Skocz do zawartości


Zdjęcie

kofany brzusio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

kofany brzusio
mam male pytanko: czy znacie jakies dobre cwiczenia, zeby wyrobic sobie miesnie brzucha? chodzi mi o to, zeby go wzmocnic i jakos uksztaltowac...

podobno kochanego cialka nigdy nie za wiele, ale sami wiecie ;)

jak macie jakies cwiczonka, albo znacie jakies stronki... z gory dzieki za wszelkie info :)
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: kofany brzusio
Witam,
Jak każdy wrzuci po jednym ćwiczeniu to będziesz miała atlas :)
Ja proponuję usiąść na ławeczce okrakiem, podpierasz się z tyłu na wyprostowanych rękach, złączasz nogi razem i przenosisz je nad ławeczką, raz w jedną, raz w drugą stronę. Ważne jest, żeby nie dotykać stopami ziemi. Im nogi bardziej wprostowane, tym trudniej :)

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_maneva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kofany brzusio
masz tego kochanego cialka za duzo ? bo jesli tak - najpierw spalic tluszczyk potem budowac rzezbe. oczywiscie laczy to sie dosc silnie ze soba. a cwiczenia - masa tego :) speicia, przenoszenia, podnoszenia, sklony. wszytsko to z wolnymi ciezarami, na maszynach. mozesz kombinowac super serie - ciezki ale mnie sie podobaja . np. rowno minute (nie wazne ile razy) wykonujesz sklony na maszynie (mam nadzieje ze znasz metoda ustalania wlasciwego ciezaru) . bez odpoczynku podchodzisz do wyciagu gornego i robisz kolejna minute sklonow. potem z marszu na talerz obrotowy i i po 75 razy w kazda strone skretow tulowia. 90 sek odpoczynku i powtrzasz to 3 razy. tak dwa razy w tygodniu. jesli nie bedziesz mogla sie smiac to znaczy ze dziala :) po miesiacu musisz zmienic system ze atakowac te same miesnie inaczej inaczej sie przyzwyczaja i nie bedzie dorego efektu.aha - zwroci uwage ze bardzo slabo dotykasz dolne partie (tuz nd spojeniem lonowym). jesli zalezy ci a rownomiernym (idealnym) rozlozeniu "kostek" to mozesz np. w zwisie podciagac kolana do brzucha z jakim talerzem na pasku. dorzucasz wtedu do super serii po 30 takich podciagniec - reszta bz.a tak wogole.. poniewaz bywa ze mam przyjemnosc cwiczyc na jednej sali z zawodnikami dowiedzialem sie ciekawej rzeczy. m.in miesnie brzucha bardzo ciezko jest zrobic na ladne. tak ciezko ze zawodowcy robia je praktycznie na zawody w miedzczycia tylko jakos utrzymujac ale bez przesadnej troski.
  • 0

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: kofany brzusio
ehh... widze, ze czeka mnie naprawde masa pracy... no ale coz, trzeba bedzie troche pocierpiec :)
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kofany brzusio
Hello :)

Widze że jestes bardziej zorientowany w temacie niż ja więc mam takowe pytanko:

Jak najszybciej spalić tłuszcz z brzuszka? Bo mój problem polega na tym że mięśnie brzucha mam dosyc fajnie rozwinięte ... Tylko niestety pod 2-3 cm warstwą tłuszczyku... o ile sie orientuje to dobre na to by było cwiczenie pod tytułem "szybki marsz" na bieżni z prędkońścią około 7-8 mk/h przez 40 min ? Co o tym sądzisz? Jeżeli znasz może jakieś stronki netowe na te tematy to prosze o zapodanie ... Bo wale te brzuszki po kilkadziesiąt i co z tego że mam juz prawie kaloryferek jak pod kilkoma cm tego syfu ... Wrrr ...

Dzieki za ewentualne odpowiedzi i przekierowania ... PoZdRaWiAm ;)
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kofany brzusio

Jak najszybciej spalić tłuszcz z brzuszka?

Było o tym dziesiątki razy. Ćwiczenia aerobowe i dieta.
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kofany brzusio
Sorki Bądz wyrozumiały ale nie przeglądnołem jeszcze całego forum bo jestem tu do dosyć niedawna ...
slaszysz jeżeli mógłbyś być tak niezwykle dobry i przekierować mnie na temat o diecie i cwiczeniach aerobowych byłbym ci NAPRAWDE dozgonnie wdzięczny ... ( nie doszukuj sie tu ironji ) Przepraszam, Pozdrawiam i z fóry dziekuje ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024