Skocz do zawartości


Zdjęcie

Balacha i gryzienie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_pablozoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P - ń

Napisano Ponad rok temu

Balacha i gryzienie.
Mam pytanko. Nie trenuje BJJ, ale zawsze mnie interesowało jak
zrobić balachę, żeby nie zostać ugryzionym? :twisted:
Macie jakiś sposób?
I co w ogóle powiecie opętani manią skuteczności wojownicy na takiego gryzącego skurczybyka :?:
To spory minus wszelkich graplingowych systemów. W porównaniu do uderzaczy. Takiego to raczej trudno ugryźć w pięść, czy w stopę :?
No, słucham :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Balacha i gryzienie.

Mam pytanko. Nie trenuje BJJ, ale zawsze mnie interesowało jak zrobić balachę, żeby nie zostać ugryzionym? :twisted:
Macie jakiś sposób? I co w ogóle powiecie opętani manią skuteczności wojownicy na takiego gryzącego skurczybyka :?: To spory minus wszelkich graplingowych systemów. W porównaniu do uderzaczy. Takiego to raczej trudno ugryźć w pięść, czy w stopę :?
No, słucham :)


A gryź, ja będę miał ślad po ugryzieniu, ty wyłamany łokieć. Kto ma fajniej? Udaj się do najbliższej sekcji, niech ci pokażą o co chodzi, a rozmyślania o gryzieniu odejdą w zapomnienie. Też się kiedyś nad tym zastanawiałem, dopóki nie założono mi fachowo balachy i uwierz, nie ma wtedy czasu na nic innego poza rozpaczliwym klepaniem :)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Balacha i gryzienie.
Jak zrobic balache, zeby nie zostac ugryzionym? Normalnie. Ciekawe, czy ktos ci kiedys wyciagal balache... z opisu wynika, ze nie.

Raz, ze jak najbardziej mozna [i nalezy] ustawic nogi tak, ze ugryzc za bardzo nie ma jak [bo jedna noga spychasz glowe przeciwnika]. Dwa - bol jest tak mocny, ze odechciewa sie jakiejkolwiek walki i od razu sie klepie - jak nie, to mozna sie dosc szybko pozegnac z reka a to juz raczej definitywnie konczy walke :roll: Trzy - jak koles bedzie chcial cie ugryzc, zawsze mozna go dosc latwo kopnac w glowe i po grzybach.
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Balacha i gryzienie.
byl juz kiedys podobny topic o wiele mowiacym tytule [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :)
  • 0

budo_pablozoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P - ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Balacha i gryzienie.
[quote name="budo_Kapu"]byl juz kiedys podobny topic o wiele mowiacym tytule [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) [/quote]
Dobra, dobra!!! Już was nie męczę. Wpisałem w wyszukiwarkę i jakoś nie znalzłem. Ślepy taki 8O :)
[quote name="mkimura"]A pisałem, że się nie znam. Tak tylko z obrazków, z fotek :) Raz próbowałem i chyba teoria nie starczyła, bo wyszło od, że mi się goś nabrzuchu położył. HMMMMM :rofl:
TEORETYCZNIE(UWIELBIAM TO!!!) :)

Ale jak widać z powyższego (znaczy się tamtego topiku) - nie tylko ja mam takie wątpliwości.

Kiedyś się tego nauczę. Na razie:patrz motto poniżej:)
  • 0

budo_pablozoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P - ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Balacha i gryzienie.
I jeszcze coś się z cytatami posrało :(
Trzeba było nie włączać kompa :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024