Skocz do zawartości


Zdjęcie

KICKBOXING w KRAKOWIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
jest to żenujące zgadzam sie z toba Mafox, jednak domieszka krwi semickiej :wink: wcele nie skresla kogoś jako trenera.
Szlachta ktory prowadzi treningi (bo ta kasa nie wiem czyj to pomysl) sam startuje w zawodach i odnosi sukcesy za co należy mu sie uznanie.
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
Bzdury piszesz aklaw trenerzy w KrakSporcie zwracają uwagę na każdego początkującego dlatego mają takie wynki. To nie jest tak że od lat ci sami ludzie zdobywają medale (wyjątkiem są Monika Florek i Agata Karcz tutaj masz art z polityki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] niestety przekrecili nazwisko trenera powinien być Biniaś)

A do autora postu lepiej zapisz się na Rugby na Juvenii potrzebujemy wysokich chłopaków (niskich też ;-) )
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
wiem witamina ze lubisz ten klub ale ja tez tam trenowalem podstawy latwiej zlapiesz tam gdzie jest mniej uczestnikow trenigow a w kraksporcie jest bardzo dluzo czasami bylo tak ze nawet mijesca na sali nie bylo do sparingow to rewelacja ale do nauki ludzi to tragedja trener na wszystkich nie zwroci uwage ja na poczatek polecal bym jakis mniejszy klub pozniej dopiero kraksport
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
Po Orionie rok mi zajęło żeby naprawić to co zepsuł Piwowarski i to właśnie dzięki Biniasiowi
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
mowie o klubach kicka a nie all styl karate czy jakos tak akurat orion teraz to pomylka, podobno wydaja jakies certyfikaty budo ktore nie sa wazne w pzkb i nie moga startowac w kicku kraksport jest o tyle dobry bo umorzliwa starty w boksie i kicku i jest dluzo ludzi do sparingow ale na poczatek ja bym raczej polecal jakis mniejszy klub
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
Pamiętaj o tym że uczysz się nie tylko wtedy gdy trener ci coś powie na temat twojej techniki, ale też wtedy gdy mówi do innych, gdy podpatrujesz lepszych zawodników (tych w Krak Sporcie przecież nie brakuje) poza tym wiele pomagają koledzy z klubu (ci lepsi oczywiście)
Ale z drugiej strony kiedy powstał Krak Sport wszyscy się z niego śmialiśmy (podobno na treningach były urządzane msze- słowa Piwowarskiego!) a teraz wszyscy śmieją się z Oriona (no cóż słusznie zresztą)
Dlatego uważam że szukają klubu trzeba się kierować trenerem a nie wielkością klubu - choć z drugiej strony uważam że ŻADEN początkujący nie rozpozna złego trenera.

A tak na marginesie czytałem info o zawodach thaia w Krk i widze że powstało kilka nowych klubów .Znacie je?
PS nie chodzi mi o klub Ochniowskiego
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE

A tak na marginesie czytałem info o zawodach thaia w Krk i widze że powstało kilka nowych klubów .Znacie je?
PS nie chodzi mi o klub Ochniowskiego


co ta za kluby? i nie wiesz czy sa jakies zajecia w wakacje. Szukam taia na wakacje albo teakwondo w Krakowie.
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
taekwondo raczej nie ma, chyba ze samemu , bardzo mozliwe ze zorganizuje sie sale i bedzie mozna (bez trenera) sobie tam pocwiczyc

jednak to jeszcze nic pewnego
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
fajny pomysl, nawet bardzo, jak bys cos mial daj znac.
Zalezy mi tez na materacach (sale w jakies podstwowce?) zeby mozna bylo pocwiczyc też parter.
  • 0

budo_dystrakcja
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KICKBOXING w KRAKOWIE
namiary jakies podacie?

smok?
Krak sport?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024