Skocz do zawartości


Zdjęcie

Egzamin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_szalony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Egzamin
Dzisiaj miałem egzamin z aikido :D Zastanawia mnie jak wygląda teki egzamin w innych klubach. Umnie jet tak, że najpierw jest zwykły trening a potem przychodzi czas na egzamin. Jest on podzielony na dwie części. Pierwsza to część praktyczna(pady, techniki, poruszanie się po macie itd.) a następna część jest teoretyczna. I właśnie ta część jest zastanawiająca. Sensei (główny który prowadzi dojo a nie ten co uczy naszą sekcje) zadanje różne pytania z terminologi japońskiej dotyczącej aikido, często takiej której nigdy nie słyszałem(a "studjuje" sporo na temat aikido).
Zastanawia mnie jak wygląda u was egzamin i ile kosztuje :?: (np. 5k-55zł, 4k-75zł, 3k- 100zł itd.)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
No i co, zdales ten egzamin? bo nie wiem czy ci gratulowac, czy nie?

A gdzie cwiczysz?
  • 0

budo_szalony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin

No i co, zdales ten egzamin? bo nie wiem czy ci gratulowac, czy nie?

A gdzie cwiczysz?

Tak się składa, że zdałem(choć wcześniej dwa razy nie dotarłem na egzamin z powodów odemnie nie zależnych)A ćwicze w Poznaniu.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin

Zastanawia mnie jak wygląda u was egzamin i ile kosztuje :?: (np. 5k-55zł, 4k-75zł, 3k- 100zł itd.)


Płacicie za egzaminki?
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
U mnie w dojo egzaminy sa tylko na stazach.Wpierw zdaje sie najczesciej probny na kilka dni przed stazem.Egzamin wyglada tak ze sensei mowi nzwe techniki badz atak, oczywiscie pady, czasem tez zaleznie od stopnia zadaje pytania ale to raczej na probnych egzaminach zebysmy znali no chyba ze chce nas zaskoczyc. Ceny hmm 6kyu-30zl,5kyu-40zl,4kyu-50zl itd. :)

No i gratulacje zdania :)
  • 0

budo_szalony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
Nie tylko zdajemy egzaminy w klubie. Możemy zdać w czasie stażu lub na obozie. Podobno zadazyło sie tak że jakaś osoba zdała część praktyczną ale miała poprawke z teoretycznego :lol:
  • 0

budo_szalony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
Coś sie mi przypomnialo przed moim egzaminem zdawały dzieciaki i dostały.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................dyplom, też bym chciał dostać taki dyplom :lol: :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
No to gratuluje zdanego egzaminu! A na jaki stopien zdawales? :)

ps nie musisz wykropkowywac calej linii zeby sformatowac tak text, wystarczy nacisnac pare razy ENTER
  • 0

budo_lahudra
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
Gratuluje zdanego egzaminu :peace:
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
cennik : 13, 26, 39 itd
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin

Dzisiaj miałem egzamin z aikido :D Zastanawia mnie jak wygląda teki egzamin w innych klubach. Umnie jet tak, że najpierw jest zwykły trening a potem przychodzi czas na egzamin. Jest on podzielony na dwie części. Pierwsza to część praktyczna(pady, techniki, poruszanie się po macie itd.) a następna część jest teoretyczna. I właśnie ta część jest zastanawiająca. Sensei (główny który prowadzi dojo a nie ten co uczy naszą sekcje) zadanje różne pytania z terminologi japońskiej dotyczącej aikido, często takiej której nigdy nie słyszałem(a "studjuje" sporo na temat aikido).
Zastanawia mnie jak wygląda u was egzamin i ile kosztuje :?: (np. 5k-55zł, 4k-75zł, 3k- 100zł itd.)


o, jak w sklepie :-)
A tak poważnie: u nas teorii nie ma, egzamin na stopień uczniowski (niezależnie jaki) około 50 PLN, od 1 dan cennik japan aikikai; na stopnie dan zdajemy tylko na stażach, po poleceniu przez naszego głównego instruktora
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
gratuluję zadania egzaminu!!!! :>
  • 0

budo_szalony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
Dziękiuje mszystkim za gratulacje :wink:
  • 0

budo_roksia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
:) Ja też zdawałam dzisiaj. Zdałam na 6 kyu. U nas w lubuskim kosztuje 40zł. Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
no to gratuluje zdania egzaminu
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin
Wiem co to znaczy byc "docenionym" przez kolesi z Budo więc i ja się dołączam do szczerych gratulacji... jak kolo powyzej.. ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024