkim czytam pana SS, a nie jako mistrza sztuk walki którego drogą chce podążać) całkowicie kryształowych no chyba ze myslimy o Matce Teresie (ale to świeta) czy Papieżu. W hollywood utyc 30 kg, miec panny w stringach i bez:) oraz 10 ochroniarzy to raczej norma niż wyjątek.
Brutalizm w filmach?? Ależ to sie sprzedaje Możemy ubolewać ale to fakt. Nie można dyskutowac z rzeczywistoscią.
Komercja?? tylko dzięki temu stał się sławny itd itp Jesli ktos widzi w nim mistrza aikido i przewodnika duchowego to raczej w wersji amerykańskiej. :) Prawdziwych mistrzów (ducha i ciała) należy szukac chyba gdzie indziej.
I tyle z mojej strony 8)
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Prawdziwych mistrzów (ducha i ciała) należy szukac chyba gdzie indziej.
I tyle z mojej strony 8)


no i zgadzam sie z przedmowca. wyczerpal pan temat nalezycie niczym kufel dobrze schlodzonego piwa, duszkiem i do dna. poklon ..... Az mi sie pic zachcialo. 8)
A pmaszowi zal ze go nie bylo na Karowej wiec sie na nas zlosci. :?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Combol, dzien bez wazeliny to dzien stracony, nie? :wink:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Combol, dzien bez wazeliny to dzien stracony, nie? :wink:

A ty się szczepan ucz a nie zazdrość 8) :) Czasem jakbys zamiast się kłócic posmarował trochę wazelinki nic by sie nie stało :P :) :wink:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Combol, dzien bez wazeliny to dzien stracony, nie? :wink:

A ty się szczepan ucz a nie zazdrość 8) :)quote]

Szczepan nie tylko zazdrości, ale jest wściekły za to, że dał się tak zrobić w trąbę. Przecież od kilku lat propaguje opinie o Seagalu jako o klusce w różowej piżamie i handlarzu olejkami. A tymczasem mogliśmy naocznie się przekonać, że to niezły twardziel, chłop wielki jak byk, któremu nikt nie podskoczy, ani słowem nie wspominający o olejkach.

Eminencja Redakcja jedną imprezką pogrążył mit nieomylności Szczepana.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Eminencja Redakcja jedną imprezką pogrążył mit nieomylności Szczepana.

:rofl: o qrczaqi, nastepny wazeliniaz :roll:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ej! Różowa pidżamkla rządzi 8)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
ej misie.... nie zal nie zal.... jedynie zauwazam niekonsekwencje..... jako szary pfaczek chciałbym jedynie zeby szanowna redakcja jako nasz cudowny prezydent wykorzystała, inaczej kontakty swoje boskie - moze jacys nauczyciele z hombu po znajomosci? w koncu iles tam lat bylismy po czesci aikidowo sluzbowo a tu Miyazawa Sensei odwołany a Kanetsuka S na jeden dzien przyjechał. ostatecznie z nimi tez mozna wywiadzik do budojo - a i ogół by miał pożytek....
szacuneczek z prowincji zasyłam
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
A tak na marginesie. Ta bajke o rozowych bamboszach rozpowiada na necie jedna i ta sama osoba. Poszperajcie sobie w aikidojournalu.
A president :) federacji tez niedlugo wyrosnie na biznesmena, o, dojo nawet otwiera. Moze i na olejki przyjdzie kolej, kto wie, kto wie.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

A tak na marginesie. Ta bajke o rozowych bamboszach rozpowiada na necie jedna i ta sama osoba. Poszperajcie sobie w aikidojournalu.


Jakbys umial szprechac po francuskiemu, to moglbys sobie na francuskiej liscie aikido pogadac bezposrednio z organizatorem slawnego stazu z bamboszami. A tak, pozostaja ci jedynie relacje z 2 reki :lol:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Dołączona grafika
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
:rofl: poklon :rofl: dobre, dobre - masakra w agrescie
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
oj tak, Matka Weronika z Pcimia Dolnego powinna pogodzic sklocone srodowisko :) :) :)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

jako szary pfaczek chciałbym jedynie zeby szanowna redakcja jako nasz cudowny prezydent wykorzystała, inaczej kontakty swoje boskie - moze jacys nauczyciele z hombu po znajomosci?


Pmasz, czas uszczęśliwiania innych mi minął, jak widzę ile osób w największej organizacji aikido jeździ na staże i z jakim nastawieniem to mi motywacja do załatwiania czegokolwiek spada w okolice zera.
Bez fałszywej skromności możliwości mam b.duże, ale powiedz dla kogo mam to robić. Być może taki czas nadszedł, dlatego teraz działam lokalnie.

ps.I błagam nie piszcie że ludzie nie mają pieniędzy, od powrotu z Japonii nie raz widziałem sytuację że student który płacze że 10 zł za trening to drogo po treningu idzie na piwko i wydaje 10-15 zeta.
Każdy ma prawo decydować o swoich pieniądzach nic mi do tego, ale dlaczego mam naprężać muskuły dla wspomożenia czyjegoś piwka.
Gdybyśmy byli pewni że na staż przyjedzie 300 osób to mógłyby on kosztować nie 80 a 40 zł. Gdyby z dużego ośrodka jechało 40-50 osób można wynająć autobus przejazd wypadnie 2 razy taniej itd. itp.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

A president :) federacji tez niedlugo wyrosnie na biznesmena, o, dojo nawet otwiera. Moze i na olejki przyjdzie kolej, kto wie, kto wie.


dobra myśl, poprawiam nasz slogan reklamowy:

CZYTAJ BUDOJO-ĆWICZ W BUDOJO I WĄCHAJ BUDOJO :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Farba uzależnia :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Pytanie do moderatora
Popatrzyłem na wskaźnik odwiedzin topicu (ponad 6500) i liczbę stron (dobijamy do 17) Jak szanowny moderator skomentuje ten fakt :wink: :) Czy to czasem nie rekordowe wyniki :!: 8) :?: Czy jest prowadzona jakas statystyka w tej materii (strony lub odwiedzin) Jak wyglada taka lista przebojów??
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Witam Droga redakcje Budojo. To dobrze ze macie znajomosci to sie przydaje ale co zrobic gdy dany Sensei z danego dojo odmawia zaproszenia kogos zewnatrz i ogranicza sie tylko do jednej osoby? Ja juz kiedys prowadzilem rozmowy zwiazane z przyjazdem do Polski pewnego Senseia z bylego Tenshin Dojo juz wszystko bylo nagrane wystarczylo ze moj Sensei powiedzialby tylko "tak" i wszystko by poszlo jak pomasle ale niestety niezgodzil sie a powiem ze bylo duzo chetnych osob ale moj byly Sensei nie dal sie przekonac. Wiec znajomosci mozna miec ale jak sie nie ma odpowiedniego poparcia to nawet nie ma sensu organizowac takich stazy chyba ze ktos jest na tyle bogaty ze zaprasa kogos na swoj indywidualny koszt.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Pytanie do moderatora
Popatrzyłem na wskaźnik odwiedzin topicu (ponad 6500) i liczbę stron (dobijamy do 17) Jak szanowny moderator skomentuje ten fakt :wink: :) Czy to czasem nie rekordowe wyniki :!: 8) :?: Czy jest prowadzona jakas statystyka w tej materii (strony lub odwiedzin) Jak wyglada taka lista przebojów??

To wszystko przez twoj wspanialy opis tego fikcyjnego zdarzenia :peace: Wyglada jakby Stef naprawde was czegos uczyl :rofl: Nie ma zadnej listy przebojow, niestety. W koncu Fiodor sie wkurzy i zamknie topic, juz teraz musial przeniesc vortal na dwa servery, zeby nie placic fortuny za ilosc przeladowan :roll:
Chyba trzeba bedzie zrobic kolejna skladke dla Admina. poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024