Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż aikido
Ach, to moze dlatego on tak tresuje swoich uke!!!
Musisz sie tam przesunac bo inaczej cie ciachne - zmienilo sie na - musisz tak zareagowac inaczej ci przywale :lol:

Pomysl mu sie wzial z kumitachi z mieczem....no widzisz Redakcjo, jak takie powierzchowne rozumienie kumitachi moze spowodowac kompletne wypaczenie aikido?
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż aikido

no widzisz Redakcjo, jak takie powierzchowne rozumienie kumitachi moze spowodowac kompletne wypaczenie aikido?

Choć redakcja jest bezstronna i obiektywna to jednak bardzo życzyłbym wielu danom i multidanom nie mylić z Danone takiego twórczego wypaczenia aikido :!: :!: :!: :roll:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż aikido
Taak, a jak to właściwie jest wystepować jako wiele osób jednoosobowo jak mniemam? co na to regulamin vortalu? Czy nie powinno sie mieć tej cywilnej odwagi i nie chować się za redakcyjnym parawanikiem :?: :wink: Juras , jeśli to ty to nie rób ściemy - jeśli nie to i tak mam poczucie pewnego niesmaku, bo ktoś działa w dużej mierze na konto naszego ulubionego J.P :) :wink: :) a to nie fair. Niech każdy wypowiada poglądy w swoim imieniu i na swoje konto a nie jakiś pluralis majestaticus :twisted: :roll: :evil:
Bo za chwile bedziemy mieli wpisy typu: Prawdziwi Polacy sądzą..., Głos wolnej Polski Informuje..., Zwiazek Kombatantów Szabli polskiej domaga się.... Zwykle za takimi hasełkami kryje sie jakiś sfrustrowany gostek bez siły przebicia i komplekasmi stąd aż po Ural :roll:
Tak więc droga redakcjo - moze tak przy otwartej przyłbicy staniesz w wortalowe szranki :?: :?:
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż aikido

Zwykle za takimi hasełkami kryje sie jakiś sfrustrowany gostek bez siły przebicia i komplekasmi stąd aż po Ural :roll:


co racja to racja, nigdy nie miałem śmiałości.... :nie:
i co teraz będzie Łabędziu? Wszystko się wyda? :?: :?: :?: :cry:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż aikido

Zwykle za takimi hasełkami kryje sie jakiś sfrustrowany gostek bez siły przebicia i komplekasmi stąd aż po Ural :roll:


co racja to racja, nigdy nie miałem śmiałości.... :nie:
i co teraz będzie Łabędziu? Wszystko się wyda? :?: :?: :?: :cry:

Ty nie bądż taki Tajemniczy Don Pedro :) :lol: Nic się nie wyda jeno nie podoba mi się albo dorabianie komuś gęby, albo chowanie sie za etykietką redakcja. Jako facet co parę lat przepracował w kilku nieco większych redakcjach doskonale wiem jak to wygląda. Proponuje więc zdekonspiruj się i nie róbmy przerostu formy nad treścią. Jeśłi to ty drogi JP to nie masz powodu do obaw - wszak pełniąc zaszczytne funkcje musiałeś spełnić obowiązek autolustracji :) :) :) No chyba ze jest jaki szkielet w szafie o którym nawet BOR i kontrwywida nic nie wie :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż aikido

No chyba ze jest jaki szkielet w szafie o którym nawet BOR i kontrwywida nic nie wie :rofl: :rofl: :rofl


i w szafie i pod łóżkiem - kilka szkieletów nawet dzielny Frodo by się wystraszył :cry: :cry: :cry: :nie:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż aikido
mam nadziej ,ze ta redakcja to stan faktyczny.. by potem nie bylo ,ze ktos sie podszywa pod grupe ludzi
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż aikido

No chyba ze jest jaki szkielet w szafie o którym nawet BOR i kontrwywida nic nie wie :rofl: :rofl: :rofl


i w szafie i pod łóżkiem - kilka szkieletów nawet dzielny Frodo by się wystraszył :cry: :cry: :cry: :nie:

No tak zawsze mi wyglądałeś na nekrofila :) :wink: :P , ale żeby aż do wysuszenia ciał do kości na szkielecik :?: przestraszony Chyba ze archiwizujesz swoja kalekcję w szafie jak znaczki w klaserze :) :) :) :rofl: :rofl: :rofl: :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024