Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa (moja) strona www o judo!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_bushi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warmińsko-Mazurskie

Napisano Ponad rok temu

Nowa (moja) strona www o judo!!!
Zrobilem wlasna stronke o judo choc głownie jest ona poswiecona mojemu klubowi czyli Gwardii Olsztyn 8) Zanim jednak podam wam adres mam do was ogromna prosbe wejdzcie tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i zaglosujcie w sondzie na
=======>>>"OPKS Gwardia Olsztyn"<<<=======

Bezposredni adres to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , mam jednak nadzieje ze klikniecie w poprzedni link i mi pomozecie :-)
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!
Krzaczki zamiast polskich literek, teksty nieczytelne (za ciemne i brak akapitów). Zdjęcia zyskują wiele po wykadrowaniu najważniejszych motywów. Brak informacji kontaktowych.
  • 0

budo_bushi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warmińsko-Mazurskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!
Krzaczki mowisz??? Moze masz stara przegladarke?? bo u mnie jest wporzadku i u kilku innych osob tez, ale sprawdze to :-) Brak informacji kontaktowych?? No co ty ,a byles w dziale "o mnie "?? Ogolnie to jest wiele do poprawy i za jakis czas wezme sie za calkowita przebudowe,narazie musi tak zostac :-) Dzieki za sugestie !!
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!

Krzaczki mowisz??? Moze masz stara przegladarke?? bo u mnie jest wporzadku i u kilku innych osob tez, ale sprawdze to :-) Brak informacji kontaktowych?? No co ty ,a byles w dziale "o mnie "?? Ogolnie to jest wiele do poprawy i za jakis czas wezme sie za calkowita przebudowe,narazie musi tak zostac :-) Dzieki za sugestie !!

Krzaki są ewidentne, przy ustawieniach czy to ISO czy Win1250 nic nie można się doczytać.
A kontakt = telefon, adres, godziny treningów itp. Tego tam brakuje.
  • 0

budo_bushi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warmińsko-Mazurskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!
A jaką masz przeglądarke??
Co do kontaktow to fakt ,myslalem ze chodzi ci o kontakt ze mna :lol:
Wkrotce to poprawie
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!

A jaką masz przeglądarke??

IE 5.5.
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!
ja tez nie zauwazylem krzaczkow
pewnie poprawione
  • 0

budo_rudylud
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!

Krzaczki zamiast polskich literek, teksty nieczytelne (za ciemne i brak akapitów). Zdjęcia zyskują wiele po wykadrowaniu najważniejszych motywów. Brak informacji kontaktowych.


ja też krzaczków nie widzę żadnych, co więcej nawet jak upierdliwie przestawiam stronkod, za to zdjęcia mają w połowie przypadków ciekawą perspektywę lub symetrię, no i czołowej postaci na top str to już można by tylko oczy wyjąc, - jaka by to była technika, zaraz ...

no pewnie by sobie nie pozwolił

ale jak mi się uda tworzyć cos dla moich małych, to cię będę o zdanie pytał, jeśli zechcesz być krytykiem
  • 0

budo_kuzushi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wolsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!
NIEZŁA...KTOŚ TWORZY SWOJE RÓWNIE DOBRE?!?!?!?!?FAJNA SPRAWA-SZKODA ŻE JESTEM HUMANISTĄ I KOMPY TO JEDNAK CZARNA MAGIA DLA MNIE :oops:
  • 0

budo_bushi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warmińsko-Mazurskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!
Eee tam, ja tez jestem humanista i dalem sobie rade :-) Moja stronka jest zrobiona tylko w HTML (oprocz animowanego napisu-byl robiony we Flashu) a nauczenie sie tego nie jest wcale trudne.Sciagnij sobie z netu programik pajączek ,tam jest odrazu kurs HTML a sam program pomaga pisac skladnie.HTML to nawet nie jest jezyk programowania,tylko jezyk formatowania tekstu.Zawsze sie moze przydac taka umiejetnosc :wink:
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowa (moja) strona www o judo!!!

Zrobilem wlasna stronke o judo choc głownie jest ona poswiecona mojemu klubowi czyli Gwardii Olsztyn 8) ...

Nie napisałeś w części o sobie kim jesteś ani nic- tak Cię uczyli w Olsztynie? :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024