Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zeby razem pocwiczyc...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Zeby razem pocwiczyc...
Pisze juz teraz, choc to jeszcze prawie dwa miesiace...ale tak to kazdy moze sie ewentualnie zorganizowac.... Wyglada na to ze bedziemy z Majka w Polsce pod koniec maja i z wielka checia pocwiczylbym z wami w jakis weekend. W gre wchodza dwie daty, 24/25.05.2003 albo 31 maj/1 czerwiec, w zaleznosci na kiedy bedziemy mieli bilety lotnicze. Bardziej prawdopodobny jest weekend 24/25 maj. Wyglada na to, ze Pajak bedzie mogl pomoc wynajac sale na Karowej w W-wie bez problemu, wiec bedzie gdzie cwiczyc.

Paru starych znajomych jest chetnych, moze nawet uda sie zorganizowac pod Warszawa( siema Jezyk! :) ) jakas czesc artystyczna, typu ognisko, kielbaski, gitara, miejscowy folklor ...takie sprawy... :wink: Mi trudno z Montrealu cos zorganizowac z noclegiem dla przyjezdnych , moze ktos z W-wy chetnie by pomogl?

Jesli chodzi o aikido, to impreza jest kompletnie apolityczna, chetnie sam bym pocwiczyl inne, nieznane mi style aikido.

Takze kto by chcial z ludzi z Vortalu, nawet jak nie cwiczy aikido, byloby mi niezwykle milo sie spotkac i pocwiczyc.

Mam jeden taki pomysl, jakby byli chetni, mozna by zorganizowac jakis specjalny godzinny trening pod tytulem "Ukemi" gdzie mozna by bylo sie nauczyc bezpiecznie odbierac rozne techniki i rzuty, podszlifowac twarde pady, rolki, itd...
Ja bardzo chetnie cwicze rozne kije, co wy na to? Jakby ktos chcial mozemy pocwiczyc iaido - jednakze nie bede mogl wziac ze soba iaito.Moze da sie gdzie pozyczyc? W razie czego bokenem tez mozna pocwiczyc.

Prosze wrzucac tutaj wszelkie pomysly na ten temat.
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
Jesli zakladacie udzial poczatkujacych ,to chetnie bym przyjechala.
Nie mowiac o tym , ze po tych naszych" rozmowach" bardzo bym chciala Was poznac :)
  • 0

budo_soulfly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kanie

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
ja też z chęcią zajrzę jak tylko będę miał możliwość.
co prawda na listę potencjalnych potreningowych "baletmistrzów" się nie wpisuję, bo moim czasem rządzą teraz dwie małe dwumiesięczne istotki dziecko dziecko,
ale na czas treningu postaram się znaleźć jakieś zastępstwo
pozdro
  • 0

budo_lahudra
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
Nic nie obiecuje, ale z checia bym sie zjawił...
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
jak w wawie i z poza aikido to moze nawet ja sie zjawie :)
ale to duze MOZE :)

pozdro
Sei
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...

Jesli zakladacie udzial poczatkujacych ,to chetnie bym przyjechala.

Ja (chyba) też...
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
Jeżeli nie będę gdzieś na stażu, to powinienem się zjawić ... Jestem jak najbardziej za kijami i dużą ilością ciężkiego treningu :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...

Jesli zakladacie udzial poczatkujacych ,to chetnie bym przyjechala.


Oczywiscie ze kazdy, niezaleznie od stopnia zaawanspwania w aikido jest mile widziany :)
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
Drogi Wodzu,
a duża ta sala i czy Ci co mają ją załatwiać (Gospodarze) wiedzą o tym spędzie? Myślę, że będzie wielu chętnych by zobaczyć..........mhm Ciebie oczywiście :wink:

S.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...

Ja bardzo chetnie cwicze rozne kije, co wy na to? Jakby ktos chcial mozemy pocwiczyc iaido - jednakze nie bede mogl wziac ze soba iaito.Moze da sie gdzie pozyczyc? W razie czego bokenem tez mozna pocwiczyc.
Prosze wrzucac tutaj wszelkie pomysly na ten temat.


Zastanawiam się, Szczepan, jak Ty przemycisz iaito na samolot? Wiesz, że od półtora roku służby bezpieczeństwa na lotniskach są czujne, szczególnie jeśli ktoś wygląda jak terrorysta.
W każdym razie jeśli już weźmiesz na lotnisko miecz, to zostaw w domu Koran a także ten podręcznik do pilotażu Boeingów, o którym wspominałeś. :wink:
Silvio
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...

Drogi Wodzu,
a duża ta sala i czy Ci co mają ją załatwiać (Gospodarze) wiedzą o tym spędzie? Myślę, że będzie wielu chętnych by zobaczyć..........mhm Ciebie oczywiście :wink:

S.


Oczywiscie Snajper, juz jakis czas temu dostalem maila od Pajaka z potwierdzeniem ze chetnie pomoze w zalatwieniu sali :)
Co do wielkosci sali to obaw nie ma, patrzac sie na ilosc ludzi na zlotach Vortalu, z tych ktorzy sie deklaruja naprawde przyjezdza mniej wiecej 10 procent...

Mysle ze bedzie po prostu bosko i radosnie ....ze swojej strony przyrzekam pokazac techniki zupelnie niezwykle, nigdy w Pl nie widziane.

A znajac Jezyka i Labedzia atmosfera bedzie jak w surrealistycznym dramacie Ionesco pt: "Lysa spiewaczka" rotfl
Mam tez idealnego kandydata na rabanie drzewa na ognisko, widzialem jego akcje na video clipie co mi Jezyk przyslal :) Mam tylko nadzieje ze bedzie w Polsce.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...

- jednakze nie bede mogl wziac ze soba iaito..

Przytoczylem moja wypowiedz, z podkresleniem zasadniczej czesci 8)

Zastanawiam się, Szczepan, jak Ty przemycisz iaito na samolot? Wiesz, że od półtora roku służby bezpieczeństwa na lotniskach są czujne, szczególnie jeśli ktoś wygląda jak terrorysta.
W każdym razie jeśli już weźmiesz na lotnisko miecz, to zostaw w domu Koran a także ten podręcznik do pilotażu Boeingów, o którym wspominałeś. :wink:
Silvio


Czytaj moje posty majac pozytywny umysl :wink: bardzo prosze?

Wracajac do tematu, znam jedno znakomite cwiczenie w kokyu ho na rozwijanie Ki, idew ciemno o zaklad o szesciopak dowolnej marki piwa, ze zaden Ki - aikidoka nie bedzie w stanie tego zrobic! To co Silvio, zaklad stoi?

Co ty na to Bestia? :)
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...

Czytaj moje posty majac pozytywny umysl :wink: bardzo prosze?
Wracajac do tematu, znam jedno znakomite cwiczenie w kokyu ho na rozwijanie Ki, idew ciemno o zaklad o szesciopak dowolnej marki piwa, ze zaden Ki - aikidoka nie bedzie w stanie tego zrobic! To co Silvio, zaklad stoi?


Ależ mam pozytywny umysł, co mi pozostaje? :D
Co do Ki, to wiesz, bardzo szerokie pojęcie. Każdy ma na to inny pogląd i inne ćwiczenia. Ale piwa zawsze można się napić. Tu w Polsce teraz na topie jest Tyskie Gronie. Dostali od Anglików jakiś medal na targach piwa i nosy poszły w górę. Próbowałem i rzeczywiście znakomite.
Silvio
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
Szczepan - jakos przewiozlem iaido z berlina do londyna a z londyna do san diego - nie bylo problemu w rurze pcv - mowilem ze to narzedzia medytacyjno cwiczebne
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
Z iaito nie ma problemów - tylko musisz oddać na przechowanie do stewardes, albo dać na bagaż ... Ja przywiozłem mieczyk z japonii i nikt się o nic nie czepiał 8)
  • 0

budo_pz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
Szczepan, jak widzisz są lepsi drwale od tych co się do Kanady na praktyki wybrali :)

Kaczor
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...

Szczepan, jak widzisz są lepsi drwale od tych co się do Kanady na praktyki wybrali :)

Kaczor


cze Kaczor!
Widze ze sie migiem nauczyles jak pisac posty :wink: Patrzylismy z Majka na te twoje siekiernianie wyczyny z zapartym tchem, wiedzialem ze w koncu utniesz sobie ta prawa noge 8) Nawet sie z Maya zalozylem o doskonala sake. :lol: mniam, mniam.....No, nadajesz sie na stroza ogniskowego, bez dwoch zdan....a moze nawet bez trzech...
Fajnie bedzie znow razem pocwiczyc.
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
Aiki a ty nie przyjedziesz? Bo jesli tak to moze i ja tez. Chetnie bym popatrzyl jak cwiczysz ze Szczepanem :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
A ty Taisho co, pocwiczyc sam ze Szczepanem pękasz? :)
  • 0

budo_bestja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź / Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Zeby razem pocwiczyc...
Wracajac do tematu, znam jedno znakomite cwiczenie w kokyu ho na rozwijanie Ki, ide w ciemno o zaklad o szesciopak dowolnej marki piwa, ze zaden Ki - aikidoka nie bedzie w stanie tego zrobic! To co Silvio, zaklad stoi?

Co ty na to Bestia? :) [/quote]

A coś bliżej, o jakie ćwiczenie chodzi???
666
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024