Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
Kolektyw zawsze wspomoże dobrą radą (he he he).

Moja rada, jeśli nie podkręcałeś się według wzorca (treningi mentalne),
to łyknij se ze dwa piwka, powkurwiaj się, pomyśl sobie jaki z niego jest skur.... i kawał drania i jak fajnie będzie wyglądał obity, a jak się poządnie nakręcisz to sieknij z partyzanta, i lej aż ci ulży.


Jak ci nie wyjdzie raz trudno, drugi raz trudno, a jak ci nie wyjdzie trzeci zapisz się na szachy i daj sobie spokój z walką wręcz. Są ludzie którzy mają taką konstrukcje psychiki że nie potrafią walczyć, nawet przyciśnięci do muru. Może jesteś taką bardziej wrażliwą osobą, wcale nie znaczy że gorszą, po prostu zrealizuj się gdzie indziej. Nie każdy musi się przecież bić, nie?
  • 0

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
ee jezeli ich posłuchasz to bedzie trzeba zebrac na wieniec.

on uzył słowa skin

to pojeby.
z nimi idzie najdłuzej.
odstrzel skurwiela
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
o ja pi***ole! faktycznie! chyba nikt tego nie zauważył. przecież oni są nieśmiertelni, umiejąlatać i zieją ogniem! 8O

a tak jeśli chodzi o rady dla autora... to chyba jednak najlepsza będzie ta z dwoma piwkami i relaksem... po co sie męczyć...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
O maj Gad!
On powiedzial slowo na S. :) :) :) :)
  • 0

budo_jedittas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
Przypomniała mi się rozmowa z jednym gościem który stwierdził, że wpierdoliłby karatece, ale że dostał by od punka, i że takiego to by odstzrelić musiał. Najpierw starałem się przemówić mu do rozsądku, a później porpostu mi się żal go zrobiło. Poprostu wiedział swoje i już. Ja osobiście mam to gdzieś kto ma jakie powiązania... Tacy właśnie się wyhodowali na swojej bezkarności, na strachu jaki sieją. I tak długo będą się panoszyć, dopóki ktoś im nie da lekcji pokory :twisted:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
Dopiero teraz dorwalem ten soczysty topic za sprawa odswiezenia go przez Jedittas' a.

Tajboxerze nie wiesz co robic ?
Zapisz sie na MA, ale najpierw napierdol porzadnie tego chlopaka, a jak pochodzisz jeszcze troche np na : bjj, box, kbox i inne to przy kazdej okazji jak spotkasz tego typka to jeszcze raz go obij. Pokaz mu ze miedzy kazdym waszym spotkanie ciezko pracujesz :wink: .
Co z tego ze skin ? :twisted: .
Moja rada naparzaj typka regularnie, a wtedy nawet jak bedzie z kolegami to bedzie sral na twoj widok. Poza tym pomysl jesli nawet razem z kolegami bedzie cie potem chcial bic to czy nie warte to jest tego zebys widzial jak krew mu z twarzy cieknie.
Poza tym jak go obijesz a jest takim " kozakiem " jak mowisz to nie przypucuje sie ze go taki jak ty chlopaczek obil. Powie ze to jakis " przyjezdny " albo jakos tak.
Ulej go! :twisted: :balisong: :twisted:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?

apisz sie na MA, ale najpierw napierdol porzadnie tego chlopaka, a jak pochodzisz jeszcze troche np na : bjj, box, kbox i inne to przy kazdej okazji jak spotkasz tego typka to jeszcze raz go obij.

to wychodzi na to ze go za 15 lat uleje :D :D:D:D:D:)

niedziel ale tak nie mow "to co ze skin" na skinow lepiej uwazac chyba ze jestes seagal w filmach albo bruce lee
zreszta czy to napewno skin czy tylko tak wyglada
i jeszcze zalezy jaki skin
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
A propo skinów: Kiedyś w reportażu Szerokie tory opisującym rzeczywistość Rosji było właśnie o skinach. To normalne bojówki i było pokazane jak się zaprawiają w walce, zakładali takie 10 uncjowe chyba rękawice i nawalali się po gębach oczywiście z gardą. Jeden z nich pokazywał jakieś ostre prowizoryczne narzędzie. Pokazali też zebranie bojówki, gdzie recytowali chyba "Mein Kampf", pózniej omawiali sprawy organizacyjno-strategiczne dotyczące jakiejś akcji przeciwko Wietnamczykom. Mam nadzieję, że to nie z takimi skinami miałeś do czynienia. Bo z nimi, to lepiej jest odpuścić i zapomnieć ewentualnie wynająć byłych członków GROM-u...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
A ja w telewizji slyszalem ze starozytna receptura na sok z gumi jagod zostala skradziona przez toudiego :wink: .
Ja tam sie nigdy skinow specjalnie nie balem,nawet znam paru.
Moze w mniejszym miescie nie za bardzo jest ekipa bardziej liczna, wyszkolona, u mnie nie robia problemow.
Skin i skin. A punk ? :wink: No co wy chlopaki. W ta albo w ta.
Nie masz ekipy to ja zmontuj. Zrob ekipke, i omawiajcie sie na nap... 1:1 a ekipa pilnuje regul. Nie widze problemu. Po nastu takich walkach juz bedziecie najlepszymi przyjaciolmi.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?

A propo skinów: Kiedyś w reportażu Szerokie tory opisującym rzeczywistość Rosji było właśnie o skinach. To normalne bojówki i było pokazane jak się zaprawiają w walce, zakładali takie 10 uncjowe chyba rękawice i nawalali się po gębach oczywiście z gardą. Jeden z nich pokazywał jakieś ostre prowizoryczne narzędzie. Pokazali też zebranie bojówki, gdzie recytowali chyba "Mein Kampf", pózniej omawiali sprawy organizacyjno-strategiczne dotyczące jakiejś akcji przeciwko Wietnamczykom. Mam nadzieję, że to nie z takimi skinami miałeś do czynienia. Bo z nimi, to lepiej jest odpuścić i zapomnieć ewentualnie wynająć byłych członków GROM-u...


1) Straszne rzeczywiście - w tym programie byli jednostrzałowcy :roll: :lol:
Garda do d..., technika kulejąca - biedne chłopaki...

2) Goście zresztą mówili, że nieraz dostali wp... na ulicy (nie dziwię się) 8)

3) Miałem wielu znajomych skinów - to mitologizowanie przeciwnika.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?

Zrob ekipke, i omawiajcie sie na nap... 1:1 a ekipa pilnuje regul. Nie widze problemu. Po nastu takich walkach juz bedziecie najlepszymi przyjaciolmi.

nie rozumiem jak mozna sie "umawiac" na walke
jak jest sprawa to sie z gosciem lejesz albo przy okazji a nie umawiac sie :| :|:|
  • 0

budo_jedittas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
Niewielu jest takich rasowych skinów, którzy by walczyli o jakieś te swoje ideały, czy szkolili się w walce. W ich szeregi wstępują często gówniarze którzy chcą się poczuć silniejsi i dlatego chcą przynależeć do takiej grupy. U mnie w mieście to skinów z latarkę szukać, za to punków ci u nas dostatek :)

Umówić to się można na randkę, a nie na walkę ;)
  • 0

budo_thaiboxer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
Kolektyw miał rację. Dostał latarę w pysk i mu się odechciało.
Zapisałem się jeszcvze na jakiś Combat.Spox
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
poklon :drinking: :twisted: :twisted: :twisted: :drinking: poklon

I jak samopoczucie? Mocno? Kwew byla?
Nie daj sie prosic, pisz szybko :wink: :twisted:

PS. Ulzylo nie??? :twisted:

Pzdr i szacunek
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
Bardzo czesto mam do czynienia z podobnym przypadkiem opisywanym przez kolegę Thaiboxera. To naprawdę jest zmora wszystkich instruktorów samoobrony przejmujących się efektami swojej pracy. Przygotowanie mentalne na początku jest nieraz ważniejsze niż dobre opanowanie technik. Lepszy dobry herlak z duszą wojownika niż mięśniak z duszą tchórza. Widzę, że zapisanie się na kolejną sekcję uczącą bardzo ulicznych technik często nic nie daje. Każda przegrana zostaje w człowieku, rodzi strach przed następną walką, podobną sytuacją.
Jeżeli nie potrafi się tego odblokować i adept nie nabieże w siebie wiary, juz zawsze bedzie uciekał.
Nie jestem zwolennikiem zemsty. Ale tutaj popieram kolegę Thaiboxera. Skinów nalezy ograniczać, choćby za to , że są skinami. Jak ktoś ma ideologię bicia innych i w ten sposób sie dowartosciowuje, to należy mu dać częste okazje do weryfikacji. Mniej będzie tępił słabszych.
On uderzył, bo wyczuł w tobie słabość. Wyprowadziłeś go z błędu w miarę szybko. To dobrze. Bo następnym razem nauczony pozytywnym doświadczeniem zaatakował by znowu.

To tak działa. Może naraże się tutaj wielu, ale jestem zwolennikiem prewencji. Spotykasz na swej drodze skina, a jest okazja, to należy go kopnąć. Dlaczego? Dla sportu i dobrego samopoczucia.
Poza tym, zgodnie z prawem Darwina narząd nie używany-pięści-uwstecznia się.

Pozdrawiam

Andrzej Kubieniec
  • 0

budo_jedittas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
Brawo Taiboxer, teraz jesteś górą :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?

3) Miałem wielu znajomych skinów - to mitologizowanie przeciwnika.


to fkat, tez miałem paru takich znajomków, co do bujek to moga byc twardzi, ale ci skini ideologiczni, a nie gnojki. Gnojów kiedyś skopalismy na szczecińskich Wałach Chrobrego z kumplami, tak naprawdę to jeden koleś do nich zaczął bo wyzywali dziewczyny, dostali wpierdol, i teraz jak spotykam któregos to mi cześć mówi, a czasami spotykam.


Też kiedyś dostałem wpierdziel ale tylko do trzech gości, jeden miał ksywkę Czosnek, po tym dowiedziałem się skąd są, poszliśmy z kumplami i jak to ktoś powiedział, wyłapalismy ich po kolei, dałem po ryju i koniec tematu.

Zemsta czasami jest zdrowa, wiedza że potrafisz przywalić to się Ciebie boją, ja miałem opinię bandziora na swojej dzielnicy :) bo lubiłem od czasu do czasu z kimś się pobis, dziś dorosłem :?

Z drugiej strony jak się nie zemścisz to nigdy ten gość i jego kolesie nie będą mieli dla Ciebie szacunku, nie będziesz miał też ewentualnych problemów z prawem, teraz więszość gości to leszcze, którzy dostawszy w ryja, idą do niebieskich na skargę.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
Marcin 100% poparcia - dobra filozofia, a jeszcze lepsze działanie.

Ja mam zasadę: chcesz wojny to się doczekasz. Respektu wielu trzeba nauczyć pięściami, łokciami i głową.

A co do policji - trzeba lać bez świadków, w ciemnej uliczce, wieczorem etc. nie ma problemów. A jak skroi Cię 2 lub więcej - znaleźć pojedynczo i kasować!
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?
sam wiesz że nie jest to takie proste, gadanie gadaniem, życie życiem, najlepiej unikać takich sytuacji w których można być skrojonym. Takie zachowanie upraszcza życie. :-) :D
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje?

sam wiesz że nie jest to takie proste, gadanie gadaniem, życie życiem, najlepiej unikać takich sytuacji w których można być skrojonym. Takie zachowanie upraszcza życie. :-) :D


No jasne! :)

Ale pisałem w kontekście - jak już skroją albo szacunku (nie dać się leszczom).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024