Skocz do zawartości


Zdjęcie

A co na to rodzice ?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_wise_mushin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
RobertP: hmm, co to Victorinox :?:
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
VICTORINOX jest światowym liderem w dziedzinie
scyzoryków wielofunkcyjnych.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
z powodu zagrozenia nauczyles sie bic kijami i rzucac nozem? to dobre :) powinnismy miec jakis topik z takimi wypowiedziami © :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Milijon RedRose a na jakiej podstawie Ci przyszlo do glowy, ze cos "opanowales"? Znam wielu ludzi, ktorzy przez lata cos probuja "opanowac", sa naprawde niezli, ale zaden z nich nie powie, ze zakonczyl etap "opanowania". No, moze tyle, ze po wielu latach treningu rzeczywiscie sa opanowani.
K_P
  • 0

budo_wise_mushin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
A czy doszło kiedyś u Was do dyrastycznej sytuacji, w której musieliście pożegnać się ze swoją bronią, bo rodzice zabronili, albo dziewczyna powiedziała: "Przestaniesz wreszcie nosić ze sobą cały arsenał, albo koniec z nami" ?
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Naszczescie nie, ale ludzie w stylu babci (tacy ktorzy mysla ze na ulicy jak powiesz ze juz sie nie chcesz bic to ci dadza spokoj) uwazaja mnie za jakiegos dziwnego, bandyte alboco ('bo ty to kiedys taki nie byles...') :D
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Wise_Mushin. Pozegnac z bronia? Nigdy mi nikt nie kazal. Nawet nie probowali. Jedynie to sie czepiaja jak chodze po domu i motylem macham.
Jasne ze sa pytania w stylu "a po co ci to?" "a do czego?" itp. itd. ale nikt nie probuje mi zakazywac.
  • 0

budo_maverick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Czasem po prostu można usłyszeć denerwujące: "mógłbyś wreszcie przestać tym tak walić...". BTW: Santiago, witam ponownie, zrobiłem sobie nunchaku treningowe, kosztowało mnie 10 zł (dwie pary), potem robiłem jeszcze 4 pary dla kumpli :D Na początku można tym zrobić krzywdę przede wszystkim sobie :D po 3 miesiącach już wiem mniej więcej, jak bić, którędy i w co... Serio da radę się samemu uczyć, proponuje ściągnąć sobie filmiki z netu, oglądać codziennie a potem usiąść i zastanowić sie poważnie, jak oni to robią... po kilku tygodniach początkowo niewykonalne przejścia zaczną wychodzić...

Zgadzam się, nie bić dziadków, ani swoich, ani żadnych...
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Maverik. Wiaj przyjacielu :) stesknili sie za mna w klubie?

A tak w ogole to napisz jakie i jak zroniles nunchaku. Tak z ciekawosci. Moze sie do ciebie zglosze po pare (ablo dwie) :)
Aaa... i z kim trenujesz machanie?? Znam?
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Przygode z nunchaku zaczalem jakies 5 lat temu a o tym ze je mam powiedzilem bratu dopiero po 3 latach. Z rok temu pokazelm paru kumplom i tyle. Moj starzy zyje w blogiej nieswiadomosci i taka opcja mi pasuje. Teraz troche zaczely mnie krecic eskrimy ale wie o nich tez tylko braciak i to tylko dlatego ze czesto bywa w domu kiedy nie ma starych a to jedyny moment kiedy moge sobie pomachac.

A tak w ogole to napisz jakie i jak zroniles nunchaku.

Ja tez sam robie 40zeta i z 3h roboty razem z kupieniem. Co i jak jest na mojej stronce oraz koncowy efekt - to te co widac nad i zboku stronki(oczywiscie bez napisu :) )
Link jest ponizej
  • 0

budo_wise_mushin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!

Serio da radę się samemu uczyć, proponuje ściągnąć sobie filmiki z netu, oglądać codziennie a potem usiąść i zastanowić sie poważnie, jak oni to robią... po kilku tygodniach początkowo niewykonalne przejścia zaczną wychodzić...


Jasne że się da samemu uczyć, ale oczywiście nie wszystkiego. Ja zaczynałem naukę z filmików z netu machania nunchaku i poi.
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!

Co powiecie na ten temat?
Czy Wasi rodzice wiedzą, że macie broń? Czy żona wie, że nie ruszasz się z domu bez noża? Czy chłopak wie, że chodzisz po mieście z nunchaku?
Jeżeli tak, to jak Wasi najbliżsi się do tego odnoszą?

hmm... jakby to określić.... :wink: :wink:
moje pierwsze wakizashi (kute- ostre) dostałam... od Ojca ... gdzieś na 12 urodziny... :) :) :)
mój tata jest pasjonatem wszelkich wschodnich sztuk od wieeeeelu latek, a że jest również troszki :wink: utalentowany wiec z zaopatrzeniem w broń nie mam problemów :) :) :) jak byłam mała robił mi różne shuriken i shurikeno podobne i na spacerach w lesie uczył mnie tym rzucać. noi i wszelkiego rodzaju kije i powiedzmy wszelkiego typu "ostre narzędzia" Zrobił mi też szarfę, ale treningi skończyły sie po stłuczeniu żyrandola :) :) i kto by pomyślał ze ta takie mocne jest :wink:
tylko nun chaku nie chciał mi dać :( ciekawe dlaczego :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!

A czy doszło kiedyś u Was do dyrastycznej sytuacji, w której musieliście pożegnać się ze swoją bronią, bo rodzice zabronili, albo dziewczyna powiedziała: "Przestaniesz wreszcie nosić ze sobą cały arsenał, albo koniec z nami" ?


Oj by mi kobiety/rodziny* brakowało :)

_____
* Niepotrzebne skreślić.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!

z powodu zagrozenia nauczyles sie bic kijami i rzucac nozem? to dobre :) powinnismy miec jakis topik z takimi wypowiedziami © :)


Yeah - galeria humoru :)
  • 0

budo_ibod
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
Rodzice to mnie chyba by chcieli wydziedziczyc za to ile rzeczy stluklem lub zniszczylem w domu. Szczerze mowiac cwiczyc dlugim kijem (bo) w domu to raczej nie byl za dobry pomysl :P :P:P
  • 0

budo_siewca-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
OJCIEC: Synku a co to jest przyczepione do twoich kluczy?
JA: To breloczek
O: To chyba jest ciężkie? Wygodnie Ci z tym chodzic? A wogole to po co ci to? (o yawarze z wyprofilowaną koncówka)
J: Tato, to breloczek, dostałem w prezencie to nosze, wypada.
:)
O: Aaaaaa
  • 0

budo_wise_mushin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!

Rodzice to mnie chyba by chcieli wydziedziczyc za to ile rzeczy stluklem lub zniszczylem w domu. Szczerze mowiac cwiczyc dlugim kijem (bo) w domu to raczej nie byl za dobry pomysl :P :P:P


Ach te żyrandole... :(
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
To i ja sie dopisze....


Odkad pamietam zawsze mialem jakis noz, scyzoryk wlasciwie. Poniewaz zawsze byl jakis maly i ja bylem maly, ze tak powiem rozchodzilo sie po kosciach. Pozniej chyba w 6 klasie kupilem swoj pierszy noz mysliwski. Wtedy dopiero rodzice zapytali kogo chce tym zabic, ale mi go nie zarekwirowali. Chyba glownie dlatego, ze mamy rodzine na wsi, zaraz pod lasem i glowieni tam latalem z tym nozem. A potem jakos to polecialo.... POjawialy sie kolejne noze, scyzoryki, w pokoju zawislo nunchaku (nie bezuzytecznie oczywiscie), potem trafi do domu bokken, jo, tanto, a ostatnio iaito. Czy w domy roznej broni jest od groma. Na biurku caly czas leza przynajmniej ze dwa noze, ktorych aktualnie nie nosze... Nikt sie nie dziwi... Tylko moja matka czasem odcina nimi nici jak cos szyje :)


A co nosze przy sobie. W kieszeni Victorinoxa, a w torbie, lub plecaku, zalezy co mam, noz do rzucania, bo akurat jest plaski i mi nie zawadza... Ale juz zbieram na pozadny noz do noszenia do kieszeni....
  • 0

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
he he ojciec okey jak zobaczył noze to sam mi je czyscił, mam juz nie zauwaza, czasem tylko "przypadkiem" jakis schowa.
sama cwiczyła kung fu wiec jest okey.
gorzej jak sie przytula ukochana-kiedys przezywała szok jak mi noz z but WYSTAWAŁ CZY INNE BZDURY. TERAZ JAK WCHODZE TO MI ROBI PRZEGLAD LEPSZY NIZ NA POLICJI. NAWET POD PASKIEM ZNAJDZIE.

pewnie nie uwierzycie. ale wczoraj kupiła mi batona i sama pół dnia sie bawiła.
chciała go nawet przerabiac!!
ha zazdroscicie!!!
przyznajcie sie.....
  • 0

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: A co na to rodzice ?!
he he ojciec okey jak zobaczył noze to sam mi je czyscił, mam juz nie zauwaza, czasem tylko "przypadkiem" jakis schowa.
sama cwiczyła kung fu wiec jest okey.
gorzej jak sie przytula ukochana-kiedys przezywała szok jak mi noz z but WYSTAWAŁ CZY INNE BZDURY. TERAZ JAK WCHODZE TO MI ROBI PRZEGLAD LEPSZY NIZ NA POLICJI. NAWET POD PASKIEM ZNAJDZIE.

pewnie nie uwierzycie. ale wczoraj kupiła mi batona i sama pół dnia sie bawiła.
chciała go nawet przerabiac!!
ha zazdroscicie!!!
przyznajcie sie.....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024