Skocz do zawartości


Zdjęcie

S&W FL2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

S&W FL2
Juz mija druga godzinka jak nie moge sie nacieszyc.

Konkrety:
HANDLE - STAINLESS STEEL (410?)
BLADE - 3.746" (9,516CM)
CLOSED - 5.060" (12,852CM)
STEEL - 440C
WEIGHT - 5.72 OZ.

Zdjecie (raz jeszcze):
Dołączona grafika

Od siebie:
Nozyk byl zapakowany dosc skromnie w kartonowe pudelko, w ktorym znalazlem malutka instrukcje. Ostrze, jak sama nazwa wskazuje, ostre - ogolilem sobie fragment przedramienia. Framelock dziala bez zarzutu, aczkolwiek przy zdecydowanym otworzeniu ostrza (moje pierwsze otwieranie jedna reka nie pozwolilo blokadzie zaskoczyc) - trzyma mocno (testowane tylko rekoma w rekawicach "roboczych").
Rece mam dosc male, wiec dla mnie jest dosc duzy. Chwyt pewny, kontrole ulatwia "karbowanie" pod kciuk. Zlozony robi sie malutki, chowanie ulatwia klips, ktoremu jakos nie ufam.
Jak dla mnie bomba w sam raz na EDC. Dyletantem jestem, wiec nie wiem, co dodac. Powiem tylko, ze to cale zainteresowanie nozami to wszystko przez Was :) (wiec ponosicie wine za to, ze sie juz skaleczylem :lol: ).

Pozdrowka!

PS: Thx dla WARa, jeszcze raz.
PPS: Additional thx dla PiteraM, Lorda v. Banana, Seikena &all pozostalych nie wymienionych.

  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: S&W FL2
wiec przy wolnym otwieraniu blokada sie nie uruchamia? Sproboj tak na luzie otworzyc kciukiem, powoooliii.. ;)
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: S&W FL2
No trzeba troszke mocniej kciukiem pociagnac, bo jak nie to nie ma klikniecia i moze byc po paluszkach. Nie smiej sie na prawde tak jest :oops: .

Laik :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: S&W FL2
rozumiem. dziwne bo jeszcze sie z czyms takm nie spotkalem, moim zdaniem to jakis defekt...od niedawna mam native'a spyderco i mimo ze przedzial cenowy jest podobny to nie ma mowy o 'braku zahaczania' blokady..... moze ktos kto zna troche ta firme sie teraz wypowie...?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024