Skocz do zawartości


Zdjęcie

Festa Brazil Warszawa 4-6 wrzesnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Festa Brazil Warszawa 4-6 wrzesnia
Nie wiem, czy juz bylo, czy nie, nie chce mi sie szukac, jesli sie powtorzylam to wywal to uirapuru.
Przyszlo to do mnie z Aktywisty.


Festa Brazil
Pierwszy Warszawski Weekend Brazylijski


Impreza z muzyką, scenografią, pokazami capoeiry i samby, wizualizacjami, tradycyjnymi potrawami i drinkami brazylijskimi podawanymi przez rodowitych Brazylijczyków. Taneczne szaleństwo przy dźwiękach: forro, samby, rumby, bossa novy, merengue, brasilian bigbeats, salsy i brasil house. Uczestnicy w przystępnej formie poznają bogactwo kultury afro-brazylijskiej. Okazją do Pierwszego Weekendu Brazylijskiego jest rocznica czwartkowych imprez Latin Domino - prowadzonych przez gospodarza Weekendu Eda Szynszyla. Pierwszego dnia podczas urodzinowej imprezy Latin Domino wystąpi Renato Pantera - kompozytor, gitarzysta i wokalista - gwiazda brazylijskiej sceny klubowej. W piątek odbędą się Noc na Copacabana, Fly 14357 to Rio de Janeiro, Que Bagunca! oraz Leniwe Tropicalismo, na których zagra czołówka krajowej sceny latino: Que Sabrosso, Ed Szynszyl, Marek Faber, Ya-neck, Trebor, Dr Grintomb oraz Leo. Brazylijski Weekend na ulicy Sienkiewicza zakończą imprezy Festa Brasil House, Brasil-Jamaica i Samba de Roda.

4-6 września - Warszawa - Organza - Sheesha Bar - Lemon Cafe Bar - Monaco - ulica Sienkiewicza, wstęp wolny
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024