Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szczepan i Majka w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_evendim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
taaa...., jak to chyba Twain powiedzial: "Pogloski o mojej smierci sa mocno przesadzone..."
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Heh, mam ja pare zdjec fajnych z naszej balangi na macie i poza nia, ale jak je tu wstawic...

no i tak jak pisalem lada niedziela zmontuje filmik ktory pieczolowice nagrywalem przez caly trening. wybiore jakies najciekawsze 30 mi i wrzucimy na jakis serwer. tu tez bede potrzebowal waszej pomocy...

pozdrawiam
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce

taaa...., jak to chyba Twain powiedzial: "Pogloski o mojej smierci sa mocno przesadzone..."

Oscar Wilde... No i Bin Laden :D
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Pmasz,to naprawde trzeba bylo zobaczyc, wszyscy byli nastawieni bardzo przyjaznie.
Mnie rozbawil do lez temat meguri,rozpoczety przez Szczepana,nikt jakos nie mial ochoty wchodzic w dyskusje i w koncu sam Szczepan powiedzial ,ze meguri jest to wyzsza szkola jazdy dla wtajemniczonych.
Pokoj i milosc miedzy stylami aikido,bo aikido jest wielkie :D :wink: :roll: :)

To Pancer i reszta super mistrzow z imprezy: nie moge odzalowac,ze tak szybko skonczyla sie ta imprezka,no i ,ze nie moglam sie z Wami pozegnac :cry: :roll: :wink:
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Aiki,Tobie tez dziekuje za goscine i mile towarzystwo.
Wogole ,dziekuje wszystkim,ktorych poznalam na tym spotkaniu,szczegolnie tym ,z ktorymi mialam przyjemnosc cwiczyc.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce

Aiki, warto byś się czasami zastanowił co napiszesz - najlepiej będzie jak napijesz się zimnej wody i położysz się w cieniu. :(



Konkrety , Panzer konkrety.. gdzie ci nadepnąłem na odcisk?


drogi Aiki - przecierz to oczywiste.
Tak Pancera wychwalales, a kazdy widzial ze np taki Smail byl o niebo od niego lepszy, a Smaila w echach i achach pominales - no i sie glupio Pancerowi zrobilo, wiec skromnie a zarazem dyplomatycznie dal ci to do zrozumienia... :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Jeszcze sie taki nie urodzil ,co by wsztskim dogodzil..
ale moze bvy siesam Panzer wypowiedzial.. bo trovche mnie draznia proby oddzialywan wychowawczych.
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce

ale moze bvy siesam Panzer wypowiedzial.. bo trovche mnie draznia proby oddzialywan wychowawczych.

8O A niby co zrobił kilka postów wyźej? :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
nic nie zrobiil.. nadal czekam na wyjasnienie o co chodzi
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce

Heh, mam ja pare zdjec fajnych z naszej balangi na macie i poza nia, ale jak je tu wstawic...

Smailu drogi, jak nasz Wodz drogi - oby jego łysinka jaśniała na firmanencie Internetu pełnią blasku - powróci z wywczasów w Polsce to ci da wskazówki jak to zrobić Mnie kiedyś coś tłumaczył ale ja jestem cienki Bolek w tej materii. A może ktoś z vortalowiczów pomoże? :?: Zapewniam że jest co oglądać :oops: :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
niom.. moze.. Smail jakbys opisal swoje doswiadczenie z komunikacji kamery z pc. bylbym wdzieczny.. musze zrzucic zdjacia na HDDD i mam klopoty. very urgent
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Moje podziekowania sa tutaj
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co do zarzutow technicznych to sa uzasadnione tym, ze oprocz Majki nikt nie potrafilby odbierac bezpiecznie "normalnie" wykonanych technik. Do tego typu ukemi trzeba troche popracowac.
Np shihonage jaka my normalnie robimy nie pozwala obrocic bioder(co doswiadczyl MrSmail) ale rowniez nie pozwala upasc na plecy, uke aby uratowac stawy musi wykonac twardy pad i podczas tego padu odrzuca sie uke "na zewnatrz". Zrobilem pare takich rzutow, ale jak ktos nie jest przyzwyczajony to niezbyt lubi to odbierac....

Co do szerokiej pozycji, to byla ona o tyle przesadzona, zeby wszyscy, a szczegolnie poczatkujacy widzieli skad bierze sie moc techniki i dlaczego nie zamiata sie tylnia noga rzucajac kogos :wink: Ogolnie taka pozycja jest korzystna w momencie rzutu, bo pozwala naprawde kogos rzucic, ale wprowadza troche statyki i nieco lamie rytm technik w randori...

Chetnie bym pocwiczyl osobiscie ze wszystkimi, ale musialem duzo wyjasniac glownie poczatkujacym, wiec moze niektorych pominalem. Ale na drugim treningu troche sie powyglupialismy np z Pajakiem, bylo cool

Oczywiscie bylo za ,malo czasu zeby wchodzic w detale, a jak wiadomo, diabel siedzi w szczegolach...

Acha, z tego co zauwazylem, to Pasqda jestes zdecydowanie zbyt delikatna w sposobie wykonywania technik :) biorac pod uwage kolor twego paska , oczywiscie :wink: Ale podziwiam twoja odwage, ze w ogole odwazylas sie przyjechac cwiczyc :lol:

naRA
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce

to Pasqda jestes zdecydowanie zbyt delikatna w sposobie wykonywania technik

netx time pasquda - w morde, noze, z kopa w nery ,w watrobe, w nery i n a koniec kopa w przyrodzenie.. a pasek ci pożycze.. skórzany w ćwiekami :-)))))))
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Pare fotek, jak sa za duze to pomniejsze...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Dołączona grafika
To jest chyba duszony Grey?

Dołączona grafika
Kaczor tuz przed koshinage...

Dołączona grafika
Adam mysli :lol:

Dołączona grafika
Majka wyladawala szczesliwie!

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Majka usiluje przewrocic Labedzia.....taaa...

Dołączona grafika
za chwile weryfikacja skutecznosci nauczonych technik na ulicy...

Wszystkie zdjecia Made by Jezyk
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Byla przerwa to poszedlem na fajeczke.. a swoja droga niezla kolorystyka.. na dole czarny woz na gorze biale.. komponuje sie.
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Drogi Szczepanie,jak jestem w gosciach to sie zachowuje w miare przyzwoicie i nie rozbijam sie na macie :)
Twierdzisz ,ze jestem zbyt delikatna w sposobie wykonywania technik? ile lat cwiczysz te techniki,ile lat nad nimi pracowales.
Moze nie zdajesz sobie sprawy ale to dla mnie nie bylo to samo co cwicze na moich treningach,znaczy niby to samo,ale inaczej.
Wiesz ,ja nie zamierzam uczyc sie Twojego stylu aikido,szczerze mowiac to go nie czuje.
Mam nadzieje,ze za rok sie znowu spotkamy,ale moze wtedy pocwiczymy troche inaczej,tym razem po naszemu,moze trening poprowadzil by Smail.
I wtedy bedziesz mogl ocenic moje umiejetnosci.
Poza tym na tym spotkaniu byli prawie sami Wielcy Mistrzowie,trudno przy nich nie wypasc blado.
No coz,ale do czasu.
:) Przyjechalam ,bo nie mam kompleksow,odwagi mi nie brakuje,wiec jak panowie nie bedziecie nad soba pracowac ,dogonie Was :twisted: hehe

Musze tez przyznac,ze niezle tlumaczysz ,musisz byc dobrym trenerem,ale wydawales sie lekko spiety,ale to na pewno przez ten gorac :wink:
i pic sie chcialo ? Prawda? :roll: :wink:
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce

to Pasqda jestes zdecydowanie zbyt delikatna w sposobie wykonywania technik

netx time pasquda - w morde, noze, z kopa w nery ,w watrobe, w nery i n a koniec kopa w przyrodzenie.. a pasek ci pożycze.. skórzany w ćwiekami :-) ))))))


Tak Aiki,skorzany z cwiekami :twisted:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Droga Paskudo,
Musze przyznac z niemalym zdziwieniem, ze faktycznie, jak na goscia, to zachowywalas sie niezwykle przyzwoicie :lol: bylem z lekka zszokowany, ze robilas techniki jakie pokazywalem a nie tak jak robisz to u siebie w dojo :P

Mowiac ze robisz techniki zbyt delikatnie, nie mialem absolutnie na mysli technik ktore robilismy na Karowej, ale techniki w ogolnosci. Nawet mi na mysl nie przeszlo przekonywac cie do innego rodzaju aikido. Twoje umiejetnosci ocenilem szczegolnie wysoko, zauwaz ze udalo mi sie znalesc tylko jedna, jedyna slabosc - robisz aikido zbyt delikatnie :) Ale wlasciwie to nie twoja wina, tylko MrSmaila rotfl
Wiesz, ocenia sie instruktora po bledach jego uczniow 8) Ale na pocieszenie, dziewczyny ktore cwicza u Pajaka tez robily aikido zbyt delikatnie. Chyba Pajak nie traktuje ich zbyt powaznie....

Co do mnie to bylem nie tylko spiety, ale caly w nerwach, w trwodze i spanikowany. W koncu jak sama zauwazylas bylo tam tylu Mistrzow aikido, a ja nie oplacilem skladki w ich federacji! 8O Dopiero jak zaczalem sobie nucic mantre i wpadlem na glebszy poziom medytacji to mi sie polepszylo. ale za to zaczalem sie mocno pocic.....moze dlatego ze rowniez cwiczylem a nie przygladalem sie jak inni cwicza? A moze ze wzruszenia, ze znow cwicze ze starymi kumplami? taaaak to na pewno byly lzy wzruszenia!!! :)

ps. faktycznie pic mi sie chcialo straszliwie :? Co za dziwne zwyczaje cwiczyc bez klimatyzacji :roll:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczepan i Majka w Polsce
Dzisiaj chyba bedzie pare fotek mojej produkcji - bedzie nawet tam widac jak ze Szczepciem tancujemy :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024