Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziś-18.04 na TVN 19.40-wiatrówki gładkolufowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

dziś-18.04 na TVN 19.40-wiatrówki gładkolufowe
może cos ciekawego powiedzą.....w zajawkach jest, że to smiertelna broń...
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dziś-18.04 na TVN 19.40-wiatrówki gładkolufowe
heh, a powoli zbieralem sie w sobie zeby strzelic sobie swoja w tylek i zobaczyc co to daje. no ale skoro smiertelna to nie ma bata...
  • 0

budo_j@x
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Sacz

Napisano Ponad rok temu

Re: dziś-18.04 na TVN 19.40-wiatrówki gładkolufowe
dostalem w noge (udo) z karabinku i ... siniak jak piesc ale zycie zachowalem :)
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: dziś-18.04 na TVN 19.40-wiatrówki gładkolufowe
Takie jest właśnie nastawienie opini publicznej i mediów na wszystko co strzela , tnie i bije. Jak tak dalej pujdzie to na noże kuchenne wprowadzą zezwolenia. Jakiś debil kupił wiatrówkę i zrobił komuś krzywdę i zaraz wszystcy co maja wiatrówki to bandyci szkolący się do zabijania. To jest poprostu paranoja, ale w takim kraju niestety żyjemy bandyci maja broń o jakiej się Policji nieśniło a przeciętny Kowalski ma problem żeby sobie pneumatyka do zabawy i treningu kupić ( z tego co wiem to tylko w Polsce i chyba w Albani potrzeba zezwolenia na broń pneumatyczną ) i wymyślają jakieś gładkolufowe bzdury . Te firmowe to jeszcze jeszcze ale cały chiński szajs to na złom się nadaje zaraz po wyprodukowaniu.
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: dziś-18.04 na TVN 19.40-wiatrówki gładkolufowe
Pewnie cały ten szum po [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] artykule :(
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dziś-18.04 na TVN 19.40-wiatrówki gładkolufowe
zABIC MOZNA NAWET PATELNIA POPROSTU ROBIA SHOW POJEBY.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: dziś-18.04 na TVN 19.40-wiatrówki gładkolufowe
Mnie już się nawet komentować takiego syfu nie chce...

Proponuję podobny test. Wysłać tego redaktora na jakieś wysypisko złomu, niech weźmie metrowy łom a potem niech nim pizgnie w starą czaszkę (najlepiej swoją). Efekt będzie makabryczny... śmiertelna broń, którą można znaleźć na ulicy! Może też popróbować np. żelazkiem albo młotkiem... ale jest wyjście - trzeba zakazać posiadania metalowych przedmiotów.
  • 0

budo_nooki20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dziś-18.04 na TVN 19.40-wiatrówki gładkolufowe
Wiecie co jak przeczytałem ten artykuł w Newsweeaku to mysłąłęm moze faktycznie trzeba by zaostrzyć przepisy.. ale wasze argumenty zmieniły moje poglady o 180 stopni.... faktycznie przeciez równie dobrze mozna człowieka zakatować nożem na który nie trzeba zezwolenia.
Ale ja sie przyczepie [bo mnie to wkurza bo chciałem miec pozwolenie na broń gaziowa, jednym wyda sie smieszne ze takową chce miec ale nie o to chodzi] bo przeciez z takiej broni nie idzie nikogo zabić to po co na to zezwolenie...POLSKA TO POJE*** KRAJ, co prawda nie tyle Polska co ludzie nią rządzący.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024