Skocz do zawartości


Zdjęcie

BEAR CLAW sposoby wiązania linki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_quantyzator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

BEAR CLAW sposoby wiązania linki
Mam ten nożyk od miesiąca podoba mi się w nim to że można go nosić na conajmniej cztery sposoby przy pasku za pomocą klipsa rękojeścią do góry lub po odwróceniu klipsa rękojeścią na dół w pochewce są jesacze podłóżne wycięcia w które można przewlec pasek niestety musi być dosyć wąski można również skorzystać z dostarczonej w zestawie linki i nosić niedźwiadka na szyi i w tym miejscu mam pytanie ponieważ pochewka ma aż pięć otworów do przeciągnięcia to w jaki sposób można zawiązać linkę ma ktoś jakieś ciekawe pomysły ???
POZDRAWIAM
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: BEAR CLAW sposoby wiązania linki
Mysle ze kazdy sposob ktory zapewnia ze noz wisi na szyji i przylega plasko do ciala jest dobry, bez wzgledu na to czy osiagniesz to przewlekajac sznurek przez dwie czy piec dziurek, chyba ze chodzi Ci o aspekt wizualny.
  • 0

budo_quantyzator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: BEAR CLAW sposoby wiązania linki
Dokładnie tak poprostu to czysta ciekawość i nic poza tym - na ile ciekawie można zawiązać linkę wykorzystując poszczególne otwory
Ciekaw jestem czy projektując pochewkę Russ Kommer dobrał otwory dla jakiś specyficznych sposobów mocowania linki czy na chybił trafił.

Ja osobiście noszę niedźwiadka w kieszonce przy plecaku to dla niego idealne miejsce jest dostępny w ułamku sekundy i muszę przyznać że dodaje mi to poczucia bezpieczeństwa.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BEAR CLAW sposoby wiązania linki
A ja wożę w samochodzie... tuż pod radiem :)
Poczucie bezpieczeństwa mam na stałym poziomie niezależnie od jego obecności, za to cieszy oko - i poprawia mi nastrój ;)

A w ogóle to w ramach poprawiania poczucia bezpieczeństwa zastanwiam się nad nożem fixed trochę większym niż niedźwiadek... tak coś np 7" 8) Becker robi odpowiednie zabawki :twisted:

Co do tych dziurek, to by trzeba sprawdzić czy się czasem nie da do nich przykręcić tek-loka.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: BEAR CLAW sposoby wiązania linki
Mialem tek-loka i jak tak patrze na pochwe od Bearclaw'a to nijak nie pasuje. (za male otworki, zly ich rozstaw i polozenie na roznych plaszczyznach)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BEAR CLAW sposoby wiązania linki
Tak tylko sobie zagdybałem ;) Ja nie miałem tek-loka

Pozdrówka,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024