Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piątek 11 lipca "Bramkarze"-dokument


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_sniper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko

Napisano Ponad rok temu

Piątek 11 lipca "Bramkarze"-dokument
Witam, chciałbym oznajmic ze dzisiaj (data w temacie) o godzinie 23:05 TVP3 Regionalna wyemituje 70 minutowy dokument o bramkarzach. W gazecie było napisaneze:

"Film opowiada o ochroniarach broniacych wstepu do klubów przed agresywnymi lub pijanymi klientami. Znajdziemy w nim informacje o tym kim sa bramkarze, jakie maja przygotowanie zawodowe oraz jak wyglada ich życie prywatne"

Nie wiem czy bedę miał możliwosc oglądnięcia tego programu, ale tych którzy oglądna proszę o ewenualne opinie. Fil jest produkcji USA wiec nie wiem czy bediz eopowiada o Polskich realiach czy moze amerykańskich, tak czy inaczej zapraszam :-)
  • 0

budo_sniper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko

Napisano Ponad rok temu

Re: Piątek 11 lipca "Bramkarze"-dokument
przepraszam za błedy i literówki w poscie, ale sie spieszyłem :wink:
  • 0

budo_msj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Obiecana Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Piątek 11 lipca "Bramkarze"-dokument
dzieki za info...ten film juz kiedys byl w TVP ale go nie widzialem podobno niezly... i warto go obejrzec...

ale post chyba powinien byc w dziale Sztuki Walki w Mediach
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Piątek 11 lipca "Bramkarze"-dokument
dzieki za info
  • 0

budo_hoj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Piątek 11 lipca "Bramkarze"-dokument
Jesli sie nie myle film byl jakis czas temu w tvp. Pokazani tam "ciekawi" ludzie. Na temat tego filmu odbyla sie na tym forum dyskusja, poszukajcie w archiwum.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Piątek 11 lipca "Bramkarze"-dokument
w sumie to lubie takich ludzi (jak na filmie): prości,nieskomplikowane patrzenie na świat,troche zagubieni,starający sie zapanowac nad swoja psychiką ba! nawet narzucić swój tok rozumowania innym...;).takich posługujących sie modelem twardziela z psychiką mistrza zen lubie najbardziej.....
i te braterskie,kastowe uściski...no to prawie jak w naszych klubach ;) ..tylko u nas noszą grubsze łańcuchy .
ogólnie wydaje sie, że film był dość prawdziwy.najbardziej podobał mi się gość przyjmujący do pracy..może dlatego, że ja jednak stawiam na umysł a nie na sterydy ?
  • 0

budo_pencil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Piątek 11 lipca "Bramkarze"-dokument
Ci dwaj bracia bramkarze byli niezli - szczegolnie jak sie tam zaczeli boksowac dla picu :P - i jeszcze mi sie podobalo jak odpowiedzieli chórem ze jakby nie zostali bramkarzami to byliby rysownikami komiksów ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024