Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cuda CQBvsCQB Junior


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Cuda CQBvsCQB Junior
Heyka!
Potrzebna opinia tych ktorzy maja doswiadczenie dluzsze w obcowaniu z tymi nozykami. Zdecydowalem sie wlasnie na Cuda CQB (CQB Junior) ale nie wiem jeszcze ktorego wybrac... Najlepiej obydwa :)
Jakie sa plusy a jakie minusy powyzszych? Chce go nosic przy sobie na co dzien. Wiem, powiecie ze junior bo ma 4 cale ale czy 4 a 5,75 to taka wielka roznica? Nosil ktos z Was jednego i drugiego? Czy wielkosc CQB tak bardzo przeszkadza w codziennym noszeniu?
Co strace jesli wybiore mniejszego? Czy stosunek grubosci do dlugosci ostrza w CQB Junior jest proporcjonalnie zachowany jak w CQB?
Wielkosc rekojesci w CQB Junior dla mnie chyba nie bedzie problemem bo mam z natury sredniej wielkosci dlonie...
Wydawaloby sie sie ze CQB Junior a moze jednak CQB?? :roll:
Pomozcie, ludzie!!!
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Cuda CQBvsCQB Junior
Junior jest wygodniejszy do noszenia na codzien, roznice w ostrzu sa pomijalne , natomiast rekojesc ... dla mnie ewidentnie wygodniejsza byla w CQB. Dla zachowania proporcji zmniejszyli ja w Juniorze jak na moj gust nieco za duzo, to juz nie ta pewnosc chwytu. Obejrzyj sobie rowniez Al Mara SERE Operatora, moze Ci sie spodoba.
Wojtek
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cuda CQBvsCQB Junior
Moje marzenie, powiem to raz jeszcze: AlMar SERE Operator w pochwie CQB...

A jeśli chodzi o CQB, to "senior" jest troszkie za duży do noszenia na codzień na sposób IWB.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Cuda CQBvsCQB Junior
Czy jest ktos w Trojmiescie w posiadaniu CQB lub CQD Junior? Bardzo bym prosil o spotkanie i szanse potrzymania nozyka. To bedzie najpewniejsza metoda w podjeciu decyzji przed zakupem.
  • 0

budo_euzebiusz jakubowski
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cuda CQBvsCQB Junior
tak się składa ze nabyłem ten nożyk jakiś czas temu i jedyna rzecz jaka mu się przytrafiła to pęknięty zatrzask od paska mocowanego przy pochwie,jeżeli chcesz nóż potrzymać w ręku tudzież trochę nim pomajtrować to nie widzę problemu
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Cuda CQBvsCQB Junior
A który nożyk masz, full size czy junior?
  • 0

budo_euzebiusz jakubowski
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cuda CQBvsCQB Junior
full size a dokładnie CQB1S
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024