Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowy polski mestre


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

nowy polski mestre
moze duzo tu nie bede filozofowal sami zobaczcie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

spytalem jednego z cwiczacych w tej gr. kto nadal temu kolesiowi stopien Mestre...w odpowiedzi zobaczylem: jak to tko?! MY!!!!
  • 0

budo_m4ci3k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka, Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
zostac Mestre w wieku 14 lat...jestem pelen podziwu dla Mestre Facka :P
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
no , nareszcie ktoś rozbił monopol Brazylijczyków ... :lol:
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
najgorsze jest to, ze nie jest to jedyny polski "mestre"
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
Nie ma to jak ciemnota :) , minus za brak wiedzy plus za inicjatywe :) brak wiedzy latwiej nadrobic niz zainicjowac powstanie grupy. Moim zdaniem wyszli na plusie pomimo tej wpadki.
  • 0

budo_sou
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
Hm gadalem z jedna osoba cwiczaca tam i oni maja swiadomosc ze to nie jest super mestre;] Cwiczy sobie grupka kolesi na polance i wedlog mnie jest dobrze. Co do tego mestre to poprostu maja poczucie humoru :P Co innego jesli koles mowi ze jest mestre prowadzi trening bierze za to kase i wali alunos jakies klamstwa...

Ja bym sie bardziej tym zainteresowal [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] paolo ? Juz to chyba gdzies slyszalem :lol: Jesli to jakas grupka ludzi chcaca wejsc w sklad jakiejs oficjalnej brazylijskiej grupy to ok ale jesli to naciagacze...

Jak znam zycie to nasz dzielny wywiad sprawdzi cyz taki mestre istnieje i grupa i w ogole 8)
  • 0

budo_m4ci3k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka, Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
dobrze, ze chlopaki cos robia, dobrze, ze maja checi, ale do qrfy...troche szacunku i powagi ! Wydawalo mi sie, ze po Olsztynie ludzie sie uspokoja..a tu qpa..tez jestem poczatkujacy, ale szanuje to, co robie i obowiazujace w CAPOEIRA prawa...bez kitu, teraz to wszystko rodzi sie jak grzyby po deszczu...sierpien miesiacem tandety??
  • 0

budo_plastus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
m4cI3k przesadzasz. Niech sie bawia, niech sie rozwijaja. Chyba o to w tym chodzi żeby sie rozwijać i dobrze przy tym bawić nie?
Jest jedna osoba ktora potrafi wiecej od innych, i do tego reszta jest na tyle zachwycona że postanawia go naśladować. A do tego tytułuje go w pewien sposob (sprobuj sam zdobyc gdzies tyle szacunku,aby kumple cie "tytulowali") jest to forma wyrożnienia , okazania podziwu dla jego umiejetnosci.
Ja nie widze w tym nic zdrożnego.

"...troche szacunku i powagi..." stary niedlugo zamienisz sie w dewotke spod kosciola ktora stwierdzi ze w spudnicu siegajacej ponad kolana nie powinno sie do kosiciola przychodzić. ROTF :)
  • 0

budo_m4ci3k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka, Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre

m4cI3k przesadzasz. :)


No wiesz, moze tak, moze nie ;) ja teraz tez mam taki okres, ze pokazuje paru kumplom podstawy - ale nie nazwalem siebie Mestre! :) Moze masz racje, ze jest to forma wyroznienia, ale z tym podziwem dla Jego umiejetnosci...hmmm :) :)

"...troche szacunku i powagi..." stary niedlugo zamienisz sie w dewotke spod kosciola ktora stwierdzi ze w spudnicu siegajacej ponad kolana nie powinno sie do kosiciola przychodzić. ROTF :)


Co do tego - nie chodze do kosciola wiec raczej mi to nie grozi :P a jesli Ty nie szanujesz capoeira, to czy mozesz nazwac sie prawdziwym capoeirista?
Axe
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
w ramach poszerzania wiedzy o capo - w TVN24 wlasnie nadali tak zwane bez komentarza.

Brazylia, Rio de Janeiro

Mistrzostwa swiata w capoeirze :) :) ja padne

oczywiscie byla to zwykla duza aula, taka jak robi Abada na przyklad. szisz... potem sie dziwimy ze jest Mestre Zack :)
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre

A do tego tytułuje go w pewien sposob (sprobuj sam zdobyc gdzies tyle szacunku,aby kumple cie "tytulowali") jest to forma wyrożnienia , okazania podziwu dla jego umiejetnosci.
Ja nie widze w tym nic zdrożnego.


Dobra,dobra.Dopoki nazywaja go tak miedzy soba na treningach to nie jest tak zle,ale oni napisali jego imie z tytulem Mestre na stronie internetowej.To jest bezmyslne zachowanie,bo co pomysli np. prawdziwy Mestre,jak zobaczy cos takiego albo o tym uslyszy?Smiech na sali. :lol:
  • 0

budo_sou
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
Zwykly mestre pomysli ze ten koles jest dla nich mistrzem i tyle. Chyba zaden mestre nie jest tak uposledzony zeby zabronic ludzia na swiecie mowienia do siebie mistrzu ?


Co do szacunku to jak tak obseruje polska scene capo to zaczyna sie z tego jakas SEKTA robic...
  • 0

budo_pogo24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
Z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :

"05.08.03
Mestre Paulo Forts (PAULAO)zgadza się na przylot
z Brazylii do Polski na dwa miesiące by poprowadzić szkolenie i oficjalnie włączyć Arte Da Vida do Escola Da Capoeira Regional, prawdopodobnie wtedy odbędzie się Batizado dla prowadzących treningi, na obecną chwile trwa wymiana korespondencji oraz materiałów filmowych!!!

Zorrinho rozwarza powrót do Arte Da Vida by ją poprowadzić "Może wrócę w sumie jestem najdłużej ćwiczącym z resztą skoro o to prosi mnie sam Mestre PAULAO to musze nad tym pomyśleć!!! "

Hmmmmm.... :roll: hheiheihehei... :rofl:
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
Wyszlo na to, ze ja ciemny jestem. Szacunek dla tamtej grupy.
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
1. Chlopak sie juz zreflektowal i dokonal poprawek na stronie (i w podejsciu do pewnych spraw takze, mam nadzieje), wiec odpuscmy. Oby tylko mu zapal nie zanikl.

2. Mestre Paulao to chyba nie to samo co Paolo z Olsztyna. Chociaz...

Pozdrowki!
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Następnego dnia już nawiązaliśmy kontakt z naszym szefem Kau Amorimem z Belgii, który zgodził się przyjechać i przeszkolić nas przed rozpoczęciem nauki jako nowa grupa.

Czy zatem jeczenie i wymyslanie glupich teorii ma sens? :roll:
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
Co do Mestre Zack-a to sprawa się już wyjaśniła :)

Co do drugiego linka to na stronie, którą podał wyżej Goliatus wygląda na to, że to prawda.
Do Associacao de Capoeira Mestre Bimba należy także Grupo Magia Polonia :) , na tej stronce są nawet fotki z Batizado w Katowicach 2002, gdzie był Mestre Bamba. Byćmoże że inna grupa z Asocjacji (Arte da Vida) chce mieć swoje szkoły w Polsce. Jednak na stronce belgijskiej nie ma mowy o Mestre Paulao, co nie znaczy, że takiego nie ma :P . Zdaje się mimo wszystko, że to nie jest ściema. 8)
  • 0

budo_plastus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
Przepraszam zle sie wyrazilem...tzn chodzi mi o ten dewotyzm, jeszcze raz przepraszam. To miało zabrzmieć nieco inaczej, a zabrzmiało jak zabrzmiało, sorry.

By the way nie trenuje Capoeiry, po prostu czasem kumple pokazuja mi niektore akrobatyki ktore ja probuje również zrobić. Jak i również wpajaja mi rózne rzeczy z kapy, tzn o co tam chodzi, jak wyglada roda i tak dalej. Ogulnie zastanawiam sie nad zaczeciem trningów, ale nie wiem czy dam rade czasowo, trenuje też inne rzeczy. :)

Jeszcze raz sorry za dewotke.
  • 0

budo_m4ci3k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka, Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
Ja sie nie gniewam...:P:P:P hehe, pozdrowki
  • 0

budo_p1t3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowy polski mestre
A mówią, że w Europie tak trudno zostać mestre :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024