Skocz do zawartości


Zdjęcie

KICKBOXING w KRAKOWIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

KICKBOXING w KRAKOWIE
Witam Jestem nowy na tym forum choć już w wyczekiwaniu na aktywacje konta (3 dni) zdążyłem przeczytać wszystkie interesujące mnie posty zamieszczone na forum ... :)
Mam kilka pytań ;

1. Czy jest gdzieś w Krakowie godna polecenia szkoła Kickboxingu?
2. Czy sądzicie że kick byłby w razie napaści dobrym uzupełnieniem walki pałką teleskopową ?
3. Jeżeli znalibyście jakąs jak pisałem wyżej szkołe kicku godną polecenia to prosze o jak najwięcej szczegułów czyli adres, cena, jak prowadzone są treningi, od wieddy można się zapisać... czyli wszystko co ewentualnie wiecie...

Z góry dziekuje za informacje i pozdrawiam ....
:) ZAJEBISTEGO KURCZAKOWEGO ŚWIĘTA :)
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
Myślę, że kickboxing jest dobrym uzupełnieniem walki pałką. Oprócz ręki, w której dzierżysz broń, pozostaje Ci zaciśnięta pięść i dwie nogi. Poza tym, poobijasz się na treningu, a to jest bardzo ważne, dzięki sparingom wyrobisz sobie dobre odruchy. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że w kickboxingu jest dużo zbić, uników, zejść, doskoków itp. To przy walce pałką może się chyba przydać... 8)
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
Zajrzyj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
kick jako uzupelnienie palki.......mozna i tak...

Pradniczanka, KS orzel-nazwa oficjalna, treningi na ul. Boboli kolo 29 listopada-przy stadionie Pradniczanki, i na Wisle, polecam.
Jest jeszcze Orion, w Hucie. Smok tez gdzies, chyba w podgorzu. Krak-sport na Matecznym i jest jest jeszcze na Zamojskiego 100, nie kick-boks ale warte polecenia-bardzo ladnie kopią (lowy).
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
chcesz sie zapisac na kicka w krakowie:) jest mase klubow napisz z jakiej czesci krakowa jestes ? klubow jest mase ,zaczne od smoka bo trenowalem tam 4-5 lat dosc dobry klub glownie techniki bokserskie i kondycja ,teraz kraksport trenowalem tam chwilke dosc dobry klub dluzo zawodnikow organizuja zawody strefowe glownie uwaga jest zwracana na przyszlych czepionow reklamojacych klub ,orion no co tu dlozo mowic jeden z pierwszych klubow kicka w krakowie jak i w malopolsce obecnie bardziej sa skierowani ku all styl karate (podobno ich certyfikaty sa nie wazne na zawodach kicka tak slyszlem) ,prodniczanka o tym klubie powinien sie wypowiedzec sally bo z tego co wiem to tam trenowal jak nie trenuje nadal po za tym maja zawodnika nie do przejsca w mojej kategori wagowej :) ,jest jeszcze ring gdzies w hucie nie wiem dokladnie gdzie, ich zawodnicy nawet nie zle sobie radza na zawodach i trenera maja fajnego skurczybyk ma takie poczucie humoru z wszystkigo robi jaja heheh o reszcie klubow mi nie wiadomo ,z tych klubow mozna zobaczyc zawodnikow startujacych na zawodach bo z tego co widze to tylko te kluby ktore podalem wystawiaja zawodnikow

Grapling Krakow-VALE TUDO TEAM
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
Hmmm ... To tak :
Mieszkam raczej daleko od "centrum" za borkiem fałęckim w strone zakopanego ... Pewnie będziecie kojażyć swoszowice niedaleko za nimi są wróblowice... Hodzi mi o zaczynanie kicka od podstaw. Wogole to mam 15 lat lecz jestem troche bardziej rozwiniety jak to mówią :P czyli mam 190 cm i waze koło 80 kg ... mysle o trenowaniu kicka mo mam długie łapy i nogi wiec pewnie był bym dobry ... Powiedzcie mi kiedy mozna się zapisywać i ile to kosztuje. Boje się troche presji psychicznej ... rzecz jasna mam ambicje i mysle ze dam sobie spokojnie rade ale bo chodze na siłownie itd ale w trenowaniu kicka nie chodzi mi oto zeby byc jakims czempionem na zawodach (choc pewnie w puzniejszej fazie treningu to bedzie mój cel) ale zeby sie rozciagnac, opanowac troche techniki, nabrac wiekszej koncycji i w razie potrzeby umiec sie obronic ... Co prawda raczej mi sie takie sytuacje nie zdażają to mam dobrego kolege który ma niezłą średnią napadów ... :) tak z 1 na miesiąc to jest już od roku normalka ;) Jeżeli chodziłeś do tego krak-spotru to powiedz coś o trenerach, metodyce treningu itd ... Dzieki z góry i pozdrawiam ... :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE

uwaga jest zwracana na przyszlych czempionow reklamujacych klub


zawsze sie zwraca uwage na najlepszych Aklaw, ale co z aktualnymi championami ? nie wiem czy nie czuja sie troche zaniedbywani...:wink:
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
no tak ale w kraku jest dluzo ludzi i trener nie widzi pewnych szczegolow
ja np uwazam ze dla poczatkujcego to smok jest bardzo dobry trenr caly czas szlifuje u nich technike a po jakis 2 latach to do kraksporu bo dluzo ludzi do sparingow :) to moje zdanie ,co do cen to w kraku jest 60 zl w smoku 50 ,w ringu chyba 45 w orionie nie wiem ale chyba 50 lub 60 zl no i w prondnicznace to juz sally powie no a na wisle na boksie 35 zl jak by ktos chcila sie zapisac :)
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
A czy ktos sie przypadkiem orientuje kiedy i za ile sa treningi na zamoyskiego?
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
Eax z tego co wiem to 100 zl ,ale moglo sie zmienic.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
nie zmienilo sie, masz tu dwa linki do nich:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
zgadzam sie z tym wlasnie Aklaw.
Na pradniczance chyba 40 dla poczatkujacych, 50 zawodnicy, albo bardziej zaawansowani ktorzy chca startowac, treningi wtedy sa codziennie, dwa razy tygodniu na wisle.
O samym klubie moge powiedziec ze na bardzo wysokim poziomie jest technika uderzen, no i jesli ktos chce sie bawic na powaznie sparingi sa dosyc ostre mozna sie sprawdzic. Panuje tu duza dowolnosc tzn, jak ktos lubi powalczyc to moze do woli... :)
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
pytanko - czy w wieku 35 lat zabierać się jeszcze za taki sport? czy zostanę tylko miesem dla młodych fighterów?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
na pradniczance cwicza osoby w roznym wieku, sa mlodsi, w twoim wieku, starsi, wiek nie gra tu roli. Chodzi raczej o to jak szybko sie uczysz.
Pozatym nie musisz wcale walczyc, mozesz skoncentrowac sie na cwiczeniach technicznych i kondycyjnych.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
prawie w karzd6m klubie kicka chodza osboy po to by sobie pobic w worek i potarczowac i osby ktore chca walczyc zalezy jaki masz cel jest kilka osob w wieku 35 lat w smoku i w kraksporcie w orionie tez jest pelnolatkow:)
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
no pięknie, teraz powiedzcie jakie tam są adresy, bo będę musiał dojeżdżać ze 40 km do krakowa, jakiś klub gdzie pozwolą mi zrobić kondycję z szacunkiem dla podeszłego wieku, a zawody odpuszczam :D
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
Aklaw, na trzeba bedzie uwazac na laicie, bo sie w wawie strasznie rozciagają :)
  • 0

budo_ina_czej
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
a na Wisle jest gdzie i z kim?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
zależy co...
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
na wisle jest boks i chyba kick boxing z orla ,
namiary jakiego klubu chcesz ???
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024