Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening ostrym balisongiem i czytanie BUDO... nie polecam :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening ostrym balisongiem i czytanie BUDO... nie polecam :(
Moze to byli czlonkowie Yakuzy ,a akt obciecia sobie palca potraktowali jako "yubitsume" ,ktore wykonuje sie na znak przeprosin za nieposluszenstwo i dali chlopakowi spokoj :wink:
  • 0

budo_kret
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening ostrym balisongiem i czytanie BUDO... nie polecam :(

Moze to byli czlonkowie Yakuzy ,a akt obciecia sobie palca potraktowali jako "yubitsume" ,ktore wykonuje sie na znak przeprosin za nieposluszenstwo i dali chlopakowi spokoj :wink:


:D jeżeli Yakuza przyjmuje murzynów, to może i by tak było ;) jednak akcja "był sobie paluszek" miała miejsce już po ich taktycznym odwrocie.

a tak serio mówiąc, IMHO postąplili po prostu jak "zawodowi" bandyci, po jaką cholere pchać się w pięciu na kolesia co tak macha brzytwą, choć nawet da się mu radę, któryś coś może stracić, lepiej dla nich było poczekać na następnego, nie machającego kosą.
Stąd mój znajomek miał szczęście, bo gdyby trafił na głupich tępaków, co to wyszli na ulicę by się "sprawdzić" to nawet gdyby któremuś cos uchlastał to i tak mógłby zostać wysłany na tamten świat własną brzytewką. Ale nie ma co gdybać, kto to wie, co by było gdyby...
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening ostrym balisongiem i czytanie BUDO... nie polecam :(
Seiken. BM robi ostre "bail-songi", ja siem bylem pociolem pare razy. Ale to byla moja wina (zlapalem za zla raczke) :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024