Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wakacyjni przyjaciele


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_wojohunt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wakacyjni przyjaciele
juz po :( malym wakacyjnym odpoczynku w towarzystwie :D :
Strider MFS
Benchmade AFCK
Camillus CUDA
bedzie sporo zdjec wiec sorrki

Dołączona grafika

a i jeszcze jeden osobnik byl na wypadach
Emerson Police
Dołączona grafika

Najwiecej przeszly MFS i Emerson Police. MFS zaliczyl nawet "tryskajace dorsze", jesli ktos mial okazje plywac z rybakami z polwyspu helskiego wie o czym mowa, MFS mial okazje zetknac sie z prawie wszystkim co da sie przeciac, jak wygladal zaraz po powrocie widac na zdjeciach, jak widac nie zaszkodzilo mu to bardzo choc naprawde sporo przeszedl
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
AFCK i CUDA byly raczej jako wsparcie lekkich prac domowych i codziennie byly pod reka czy to w domu, miescie czy na wsi
sprawowaly sie bardzo dobrze choc staralem sie ich nie obciazac zbyt mocno, moze jedyny klopot mialem z CUDA, okazuje sie ze wspanialy patent z otwieraniem jest wrazliwy na latajacy piasek, dosc szybko zlapal drobiny piasku i potrzebowal malego czyszczenia i smarowania ale poza tym super, zreszta ostatnio CUDA to moj ulubiony EDC
po raz kolejny (juz raz to cwiczylem) znowu mialem klopot z AFCK po obmyciu ostrza w slonej wodzie, pomimo wytarcia nastepnego dnia znalazlem drobne plami na ostrzu, na szczescie tfu szmatka zalatwila sprawe

Dołączona grafika
Dołączona grafika
wszystkie zdjecia byly robione nad baltykiem pod koniec pobytu

pozdrawiam
WojoHunt
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
Swietne zdjecia :)
  • 0

budo_black
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
Rozumiem że te Kątowniki posiekałeś MFS'em :) .
A tak poważnie to czy po ciężkiei pracy tym nożem nie dzieje się coś złego z oplotem i czy uchwyt jest wygodny (tzn. czy nie robią się np. pęcherze).
  • 0

budo_wojohunt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
na poczatku tez mialem obawy, oplot jest niesamowicie naciagniety, nie wiem jak to robia ale naciag jest bardzo mocny i po "pstryknieciu" dzwieczy stal
chwyt tez jest bardzo pewny, ja po kilku godzinkach trzymania go w lapie nie mialem zadnych problemow, no chyba ze mam raczki miebyt delikatne :wink:
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
Swietne fotki :) zwlaszcza AFCK btw. to jest jeszcze ten na SpyderHole?



Pozdrawiam
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
wojohunt, a potrafisz orientacyjnie oszacowac i porownac trzymanie ostrza i wytrzymalosc w Striderze z INFI?
  • 0

budo_wojohunt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
co do AFCK to jeszcze ten z licencyjnym patentem Spyderco,
rozumiem Lord ze porownanie Stridera i Busse z INFI
moge porownywac SH Busse i MFS Stridera choc to dwie mocno rozniace sie zabawki, odpowiem troszke wykretnie jak do swoich zastosowan oba sa bardzo dobre, moim zdaniem porownywalnie trzymaja ostrze choc moze wskazalbym na przewage INFI, wytrzymalosc porownywalna ale znowu uwaga, SH to ponad 6 mm grubosci wiec okna mozna nim wywalac
oczywiscie po ciezkich pracach obydwa maja klopoty z goleniem - to normalne, jak widzisz na zdjeciu MFS ma jedynie malutkie zabki na krawedzi a naprawde przeszedl niezla szkole gdzie rabanie galezi to byla jedynie zabawa
WojoHunt
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
ok, chodzilo mi tylko o samo stal, wiem ze ciezko jest porownywac dwa rozne noze. ALe biorac pod uwage fixed - miales oprocz MFS, Police Emersona - czy chocby w czesci probowales porownywac mozliwosci obydwu nozykow, tj stosowac te same testy? Zastanawiam sie ile wytrzymalby taki emerson jesliby pojsc na calosc. I jakie jest trzymanie ostrza....
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
A ode mnie pytanie o CUDA. Jeśli jest czysty, naprawdę otwiera się prawie jak automat?
  • 0

budo_wojohunt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
nie robilem specjalnie testow, po prostu tym razem MFS dostal swoja porcje a reszta tak po troszku i stad klopot w odpowiedzi, nie byly to w zaden sposob porownywalne warunki, choc Police sprawowal sie bardzo fajnie i po powrocie byl nawet w niezlej formie
CUDA - powiem tylko ze moj kolega zadal mi kiedys pytanie co to za fajny automat nabylem, druga osoba slyszy tylko cos jak klikniecie i juz, jest to naprawde szybki sposob otwierania i po malym treningu moge spokojnie powiedziec - prawie jak automat, bardzo fajny patent
choc ja mam juniora mysle ze przy standardzie bedzie sie otwieral tak samo szybko
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjni przyjaciele
fotki miodzik... klingi z resztą też :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024