Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buck Strider Solution


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_alekg
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Buck Strider Solution
Ma ktos z was jakies doswiadczenia z tym nozem? Slyszal cos o nim? Dobre/zle opinie?

Dołączona grafika

[/img]
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution
Bylo wielokrotnie, uzyj wyszukiwarki na forum albo przekop archiwum.
  • 0

budo_martinator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution
Czy taki noz nadaje sie na 'utility' w teren (do zbudowania niewielkiego szałasu włacznie :) ), nie jest za krotki ? Jak wychodza nim lesno biwakowe prace te ciezsze zakladajac ze do drobniejszych zadan ma sie scyzor? Na ile rozni sie od MFS-a Stridera bo jest chyba sporo tanszy.....? Jakies słabe strony tego noza..... :) ?

Była wersja tego noza z BG-42, 500 sztuk nie wiecie czy jest jeszcze do zdobycia....? A moze ktos z forumowiczow chce sie pozbyc....?
Pozdrawiam
Martinator
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution
Buck Strider Solution to raczej odpowiednik EBS'a a nie MFS'a...

Dołączona grafika
  • 0

budo_roberto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świecie n/Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution
Sliczny ten EBS.....:)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution
Hłe hłe, bo twój :)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution

Sliczny ten EBS.....:)

No... jeden z ciekawszych Striderów moim zdaniem. Potężna klinga, ale płaski i wysoki szlif powoduje, iż tnie jak złoto. Typowy "practical-tactical" :D
  • 0

budo_martinator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution

Sliczny ten EBS.....:)

No... jeden z ciekawszych Striderów moim zdaniem. Potężna klinga, ale płaski i wysoki szlif powoduje, iż tnie jak złoto. Typowy "practical-tactical" :D


Skoro taki podobny do Buck-Solution'a tzn, ze ten ostatni rowniez jest świetnym utility :? Jaka cena $SRP tego EBS-a ?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution
Pozwalam sobie odświerzyć temat, jako że wpadł mi w łapki Buck Strider Solution wczoraj, i dłuższą chwilę byłem pod wrażeniem ;)

W trzech słowach:
Słowo 1
JAKI ON WIELKI 8O Miałem wcześniej w ręku folder Buck Strider, mój TSEK też ma 4"... więc spodziewałem się że 4" BSS raczej mnie nie zaskoczy rozmiarem. Błąd! To jest naprawdę kawał bydlaka - nóż duży i ciężki. Głownia bardzo szeroka, gruba - kawał stali po prostu jak sie masz. To trzeba zobaczyć, dotknąć, poczuć 8)

Słowo 2
Jakież to miłe w dotyku :) Buck Strider gryzie w rękę. G10 ma ostre krawędzie, tak że co wrażliwsi mogą mieć kłopoty z używaniem tego noża - a tutaj - nic takiego ;) Krawędzie wszystkie możliwe pięknie pozaokrąglane, co sprawia że ten twardy skurczybyk sprawia naprawdę przyjemne wrażenie. Dodatkowo, to chyba ma całkiem sensownie rozłożony ciężar - w dłoni zaczyna "ważyć mniej"...

Słowo 3
Pochwa. Pomyłka niestety, cordura z wkładem pewnie kydexowym. Paskudna, zielona, zapinana na zatrzask. Pomyłka :(

Jak ktoś z Wawy i okolic też by sobie chciał pomacać, to jeszcze wczoraj nóż był w sklepie Świat Noży przy ulicy Chmielnej (zainteresowani pewnie wiedzą gdzie), i myślę że z ceną 1099PLN to jeszcze trochę tam poleży ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution

Buck Strider gryzie w rękę. G10 ma ostre krawędzie, tak że co wrażliwsi mogą mieć kłopoty z używaniem tego noża -

gadałem z moim striderem buckiem.powiedział mi na uszko, że bardzo smakowały mu twoja łapki :)
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution
dzis wlasnie mialem okazje pomacac Buck Strider Solution... i powiem tak - wrazenie bylo negatywne... od razu powiem jedno - ten noz robi wrazenie pancernego. i pewnie taki jest. jednak nieprzyjemnie lezy w reku oraz jest po prostu za mala (krotka!!!) dla ludzi o wiekszych dloniach. gdy wzialem ja w reke od razu czuc, ze jest za szeroka (os poprzeczna) i za krotka (os wzdluzna). trzyma sie to niewygodnie, co przy rozmiarach klingi robi naprawde dziwne wrazenie. pochwa to totalna pomylka.
  • 0

GośćGuest_budo_HUB_*

Guest_budo_HUB_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution
Też mam Bucka Stridera i okładziny są super G-10 wcale mnie nie gryzą w rękę .A co ważne w ręce trzyma się jak w imadle :)

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Buck Strider Solution

Też mam Bucka Stridera i okładziny są super G-10 wcale mnie nie gryzą w rękę .A co ważne w ręce trzyma się jak w imadle


wazne, ze Ci pasuje. mi po prostu nie pasowal w ogole do reki...
jeden lubi ogorki, drugi ogrodnika corki... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024