Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poparzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Poparzenia
No wlasnie, czy zdazaja wam sie poparzenia stop od maty ?
Jak temu zapobiegac? Jak leczyc?
Ja mam juz stopy ponaznaczane bliznami od szorowania stopami po macie, to tylko ja czy to powszechne ?
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poparzenia

No wlasnie, czy zdazaja wam sie poparzenia stop od maty ?
Jak temu zapobiegac? Jak leczyc?
Ja mam juz stopy ponaznaczane bliznami od szorowania stopami po macie, to tylko ja czy to powszechne ?


Hmm - utwardzić stopy: spacery po żwirze, kamieniach; biegi etc. Ja po 5 latach TKD - nie mam problemu ze stopami.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Poparzenia
Chyba go Combat nie zrozumiales, stopy nie obcieraja sie od dolu tylko z gory i z bokow..
Osobiscie nie znalazlem nic innego tylko to ze skora grubieje w miare obcierania. Biezace rany dezynfekuje i zaklejam na trening. Przynajmniej doszedlem do mistrzostwa swiata w zaklejaniu stop :wink:
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poparzenia
Bla, bla, bla. Jeden ma takie stopy, że nic mu się działo nie będzie, a inny będzie latami chodził poobcierany, pękać mu będą i ogólnie kicha będzie.
Jak ja się ostatnio pograpplowałem z kumplem, to on - nic, a ja miałem poscierane kolana i łokcie do zywego.
Hast, może pomyśl o butach zapaśniczych? Przynajmniej na bjj będziesz miał spokój.

K.
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Poparzenia
Nic nowego nie dodam... dokladnie to samo robie... licze na to ze z czasem skora zgrobieje.... ale bardziej od jednomiejscowych starc wkurzaja mnie takie sytuacje gdy przeciagne wlosami po macie, np. jak mi sie posdnie podwina... wtedy to dopiero mozna umrzec po takiej depilacji....
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poparzenia

Chyba go Combat nie zrozumiales, stopy nie obcieraja sie od dolu tylko z gory i z bokow..


Generalnie tak, he he - z dołu też :) Ja wiele razy miałem zdartą i obtartą skórę właśnie z dołu... (także: odciski, drzazgi i podobne przyjemności - no cóż - sala z takimi sobie deskami).

Osobiscie nie znalazlem nic innego tylko to ze skora grubieje w miare obcierania. Biezace rany dezynfekuje i zaklejam na trening. Przynajmniej doszedlem do mistrzostwa swiata w zaklejaniu stop :wink:


A górna część stóp - albo zgrubieje - albo nic się na to nie poradzi :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Poparzenia

Hast, może pomyśl o butach zapaśniczych? Przynajmniej na bjj będziesz miał spokój.

K.


Problem jest szerszy. Na bjj to az taka tragedia nie jest. Gorzej ze nie wolno nosic tego typu obuwia na macie w czasie trenngow judo i o to sie wszystko rozbija.
Inna sprawa ze buty to wydatek rzedu 300 pln. Niemniej thx za odpowiedz.
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Poparzenia
w buciorach na mate??????? no nie....

jak dla mnie cwiczenie bez butow to rowniez odpoczynek dla nog.... fakt stopy sie czasem obcieraja... ale przeciez rowneiz odpoczywaja po calym dniu w butach, zupelnie inaczej ukladaja sie poczas chodzenia (no bo i mata sie odksztalca i nie ma jakiejs tam podeczwy)... no i generalnie wg mnie jest to swoisty masaz dla stop po calym dniu w obuwiu.... zreszta ja w domu tez nie chodze w kapciach, laczkach czy innych wynalazlk obuwia domoewgo... tylko na bosaka...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024