Skocz do zawartości


Zdjęcie

HMB czy cuś :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_i.c.e.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:atlantyda :)

Napisano Ponad rok temu

HMB czy cuś :)
czesc :)

szukam informacji na temat HMB....producenci podaja ze jest to srodek wspomagajacy regeneracje organizmu po treningu oraz sprawia ze spalamy tluszcz a nie miesnie....

na roznych forach spotkalem sie z opinia potwierdzajaca ta informacje lecz bylo tez duzo wypowiedzy swiadczacych o tym iz jest to tylko chwyt reklamowy a HMB nic nie daje....

jak to jest na prawde?

mam 19 lat 192cm wzrostu i waze ponad 90kg... mam zamiar popracowac nad sila i zrzucic pare kg...czy HMB mi w tym pomoze? :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB czy cuś :)
Hmmm - lepiej się ruszać niż faszerować...

Patrz inne wątki :)
  • 0

budo_i.c.e.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:atlantyda :)

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB czy cuś :)
chodzi o to ze caly czas bardzo intensywnie sie ruszam:)

chce poprostu wspomoc troche regeneracje organizmu :) ....no i ta waga ;) ......
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB czy cuś :)
Akurat przy tym wzroście to prawidłowa waga... A parę kilo zawsze zrzucić można - nie trzeba do tego żadnych środków...

Regeneracja - cecha osobnicza. Też niespecjalnie trzeba coś brać - tylko jeść + witaminy...
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB czy cuś :)
Stać cię na dodatki - HMB jest stosunkowo najtrafniejszym wyborem. Choć trzeba zdawać sobie sprawę z mechanizmu działania. Było to już wielokrotnie opisywane więc tylko krótko. To nie odchudza, lecz działa protekcyjnie na tkankę mięśniową. Ma sens przy bardzo intensywnym treningu, na noc lub w syuacjach sprzyjających zanikom mięśni (np. długotrwałe unieruchomienie). Przy twoich wymiarach nie widzę specjalnego uzasadnienia. Jeśli uważasz, że masz zbyt dużo tłuszczu, lepszym rozwiązaniem będzie duża ilość wysiłków aerobowych i L-karnityna. Wiem, że połowa ludzi w nią nie wierzy i nie planuję kolejny raz z nimi polemizować. Jest to moja osobista opinia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024