Skocz do zawartości


Zdjęcie

adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?

"adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?"

Chodzilo o adekwatnosc zadanego pytania .. w dodatku niefortunnego w tytule do zawartosci tresci merytorycznej. Wg mnie to nie jest obrazliwe ... moze nie do konca grzeczne tylko. Nie wiem za co dostal bana :/

Skojarzenie nazwiska z obrazliwym slowem naciagacz jest bardzo niefortunne i moze dzialac podprogowo na przypadkowych czytelnikow. Proponuje zamknac temat, zeby zniknal w czelusciach forum.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?

"adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?"

Chodzilo o adekwatnosc zadanego pytania .. w dodatku niefortunnego w tytule do zawartosci tresci merytorycznej. Wg mnie to nie jest obrazliwe ... moze nie do konca grzeczne tylko. Nie wiem za co dostal bana :/


Warhed - Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni czy jak?
Najpierw każesz mi zrobić "brain mode on" a dwa posty dalej pośrednio przyznajesz rację (w odpowiedzi na post Martiusa).

Proponuję zapisać się na kurs czytania ze zrozumieniem.
Przecinki są ważne!!!!!

pozdrawiam


p.s.

a może to ja nie zrozumiałem co chciałeś przekazać w swoim poscie :wink: :)

k.



Nie mam rozdwojenia ... chodzilo mi o to ze temat nie jest obrazliwy ale niewlasciwie dobrany Tytul do tresci tematu ... i wg mnie nie mozna go tlumaczyc czy bylby dobrze czy zle ... zostal tak napisany a nie inaczej i wzbudza negatywne emocje wobec ww. Masz racje ze nie jest sprawiedliwe banowanie ... bo nie ma tresci obrazliwych ... ale tytul topiku i tylko tego tyczylo moje brain mode on ;) Troszke zakrecone ale meteopata jestem a na dworze leje :( .
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
"adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?"

Sprytne zagranie dziennikarskie nie sugeruje ze Adamusik to naciagacz ale wyraznie oczekuje potwierdzenia i dowodow. Nie pamietam jak sie to zagranie nazywa ... moze ktos obeznany z psychologia oraz publick relations moglby sie wypowiedziec ... i rzucic adekwatnym terminem . Jak sie zdenerwuje to pare ksiazek przewertuje i podam dokladna definicje :D .

POnadto jakby bylo napisane


Warhead czlowiek, pierdolona swinia zjadajaca wlasne gowno ?

Bo ja wiem ja bym sie za to obrazil :D

Skojarzenie Adamusik i naciagacz jest za mocne i dlatego niesprawiedliwe.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?

Warhead czlowiek, pierdolona swinia zjadajaca wlasne gowno ?

Bo ja wiem ja bym sie za to obrazil :D

Skojarzenie Adamusik i naciagacz jest za mocne i dlatego niesprawiedliwe.


No ale w srodku by bylo napisane:

Slyszalem dwie opinie za Warhead to wspanialy gosc a druga ze Wrhead to..... ;) chcialem zapytac sie co jest prawde.

A wszyscy na ta osobe huzia i ban ;)

Nie chodzi o to az tak ze ktos zostal zbanowany ale o dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. W takim traktowaniu nie ma krztyny sprawiedliwosci. Na jednych najezdzamy i dolujemy ich zwolennikow patrz np Murat i spolka chociaz dla swoich uczniow sa wrecz tez wspaniali a innych bronimy aby tylko jakis cien sie na nich nie pojawil.
Ile jest na forum osob codziennie obrazajacych innych wedlug ich mniemania i co beda to robic wiecznie inni natomiast ledwo co gafe strzela wyleca z forum bo zapytali sie o iksinskiego a nie o igreka 8)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
To juz pytanie do zarzadu :D . Chyba masz blizej niz my wszyscy ;)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
dlatego wypowiadam swoje zdanie oficjalnie i otwarcie ;)
ALBO BEDZIEMY TRAKTOWAC WSZYSTKICH JEDNAKOWO ALBO ZAPOMNIJMY O SPRAWIEDLIWYM I BEZSTRONNYM FORUM
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
Od kiedy to istnieje forum sprawiedliwe i bezstronne weź ty mi powiedz?
Jak sobie założysz i dasz wszystkim admina to będzie może sprawiedliwe.
Każde forum które ma regulamin jest niesprawiedliwe i tak powinno być, po co ci policja w kraju, sądy, ty chyba nie wierzysz że jest demokracja chyba, co?
Z jednej strony piszesz mi że poziom userów niski z drugiej chcesz im zwiększyć prawa... weź ty się zdecyduj

Po pierwsze dlaczego kłamiesz że bana dostał? zaliczył blokadę nicka.
Po drugie jeśli boli cię że ktoś obraża np. murata to zgłoś to tam gdzie się to robi a nie piszesz to userom, no co ci user pomoże? gdyby nie zbieg okoliczności tematu bym nie przeczytał wogóle.
Po trzecie poznałem Adamusika i nie mam zamiaru czytać takich skojarzeń od anonima, przecież to prosta reakcja powinieneś wiedzieć przecież jak coś jest na Twój temat to kasujesz.
Dziwna reakcja z twojej strony martius, jak chcesz mieć równouprawnienie z userami mogę ci prawa zdjąć.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
Nie skasowalem nigdy niczego co bylo na moj temat i nie mam zamiaru kasowac.
To ze poznales Adamusika nie znaczy ze masz pozwalac na obrazanie innych tylko dlatego ze ich nie poznales bo jak bys poznal nie znaczy ze zdania bys nie zmienil.
Regulamin ma dotyczyc wszystkich albo sie na pewne drobne przewinienia oczy przymyka.
Zaczynasz przerabiac Forum na politycznie Ci odpowiadajace a nie jest to droga ktora mi odpowiada.
Nie bede na forum dla moderatorow poruszal sprawy ktora zapewne nie byla poruszona przed podjeciem decyzji o blokadzie nicka.
Jak chcesz mozesz uprawnienia moderatora mi zdjac.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
Stary pleciesz bzdury z tym pozwalaniem i dobrze o tym wiesz, ale jak nie wiesz to ci powiem:
jeśli ja pozwalam na obrażanie innych to ty i każdy mod tutaj także
obojętnie w jakie słowa tego nie ubierzesz więc nie zrzucaj jakiejś wymyślonej przez siebie winy tylko na mnie,
następną bzdurą jest twój text o przerabianiu forum na politycznie mi odpowiadające, chłopie czy ty wpuszczasz na zajęcia złodziei albo ludzi którz plują ci na matę? weź się zastanów co piszesz,
co do moderki, twoja decyzja: chcesz być modem czy nie już się pytałem, odpowiedź krótka TAK lub NIE.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
Fiodor powiedz czym zawinil osobnik ze dostal blokade nicka ze zapytal sie o cos co gdzies uslyszal i niefortunnie napisal temat ?
Kto zna WA zna prawde a innym trzeba napisac swoje zdanie a nie blokowac delikwenta czesto nieswiadomego dlaczego.

Co do moderowania to dla mnie rybka i zostawiam to w Twojej gestii - pospiesznie podejmujesz decyzje to podejmij jeszcze raz.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?

Fiodor powiedz czym zawinil osobnik ze dostal blokade nicka ze zapytal sie o cos co gdzies uslyszal i niefortunnie napisal temat ?
Kto zna WA zna prawde a innym trzeba napisac swoje zdanie a nie blokowac delikwenta czesto nieswiadomego dlaczego.


Za brak odpowiedzi na moje pytanie i źle sformułowany temat.

Zadam ci proste pytanie, czy miałbyś coś przeciwko abym wyplakatował twoje miasto napisami Marcin Dawidowicz - oszust i naciągacz naiwnych? myślisz że by ci to pomogło w naborze do nowej grupy?

Nasz spór wynika z jednego, z braku zgłaszania łamania regulaminu.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
Wiem ze moje zdanie nic nie znaczy. Ale uwazam ze choc nazwa tematu byla niefortunna, to ewidentnie gosciowi chodzilo o cos innego, co potwierdzil swoimi postami w tym temacie. Slyszal zle opinie o czlowieku ktory na to nie zasluguje - to sie w dzisiejszych czasach czesto zdarza. Co w tym takiego strasznego ze chce zweryfikowac to co uslyszal?


No i teraz dostajesz odpowiedź że warto u niego ćwiczyć i jest OK i co ?będziesz miał czelność pójść do niego na trening, po tym jak potraktowałeś go tym tematem na forum? Zastanowiłeś się nad tym? czy tylko chcesz zmieszać go z błotem?


po pierwsze nie mam zamiaru nikogo obrażać, tylko zapytać [..] :oops:

Czy to nie byla odpowiedz na ostatnie pytanie? chyba najwazniejsze?

słyszałem skrajne opinie na temat w.w jegomościa , niektórzy bardzo go cenią , a inni mieszają z błotem. warto u niego ćwiczyć?

Slyszal skrajne opinie, i pyta ktore sa bliskie prawdy. Nigdzie nie widze tutaj slow obrazliwych skierowanych do tego Pana. Obrazania ludzi nieznajomych nie pochwalam, ale czegos takiegu tutaj nie bylo - autor nie mial takich intencji, choc zostal zle zrozumiany. Gdyby zamaist przecinka bylo "czy", a przy tekscie o naciaganiu " " wygladalo by to inaczej.
Dlatego imho nazywanie kogos potluczonym jest niestosowne. No ale to nie moje forum, ja maluczki juz znikam.

Pozdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
Ja Was prosze takie rozmowy na temat kto gdzie po co i dlaczego i czy chce ... zalatwiajcie za zamknietymi drzwiami. Fiodor troszke niesprawiedliwie traktujesz Martiusa ... jak to sie mowi z prostych zasad zarzadzania personelem ... nagane ustna badz inny per opier zalatwia sie indywidualnie z pracownikiem.

POzdrawiam

ps. jakbyscie mogli usuncie ten topik badz zamknijcie
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?

Za brak odpowiedzi na moje pytanie i źle sformułowany temat.

Zadam ci proste pytanie, czy miałbyś coś przeciwko abym wyplakatował twoje miasto napisami Marcin Dawidowicz - oszust i naciągacz naiwnych? myślisz że by ci to pomogło w naborze do nowej grupy?

Nasz spór wynika z jednego, z braku zgłaszania łamania regulaminu.


Fiodor to jest calkiem co innego:
Gdyby bylo napisane MD oszust i naciagacz od razu sugerowalo by odpowiedz.
Napisane tak jak bylo ma inne znaczenie
WA - mistrz (przecinek bardzo wazne) naciagacz ? Jest to po prostu zadanie pytania ktore mozna w rozny sposob odbierac i to prawda ze moze cos sugerowac ale nie musi.
Mam pytanie czy to ze masz kohones od razu musi sugerowac innym zeby Cie skazac za gwalt ? :)
Co do anonima nie wiadomo czy by nim pozostal gdyby mial mozliwosc uczestniczenia w forum

Wiesz dlaczego nie ma az takiego zglaszania lamania regulaminu ? - bo by po pewnym czasie uzytkownikow zaczelo brakowa ;)
Zadne prawo nie moze byc bezmyslnie przestrzegane bo moze to i wtedy bedzie pastwo prawa ale ludzie w nim beda bezmyslne jak maszyny.
Koncze te dyskusje bo nie ma sensu swoje zdanie wypowiedzialem.
Po ilosciu ogladania tego postu stwierdzam ze osoby naprawde nie maja chyba co robic na forum tylko takie posty czytac ;)

Ps. (bo dopiero teraz posta zobaczylem) Warhead - rozmowa byla otwarta i ja w otwartym dziale sie wypowiedzialem wiec Fiodor ma pelne prawo otwarcie mnie opieprzyc.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: adamusik - mistrz , naciągacz naiwnych na hasło jkd?
wydaje mi sie że sprawa Papaja powinna byc błykawicznie zamknieta.
podejrzewm,że ten zawodnik wyrobi sobie drugo nick i tak on(poszkodowany lub nie) załatwi problem blokady nicka..
a sprawa między Fiodorem a Martiusem -myslę,że Martius ma rację,ze
często ludzie trenujący dane systemy czy style są chyba nieco uprzywilejowani na tym Forum i mogą sobie najeżdżać na tych czy owych,a pytający postawił przecinek w tytule topicu a to rzeczywiscie wiele zmienia..choć mógł skonstruowac tytuł inaczej np. "co sądzicie o WA?!" byłby to bardziej dyplomatyczne i nie byłoby tego całego zamieszania..
Martius nie opuszczaj czasem FOrum w Tobie siła jj :wink:
PAnowie spokojnie...po co te nerwy?!
rey all
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024