Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wibrująca pięść Brucea Lee


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
Nie, absolutnie nie ma szans żeby gadali głupoty. Jak coś powiedzą w TV to najpierw przeprowadzają szeroko zakrojone badania tematu i dlatego może to dla nas wszystkich stanowić niepodważalne źródło informacji o wszelkich sferach życia. Temat "kupa miesiąca" jest zas wyrazem frustracji forumowiczow, z których większośc marzy o karierze prowadzącego "rozmowy w toku".
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

Vindragon, jaki styl znasz od podszewki? JKD? JKD nie jest stylem...;)
Bruce byl nauczycilem owczesnych mistrzow swiata w kickboxingu (znaczy zostali mistrzami po treningu z nim) np Lewis, Norris.
widziales jego treningi z jakiego czasu? Jak cwiczyl Wing Chun?

To fakt - nic szczegolnego...

A widziales moze jego prywatne lekcje z Karem A.Jabarem?
Oczywiscie nie byl superherosem ale byl geniuszem w swoich czasach. Jako pierwszy uzywal ochraniaczy i sparowal full kontakt. Jako jeden z pierwszych wprowadzil cross trening do swojego MA. Moznaby wiele wymieniac...

no własnie ja widziałem jego treningi jak juz był po Wing Chun i doskonalił własny system na mnie zrobiły wrazenie zwłaszcza jak był pokaz siły i różni mistrzowie kopali w ciężki wielki worek jak kopali to troche sie poruszał ale jak kopnął bruce to gość który stał za workiem poprostu odleciał z 1.5 metra bez kitu !!! no i jak to niemiało zrobić wrażenia.........
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

Nie, absolutnie nie ma szans żeby gadali głupoty. Jak coś powiedzą w TV to najpierw przeprowadzają szeroko zakrojone badania tematu i dlatego może to dla nas wszystkich stanowić niepodważalne źródło informacji o wszelkich sferach życia. Temat "kupa miesiąca" jest zas wyrazem frustracji forumowiczow, z których większośc marzy o karierze prowadzącego "rozmowy w toku".

ojj dostało mi sie wiem ze nieraz pieprzą głupoty ale myślałem ze w tej sprawie zwłaszcza ze to były wypowiedzi lekarzy sa wiarygodne ale jak widze tylko wydawało mi sie.......
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

jakiś czas temu w tv był program poświęcony bruce lee i tam mówili czyżby gadali głupoty?


O rany - czego to ja już w TV nie słyszałem... Nie należy w to wierzyć...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

ojj dostało mi sie wiem ze nieraz pieprzą głupoty ale myślałem ze w tej sprawie zwłaszcza ze to były wypowiedzi lekarzy sa wiarygodne ale jak widze tylko wydawało mi sie.......


Ja bym tych lekarzy wziął - nie popalą sobie trawki ze 30 dni... A potem zapraszam na stadion i na worek... Kto przetrwa w tym tygodniu :) :twisted:

Czynnik: po trawie nie chce się trenować, spada motywacja etc. - to się wiąże ze zdecydowanym spadkiem formy.

BTW: często na siłowni jak się goście głupio patrzą, to ze znajomym robimy sobie żarty - że bierzemy CYSIA- czyli cyjanek potasu :lol: :lol: :lol: :lol: Cysia rano i wieczorem i proszę - jakie przyrosty :wink: 8)
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
Sorry, nie miałem zamiaru kierować tego przeciwko Tobie. Byłem przekonany że jaja sobie robisz, bo przecież jasne jest, że na TV polegać nie można. Chociaż nie, kiedyś dawno temu był taki program "sonda" i z niego mozna było sie wiele nauczyć. A co do dragów to w TV regularnie zdarzają się hasła w stylu palić amfetaminę, ćpać marijuanę itp. Mogłaby Ewka Drzyzga zrobic program o tym jak to w walkach w klatkach wszyscy są "naćpani marijuaną". Dla mnie przebój. Pozdrawiam.
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

Ja bym tych lekarzy wziął - nie popalą sobie trawki ze 30 dni... A potem zapraszam na stadion i na worek... Kto przetrwa w tym tygodniu :) :twisted:

możliwe więc ze pomyliły im sie nazwy uzywek jakie bruce brał a to niewybaczalne . co to za lekarz który niewie oczym mówi....

ps. dzięki za wyjaśnienie w tej sprawie wiesz nigdy niczego nie paliłem więc wiec sam na sobie nie wiedzialem ze to dziala tak jak mówisz raczej osłabiajaco a po kumplach niebyło widać raczej śmieli sie ze wszystkiego i byli "pełni życia" wieć juz sam niewiem no ale niemam w tym doświadczenia tak jak ty więc wypada mi sie zgodzić ze zdaniem eksperta :) :) :) :) :) :) :) :wink: :wink: pozdrawiam
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

Sorry, nie miałem zamiaru kierować tego przeciwko Tobie.

luz spoks oki !!! a ze nieraz coś przekręcą to fakt cyt."to ten zawodnik z 18-stką rudy blondyn z grzywką" cytat z jakiegoś meczu
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

dzięki za wyjaśnienie w tej sprawie wiesz nigdy niczego nie paliłem


I niech tak zostanie :)

więc wiec sam na sobie nie wiedzialem ze to dziala tak jak mówisz raczej osłabiajaco a po kumplach niebyło widać raczej śmieli sie ze wszystkiego i byli "pełni życia"


Tak samo jak po alkoholu - na siłowni to byś miał problem nawet z malutkim obciążeniem... Weź tych "pełnych życia" i niech przebiegną 4 km... :twisted:

wieć juz sam niewiem no ale niemam w tym doświadczenia tak jak ty więc wypada mi sie zgodzić ze zdaniem eksperta


Hehe - nie uważam się za takiego w żadnej dziedzinie :lol: :lol:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

Vindragon, jaki styl znasz od podszewki? JKD? JKD nie jest stylem...;)

20 lat treningu roznych odmian tradycyjnego Weng Chun i gdzie niegdzie jego 'dziwnych' odmian narazie mi wystarczy by wydawac swoje opinie

Bruce byl nauczycilem owczesnych mistrzow swiata w kickboxingu (znaczy zostali mistrzami po treningu z nim) np Lewis, Norris.

przesadzasz, teraz kazdy kto mial choc jednorazowa stycznosc na treningu opowiada ze byl jego najlepszym uczniem.

A widziales moze jego prywatne lekcje z Karem A.Jabarem?

nie, ale nie przekonal mnie ten gosc absolutnie: zero koordynacji technik, zbyt dlugie konczyny, ociezale ruchy... itp. powiedz mi jak Kareem mogl cwiczyc ostro z Brucem skoro NBA ubezpieczylo jego nogi na 1 mln $ ? Bruce mial to zastrzezone w kontrakcie wiec cokolwiek by sie mu przydazylo na planie Bruce musialby zaplacic z czesci wplywow
za film.

Oczywiscie nie byl superherosem ale byl geniuszem w swoich czasach. Jako pierwszy uzywal ochraniaczy i sparowal full kontakt. Jako jeden z pierwszych wprowadzil cross trening do swojego MA. Moznaby wiele wymieniac...

Owszem tu masz calkowita racje i to tez to przyznaje

Skoro nie robi na Tobie wrazenia to moze przejedz sie do dzisiejszych adeptow JKD np Vunaka albo Thorntona (masz przeciez blisko) i posparuj. zobaczymy czy nie zrobia na Tobie wrazenia :twisted:

bylem, widzialem i cwiczylem z nimi. owszem goscie od JKD sa dobrzy ale brak im pracy nog. zreszta cala koncepcje walki maja zerznieta z zasad stylu Wing Chun. A mnie nic co nosi ta nazwe nie jest w stanie zaskoczyc. Bylem i jestem fanem Brucea ale nie do przesady. Na szczescie posrod wielu informacji, plotek i faktow potrafie odroznic ziarno od plew :D pozdrawiam
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
i jeszcze jedno: gdyby Bruce zyl to obecny obraz sztuk walki wygladalby zupelnie inaczej - wielka szkoda
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
No dobra...Dla Was ludzi cwiczacych Win Chun wszystko jest zerzniete z Waszego stylu :)
Piszac o prywatnych lekcjach z Karimem nie chodzilo mi o to co mu daly ale co na nich pokazywal Bruce i jak sie ruszal...
Bruce bardzo szybko przestal sie identyfikowac z WCH.
Ludzie z JKD nie maja pracy nog? Takiego tekstu dawno nie slyszalem... Moze powiesz mi kto? Vunak czy Thornton? Cwiczyles z kim? Z Thorntonem? I co po latach cwiczenia WCH miales lepsza prace nog niz on? Czy moze lepiej sie ruszasz niz Vunak 8) ?
Ja jeszcze pamietam Twoje teksty z Kung Fu/Karate czy z Samuraja kiedy to pod wplywem popularnosci BJJ i checi przebicia sie marketingowo ze swoim stylem udowadniales ze w Wing Chun jest parter, wystarczy robic techniki ze stojki kladac sie na plecach :)
Twoje oceny co do Vunaka i Thorntona i ich footwork zaczynaja mi przypominac wlasnie tamte artykuly :)
Bez obrazy i dobranoc (w Polsce jest 01.40)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

No dobra...Dla Was ludzi cwiczacych Win Chun wszystko jest zerzniete z Waszego stylu :)

a niby to z jakiego innego jak nie z Wing Chun? ha? :) terminy, nazwy technik i cwiczen, zasady to co?

Bruce bardzo szybko przestal sie identyfikowac z WCH

a wiesz dlaczego?...

Ludzie z JKD nie maja pracy nog? Takiego tekstu dawno nie slyszalem... Moze powiesz mi kto? Vunak czy Thornton?

Vunak kolego, Paul Vunak. Nie chce wywolywac kolejnej chorej dyskusji, wiec odpusc sobie uswiadamianie mnie, bo ja i tak wiem swoje

I co po latach cwiczenia WCH miales lepsza prace nog niz on? Czy moze lepiej sie ruszasz niz Vunak 8) ?

nie mowie ze mam lepsza prace nog niz ktokolwiek ale wiem jedno: w obecnym stylu JKD zbyt wiele czerpie sie z roznych styli i az do przesady. zbyt duzo filozofowania i religii co przypomina mi juz sekte. w nauce zbyt malo zwraca sie na chodzenie. moze jest tam duzo kopniec i innych technik noznych ale za malo chodzenia. zreszta samo JKD zatracilo swoj urok po smierci Brucea. za duzo jest w nim wplywow filipinskich i innych. dla mnie JKD to Bruce Lee i nikt inny a cala ta rteszta to juz tylko slepe powielanie dla kasy.

Twoje oceny co do Vunaka i Thorntona i ich footwork zaczynaja mi przypominac wlasnie tamte artykuly :) Bez obrazy i dobranoc (w Polsce jest 01.40)

w tym miejscu to ty mnie obrazasz piszac w ten sposob o moich artykulach sprzed lat. To co pisalem o Weng Chun jest prawda natomiast przykro mi gdy mam do czynienia z ignorantami, ktorzy odbieraja je jako papka propagandowa - no coz... w kazdym razie moje oceny sa trafne i wiem co mowie. masz swoje zdanie i ja to szanuje nie namawiam cie zebys uwierzyl w to co mowie. dlatego daruj sobie dalsze dyskusje lub napisz sam ciekawy artykul chetnie poczytam - pozdrawiam i spij dobrze u mnie jest dopiero 7.40 wieczorem
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

nie mowie ze mam lepsza prace nog niz ktokolwiek ale wiem jedno: w obecnym stylu JKD zbyt wiele czerpie sie z roznych styli i az do przesady. zbyt duzo filozofowania i religii co przypomina mi juz sekte. w nauce zbyt malo zwraca sie na chodzenie. moze jest tam duzo kopniec i innych technik noznych ale za malo chodzenia. zreszta samo JKD zatracilo swoj urok po smierci Brucea. za duzo jest w nim wplywow filipinskich i innych. dla mnie JKD to Bruce Lee i nikt inny a cala ta rteszta to juz tylko slepe powielanie dla kasy.

I kto to mowi...Wing Chungowcy to najbardziej sklocone srodowisko w calym swiecie MA. Najwiecej jest odmian i stylikow w obrebie jednego stylu. Ktos przekrzywi noge w druga strone i juz twierdzi ze ma inny styl i dorabia nazwy.Weng Chun, Winh Chun, Vin Tsun itd.
Kazdy zna jakas unikalna forma ktorej inni nie znaja. M.in Ty takze twierdzisz ze znasz formy o jakich inni nie maja pojecia...Ze Twoj przekaz jest pelniejszy itd. WCH wiec bardziej pasuje mi do definicji sekty.
Tak definitywnie sie wyrazasz o JKD. Mowisz ze cwiczyles z Thorntonem a gadasz glupoty o wplywach Filipinskich. Przeteoretyzowane JKD to moze i jest u tych co robia na nim kase (Nucleus).
Piszesz ze duzo w JKD kopniec? Wielu ludzi i m.in. ja uzywamy tylko trzech (nie wiem czy to wiele). Piszesz ze za "malo chodzenia"? Obecnie praca stop oparta jest na bokserskiej - jesli praca nog u bokserow jest wg Ciebie niedobra to juz Twoja sprawa.
Piszesz o jakims powielaniu tego co robil Bruce. Czlowieku, moze Ty u innego Paula Vunaka i Matta Thorntona byles. Jedyne co pozostalo po tym JKD jakie bylo za zycia Bruce'a to KONCEPCJA i nic wiecej.
Dlaczego obrazasz sie na wspomnienie Twoich artykulow? Jesli ich przypomnienie razi Cie to trzeba bylo zastanowic sie zanim je napisales.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
A i jeszcze jedno. Jakie nazewnictwo z Wing Chun? Ja tam uzywam nazw angielskich. A nawet jesli kiedykolwiek takowe byly to tylko w trappingu. Obecnie strefa trappingu(zwarcie) ma znikoma czesc pochodzaca z Wing Chun i to uzywana w walce raz na 1000.
"W JKD jest za wiele innych stylow..." W wiekszosci dobrych szkol JKD podstawa jest box, thai, zapasy, BJJ, Kali. Trening jest mocno zblizony do tego jaki prowadza zawodnicy przygotowujacy sie do MMA.
Ty wiesz swoje ja wiem swoje i niech tak zostanie.
Pozdrawiam

Michal "Kenjiro" Kiczela
Prograssive Fighting system Polska
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

Prograssive Fighting system Polska

:) :) :)
Oczywiscie Progressive Fighting Systems Polska
Wybaczcie za duzo pifka wczoraj... :wink:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
:) :) :) odbieglismy od tematu glownego wiec jak sam widzisz dalsza dyskusja nie ma sensu. ty wiesz swoje ja wiem swoje i tyle.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
fajnie sie czytalo - pozdrawiam :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
ja znowu czytalem inna historie smierci bruca (pewno nie prawdziwa ale dziwna) taka ze zbuntowani fighterzy zabili bruc'a lee za to ze wyjawil za duzo tajemnic sztuk walki we swoich filmach i pokazach
  • 0

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

combat napisal:
Znasz osobiście jakiegoś palacza trawy?? Bo ja znam WIELU - trawa nie zwiększa wytrzymałości- raczej zmniejsza (niszczy płuca etc.). Goście "jarający" konopie w trakcie treningu mało nie umarli z wysiłku!!


Sa jeszcze 2 inne sposoby "przyjmowania" marichuany nie tylko przez palenie co wyklucza dolegliwosci z plucami :

-dodawanie trawki do ciast, zapiekanek, kotletów i innych posiłków. Niektórzy robią także wywary na mleku. Ważne jest tylko, by potrawa była dość tłusta, gdyż pożądane substancje zawarte w trawce w ogóle nie rozpuszczają się w wodzie, zaś w tłuszczach - doskonale. Jest to sposób zdrowszy niż palenie (odpada problem substancji smolistych w płucach), ale wymaga większej ilości trawki i zmusza do dłuższego czekania na efekty.

-Najmniej popularnym sposobem jest robienie nalewki na trawce. Może dlatego, że wspólne działanie marihuany i alkoholu nie jest lubiane przez większość palaczy.

Kto wie moze Bruce sprobowal maryski z alkocholem narobil zaduzo nalewki zaczela go bolec glowa wzal tabletke na bol glowy i wykitowal :cry: ( to by wyjasnialo skad w sekcji zwlok bylby alkohol :drinking: )



A tu cos o dzialaniu trwki :) :

-działanie Działanie marihuany jest trudne do opisania, chociażby z tego względu, że zależy od wielu czynników: psychiki palacza i jego nastroju, wpływu otoczenia, ilości i rodzaju trawki, sposobu palenia, itp. W skrócie można powiedzieć, że wywołuje ona stan lekkiej euforii i odprężenia, wyostrza zmysły, a zwłaszcza słuch i smak, często wywołuje gadatliwość, wesołość, niefrasobliwość i nagłe napady śmiechu. Jest też lekko dezorientująca, spowalnia logiczne myślenie na rzecz szybkich i dość luźnych skojarzeń. W relacjach międzyludzkich sprawia, że dostrzega się więcej nie zauważanych wcześniej, podświadomych sygnałów.


-delta-9-tetrahydrokanabinol i delta-8-tetrahydrokanabinol, w skrócie THC - jest to najważniejszy składnik psychoaktywny. Jego zawartość jest głównym miernikiem wartości marihuany i waha się od ilości śladowych (np. w konopiach włóknistych) do ok. 95% wszystkich kanabinoidów w najlepszej jakości trawce. Odpowiada za większość pozytywnych efektów psychicznych wywoływanych przez marihuanę. kanabidiol, (CBD) - jego działanie jest zazwyczaj uspokajające, a przy dużym stężeniu może wywołać depresję. W dobrej jakości marihuanie jest go niewiele, ale w gorszych gatunkach może znacznie przeważać nad THC. Oddziaływuje na mózg 2-3 razy dłużej niż THC. kanabinol, (CBN) - produkt rozkładu THC. W świeżo zebranym stanowi nikły procent, ale przy niewłaściwym suszeniu i przechowywaniu jego ilość dramatycznie wzrasta kosztem THC. Działa usypiająco i lekko dezorientująco.



To ze wasi kumple i wiekszosc palaczy trawki sa zmeczeni wynika z tego ze w Polsce jest b.malo "dobrej" maryski czy takiej z duza iloscia THC a mala ilosci CBN Bruce raczej byl kasiasty to mogl sobie pozwolic na ta drozsza i lepsza 8)



A z wlasnego doswiadczenia wiem ze trafka daje czasem naprawde sporego speeda kiedys sam sie o tym przekonalem w lutym -10 n aminusie noc idziemy grupka na dyskoteke trzeba przejsc przez wiadukt ja z kilkoma kuplami NAJARANI i nagle poczulem sie wyjatkowo lekki i nie czulem nug zaczalem zapierdzielac na gore po schodach przez caly wiadukt i na dol i 0 zmeczenia 8O potem przez cala dyske sie dobrze bawilem (z pomoca 2 piwek :lol: ) a zasnalem dopiero jak wrocilem do domu i to nie odrazu tylko po jakis 2 godzinach bo nie moglem zasnac nie chcialo mi sie :roll:
wiec to nie jest tak jak sie wydaje ...
Pozatym po marysce nie ma zachwiania rownowagi i koordynacji ruchowej tak jak po alkoholu ...



wszystkie specjalistyczne informacje skopiowalem ze stronki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a te mnie j specjalistyczne z nielicznych wlasnych doswiadczen :)

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024