Skocz do zawartości


Zdjęcie

Saleta- Krasniqi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Saleta- Krasniqi
Elegancko panowie Salata walczy dokladnie za 1h i 10 min ogladajcie gale na Tvp 1. Bedziemy mieli rewanz za walke z tamtego roku wygrana przez Przemka, zobaczymy jak teraz bedzie, chcociaz niezbyt go lubie to jednak jestem patriota Przemek :!: Przemek :!:
P.S. Bedzie tez walka Diablo Wlodarczyka ale nie pamietam z kim :D
  • 0

budo_ankit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
Witam
Najszybsza walka salety jaka ogladalem :wink: Tak jest jak sie jest slabym i sie walczy z lepszym przeciwnikiem. Tylko nie pomyslcie sobie ze nie jestem patriota poprostu Saleta idzie w slady Goloty :( Tak jak nazwal ta walke moj ojciec " wielki wstyd " Przemek musisz zrobic cos ze soba.
Pozdrowionka
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
Ehh widzialem tylko koncowke tej walki, no ale i tak dobrze ze nie wlaczylem pozniej... Bardzo cieniutka walka zakonczona tradycyjnie sierpami nadf lewa reka...
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
:) Wstyd :) Wstyd :) i jeszcze raz wstyd.... zlał go jak szmate...ehhh a walka Diablo to skandal przeciez sam sie koles poddal wiec powinna byc albo przelozona walka albo przegrana tego Pavla, kuffa skandal ja tez tak zrobie wyjde do Lewisa uderze go raz potem sie poddam i na pkt wygram, tak to jest jak zasady utrudniaja sportowcom zycie. Takie cos jest nie do przyjecia, skandal :!: :!: :!: :!:
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
" Ja tez tak zrobie wyjde do Lewisa uderze go raz potem sie poddam i na pkt wygram. " -

Ofcourse :P .... limo ... Tyle by z tego Było ... limo
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
zartowalem :) napisalem to pod wplywem emocji :) luzuj troche stary
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
Qrfa co to w ogóle było?
Saleta chyba wychodząc na ring wiedział, że przegra :? Typ go leje, a on stoi w miejscu. No żeby odskoczył czy coś, jakikolwiek instynkt ratowania skóry, w klincz... cokokolwiek. Skulony stoi a tamten sobie lewą ręką ustawia jego głowę i jeb! jeb! Już w pewnym momencie widać było jak się wkurzył, że KO nie może zrobić i w potylice zaczął uderzać :evil:
A Włodarczyk inne kino - na początku dramat z tą glebą, potem coraz ciekawiej i ... o so chosi? Walki nie ma, ch... wie kto wygrał, decyzji nie ma, każdy się na każdego patrzy... sorry, sędzia wstrzymuje walkę i punkciki sobie podliczą. What da fuck?
nie rozumiem :(
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
Wkurzylem sie jak zobaczylem, ze Wlodarczyk przegral na punkty :twisted: Gdyby kobntynuowali walke byloby KO i tamten gosc lezalby na deskach jak trzeba.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
A na jakiej podstawie doszedles do takich wnioskow ? Wlodarczyk nie wygral zadnej rundy, raz trafil po komendzie stop. Czym wiec sie tak zachwycasz ?
Przez 4 rundy nie zadal poprawnego uderzenia, ciagle sie czail na to jedno mocne, no i co z tego.
"Jakby trafil to by wygral"... no fajnie, a jakby gral w szachy to by mial wiecej czasu na wygranie.
Wynik jest niesprawiedliwy, powinna byc walka nierozstrzygnieta lub remis.
Ale na pewno tamten gosciu tego nie przegral i mowienie o pewnym przyszlym KO jest nieobiektywne i po prostu bzdurne.
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
qfa ale wstyd ! :X niech sobie w filmach gra a nie boxuje :evil: chociaż w filmach też kiepsko wychodzi :lol: a tam. szkoda słów
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
.
Wynik jest niesprawiedliwy, powinna byc walka nierozstrzygnieta lub remis. - dokladnie, dokladnie :!:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi

ja tez tak zrobie wyjde do Lewisa uderze go raz potem sie poddam i na pkt wygram,


Nie wiem czy zauważasz subtelną różnicę: - przegrać na pkt a nie móc walczyć wskutek decyzji arbitra i lekarza (zawodnik się NIE PODDAŁ - jakby tak zrobił toby przegrał). To skandal - ale ...
  • 0

budo_pako
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta- Krasniqi
Byłem w Schwerinie, rozmiawiałem z saletą godz. przed walką sprawiał wrażenie kompletnie wyluzowanego, chyba nie miał ochoty długo się męczyc. Nigdy nie uważałem go za mistrza pięści, ale wydawało mi się, że jest ambitny i ma serce do tego co robi, teraz jest inaczej.
Co do Krzyśka, "przyjęto interpretacje że kontuzja Melkomiana nastąpiła wcześniej wtedy gdy Diablo zadał nieczysty cios, który przez sędziego ringowego został uznany za nieumyślny faul. I podobno potem dalsza walka spowodowała powiększenie się kontuzji do stanu uniemożliwiającego Melkomianowi walkę. W swietle przepisów WBA jeśli niezdolność do walki jest wywołana nieczystym nieumyślnym ciosem walke punktuje się, pod warunkiem, że zostały rozegrane minimum cztery rundy. Taką przyjęto interpretację regulaminu. I tutaj rodzą się następujące wątpliwości :
1 - dlaczego walki nie przerwano wcześniej , tylko czekano na uplyw owych czterech rund narażając zdrowie Melkomiana?
2 - czy napewno kontuzja była skutkiem tego nieczystego ciosu, a nie np zderzenia się głowami do którego kilkakrotnie w tej walce doszło?
3 - czy kontuzja nie była wynikiem innego czystego ciosu, których Diablo mimo kiepskiej postawy zadał jednak trochę?

Dla mnie oczywistym jest fakt, że posłużono się regulaminem by ewidentnie skrzywdzić naszego zawodnika. Nie zmienia to jednak faktu, że Diablo do tej pory walczył wręcz fatalnie. "

Jest to cytat z wypowiedzi zawodowego sędziego pod który sie podpisuje.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024