Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obóz Luohan " Czernica 2003"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciekm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Obóz Luohan " Czernica 2003"
Witam wszystkich. (i każdego z osobna :lol: )
Właśnie wróciłem z obozu i chciałbym na łamach forum podzielic się tym faktem ze wszystkimi :P .

Obóz odbył się w dniach 12-19 lipiec 2003 w Borach Tucholskich (ZHP Czernica).Organizatorem była Gdyńska Szkoła Shaolin Kung Fu
( p. Sławomir Pawłowski).
Pod czujnym okiem pana Pawłowskiego poznaliśmy dwie pierwsze formy 18 -stu rąk Luohan tj. :-Shaolin Luohan Shi Ba Shou I Lu
i -Shaolin Luohan Shi Ba Shou Er Lu
(o formach możecie poczytać na stronach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )
oraz podstawy boksu san shou (trochę parteru).
Ogólnie atmosfera była doskonała wszyscy ciężko pracowali i dawali z siebie wszystko. Wg mnie p. Pawłowski ma w sobie coś takiego że sama jego obecność w pobliżu motywuje do największego poświęcenia.
Nie zamierzam w tym poscie reklamowac szkoły czy osoby p. Pawłowskiego. Po prostu chcialem mu w ten sposob odziekowac i uzewnetrznic sie ( swoje wrazenia ). Bede wdzieczny jesli inni uczestnicy obozu wypowiedza sie i podziela swoimi wrazeniami.
Pozdrawiam wszystkich uczestnikow ( i organizatorów ) i jeszcze raz bardzo im dziekuje za wspanialy oboz.

Maciej Manowski
  • 0

budo_long
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz Luohan " Czernica 2003"
Potwierdzam zdanie Maćka w 120%. Atmosfera była super. Przekazywany materiał i sposób jego przekazywania na najwyższym poziomie. Czekam na obóz w przyszłym roku. Tak trzymać. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników obozu. "Biegacz" :)
  • 0

budo_long
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz Luohan " Czernica 2003"
Potwierdzam zdanie Maćka w 120%. Atmosfera była super. Przekazywany materiał i sposób jego przekazywania na najwyższym poziomie. Czekam na obóz w przyszłym roku. Tak trzymać. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników obozu. "Biegacz" :)
  • 0

budo_maciekm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz Luohan " Czernica 2003"
Marek ? To Ty ??
No pewnie ze Ty - fajne masz zdjecie na waszej stronie ...
  • 0

budo_long
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz Luohan " Czernica 2003"
Pewnie, że ja :o Nie wiem tylko o jakie zdjęcie Ci konkretnie chodzi? Jest ich tam "kilka" ;)
  • 0

budo_maciekm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz Luohan " Czernica 2003"
Pierwsze jakie rzucilo mi sie w oczy :-) - w dziale prezentacji instruktorow .... koszula te rzeczy :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024