Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co na to rodzice ?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_waldi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z leju po bombie.

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Noo:) Zazdrościmy. Ale do mnie nóż już jest wysłany - dostanę w poniedziałek, to napiszę o reakcji rodziny:).
  • 0

budo_polwo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3 Miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
że nosze nóż rodzina nie miała problemu
że tzrymam w pokoju ostry miecze - zreo reakcji
ale jak zamiast kost zaczełem nosić karte magnetyczną z ostrzem to ojciec się zpytał czy przypadkiem mnie ktoś za mocno w łep nie pizgnoł czymś ciężkim :)
  • 0

budo_waldi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z leju po bombie.

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Mam Mam Mam mój własny Glock!
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Ojca biore na strzelnice(krok w przod dla integracji rodzinnej :) )
Bratu kupilem zdekowanego Uzi na Urodziny
Moje laski to kreci

Matka costam jeczy, bo sie wkurwiam jak przesuwa mi moje graty podczas odkuzania.
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Rodzice przyzwyczaili sie do tego, tylko czasem boją się że jak mnie kiedyś policja przez przypadek skręci to będę miał problemy.
Żona czasem coś pobąkuje że noże są ważniejsze od niej, (ale to nieprawda) sama czasem nosi batona i podobają się jej moje Victorinoxy.
Na codzień noszę w kieszeni folder, w plecaku balka i sztylet Herbertza, w razie jakiegoś wypadu poza "miasto" (mieszkam na wsi) coś większego.
Znajomi na początku określali mnie mianem stukniętego ale po kilku tygodniach wszyscy wiedzieli do kogo udać się po nóż.

W sumie reakcja otoczenia spoko.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
U mie to wygląda tak mam i abbcia sie przyzwyczaili mam czasem gdzie ty masz tych bandytów a już często mi mówi jak zapomina wziasć lub szukam szele (broń na szelkach operacyjnych ) masz tam pierwsza dziewczyna neiswojo sie czuje obecnie niemam girl jedna to powiedziała świr inne zaakceptowąły znajomi nie wiedzą wróg wie . :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!

U mie to wygląda tak mam i abbcia sie przyzwyczaili mam czasem gdzie ty masz tych bandytów a już często mi mówi jak zapomina wziasć lub szukam szele (broń na szelkach operacyjnych ) masz tam pierwsza dziewczyna neiswojo sie czuje obecnie niemam girl jedna to powiedziała świr inne zaakceptowąły znajomi nie wiedzą wróg wie . :)


niech mi to ktos rozrysuje 8O
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
ignore... gosc84, podraszasz sie ignora za kompletnie niezrozumiale wypowiedzi... przeciez masz kropke na klawiaturze, bo na koncu postawiles jedna!! nie laska wiecej?? jak nie wiesz gdzie stawiac to spytaj sie mamy, babci, albo dziewczyny. spales na jezyku polskim? nie nauczyli Cie jasnego wyrazania swoich mysli? moze chociaz budo Cie czegos nauczy.
imho to knajpiany topik.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Przepraszam pisąłem to wieczorem i byłem zmęczony i śpiący nie pijany . Wygląda to tak ze mamam i bacia sie przyzwyczaili że nosze broń kiedyś jedna dziewczyna napisała mi na gg swir i zablokowała , a tak ton ukrywam znajomi nei wiedzą nei macają mei a na randki zabieram broń lzejszą typu miotacz gazu.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
laski to podnieca jak czuja metal przy pasku 8)
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Na początku od rodziców slyszałem standardowe teksty - "zamkną cie za ten nóż, zobaczysz" lub " co ty już nigdzie sie nie ruszasz bez noża?! ". Teraz niema żadnego problemu bo sami bez swoich folderów nie wychodzą z domu .
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Odkad moja matka dostala monochrome na urodziny to sama jest zwolennikiem nozy hehe i w ogole zawsze kazdy nowy nabytek moj musi obejzec dokladnie a ojciec, coz... widzial jeden, wolalbym, zeby reszty nie widzial ;)
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Moja matka akceptowala moje 'hobby' do czasu. Potem wyrzucila mi caly mj dobytek do smieci. Rano szukalam po koszach ale wywoz smieci byl o 6 rano, nie zdarzylam. Gdyby ona wiedziala ile te noze byly warte. A jakies 3 lata wstecz wywalili mi z ojcem cala szafe mang, artboock'ow itp.
-wyprowadzilam sie.
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
U mnie jest tak ...
Rodzice niemaja nic do tego , nic nie ruszaja nawet nie wchodza do mojeog pokoju (bo panuje tam sajgon, czyli tylko ja potrafie tam cokolwiek znalesc ).
Mnustwo Tabliczek roznego rodzaju poprzylepiane mam na scianach i drziwiach. (Cudem zdobyty metalowy UWAGA POLE MINOWE np.)
A jako ze gustuje tylko wbroniach drewnianych typu bokkeny , tanto , yo , bo... wala sie teog pelno bo sam tez robielm z okolicznych drzew duzo. Tata mi raz zawedzil tylko yo jak podpurke do kwiatka to sie zdziwilem :) . Ale

ogolnie jest taka idea Moj tata ma swoje hobby hodowanie kwiatkow i jest tego na peczki ja mam swoje i jest spokoj.

Rodzice niemaja nic przeciwko, nawet jak zawiesilem sobie flage Zwiazku Radzieckiego i Wermachtu ciezko zdobyte na strychac znajomych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024