Skocz do zawartości


Zdjęcie

Thai Boxing w Szczecinie ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_ankit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Thai Boxing w Szczecinie ??
Witam wszystkich
Chcialbym sie zapytac gdzie w Szczecinie sa kluby ( lub klub ;) ) Thai Boxingu ??? Bardzo bym prosil o wskazanie adresu oraz w jakich dniach i godzinach odbywaja sie treningi :). No i oczywiscie ile kasy trzeba wylozyc :P.
Pozdrowionka :)
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
BKS Spartakus ul. Konarskiego 10 (bunkier poniemiecki- nie mozna nie zauwazyc :) ). Zajecia pn., sr., pt. godz. 19:30- 60 zl. miesiecznie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_ankit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Dzieki serdeczne Wesley za namiary.
Pozdrowionka
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Jest jeszcze jeden klub
zajęcia prowadzi Marcin Parcheta i odbywają się one na szerokiej 63
w Dojo Berserker's Jiu Jittu Team

Więcej namierów jutro wrzucę
  • 0

budo_ankit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Yamabushi Fighter wrzucaj namiary zawsze mozna porownac dwa kluby :P
Pozdrowionka
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Witam Yamabushi!

Bardzo prosze o info :D Wiem, ze jest u Was thai ale nie bylem pewien czy mozna tak z ulicy zawitac :wink:

Ankit jezeli Cie interesuje, to w Spartakusie za te 60zl jest 5 treningow. 3x thai i 2x boks (wt, czw 19:30)

Pozdrawiam
  • 0

budo_ankit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Wesley chyba zawitam do Spartakusa bo mieszkam nie daleko ;) Powiedz mi czy potrzebny jest tam jakis specjalny :) sprzet czy nie bardzo ;]
Jestem totalnym beginerem i mam nadzieje ze znajdzie sie tam dla mnie miejsce :) I ostatnia prosba Wesley czy moglbys cos napisac o treningach i trenerze ?? Z gory wielkie dzieki :)
Pozdrowionka
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
A wiec...
Sprzet to szczeka i rekawice. Oczywiscie na pierwszych treningach mozesz byc bez swoich rekawic ale pozniej przydaja sie osobiste.
Jezeli martwisz sie, ze jestes poczatkujacy to niepotrzebnie. Wal smialo bo akurat na taju jest kilku dopiero zaczynajacych wiec spokojnie bedziesz mial z kim cwiczyc.
Treningi trwaja 1,5 h. Rozgrzewka, trening w parach, worki... nic nadzwyczajnego :) :wink:
Trenerem jest Oleg Sidorow wg. mnie super trener. Prowadzi naprawde zajebiste treningi. Jest jeszcze drugi trener (teaklondoka) na poczatku prowadzil zajecia tylko raz w tygodniu, teraz troche czesciej. Osobiscie srednio go oceniam ale... zobaczysz sam 8)

Pozdrawiam
  • 0

budo_ankit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Dzieki Wesley juz mnie zacheciles :) Od nastepnego tygodnia wpadne potrenowac ;) Jeszcze raz wielkie dzieki
Pozdrowionka
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Zapraszam 8)
  • 0

budo_ankit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Witam wszystkich
Yamabushi Fighter czy moglbys napisac wiecej informacji ma temat tego klubu MT na ul Szerokiej. W jakie dni i jakie koszta wynosza treningi. I gdzie ten trener Marcin Parcheta uczyl sie MT. Bede bardzo wdzieczny :D
Pozdrowienia dla Wesley'a :)
Pozdrowionka
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Ankit nie tak sie umawialismy... miales napisac jak Ci sie podobalo i wogole, ze jest super. :) :wink:

Dzieki za pozdrowienia, tysz pozdrawiam :D
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - filia w Szczecinie, treningi 3x w tygodniu po 1,5 godziny koszt 80zl. Filia rusza od 15 Września
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
A wiadomo juz gdzie beda sie odbywaly treningi?
I jesli mozna prosic, dwa slowa o trenerze prowadzacym zajecia.

Pozdrawiam
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Treningi beda sie odbywac na al.Powstancow Wlkp. 29 (tam znajduje się sala karate) Jezeli chodzi o trenera to nic mi nie wiadomo na jego temat ale przez telefon mial "mlody" glos, pierwszy trening za darmo wiec bedzie mozna sobie zobaczyc
  • 0

budo_lookash
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Witam. Tez jestem ze Szczecina i akurat poszukuje jakieś dobrej sekcji.. jestem calkowicie zielony w tych sprawach gdyz dopiero zaczynam cwiczyc sztuki. Slyszałem o Spartakusie i o Sztormie gdzie niejaki Alex trenuje thai, słyszeliście może o nim ??
Jeszcze jedno pytanie, chodzi o to ze jak np. w pon i czwartek nie pasują mi godziny do zajęć to można w jakieś inne dni chodzic na treningi? Jak to jest w sumie??
A klub Spartakus znajduje sie gdzies w centrum czy gdzies poza, bo się nie orientuję gdzie jest ulica Konarskiego :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??

Witam. Tez jestem ze Szczecina i akurat poszukuje jakieś dobrej sekcji.. jestem calkowicie zielony w tych sprawach gdyz dopiero zaczynam cwiczyc sztuki. Slyszałem o Spartakusie i o Sztormie gdzie niejaki Alex trenuje thai, słyszeliście może o nim ??
Jeszcze jedno pytanie, chodzi o to ze jak np. w pon i czwartek nie pasują mi godziny do zajęć to można w jakieś inne dni chodzic na treningi? Jak to jest w sumie??
A klub Spartakus znajduje sie gdzies w centrum czy gdzies poza, bo się nie orientuję gdzie jest ulica Konarskiego :wink:

Pozdrawiam


Alex prowadzi zajecia wlasnie w Spartakusie.
ul. Konarskiego jest na Zelachowie w okolicach stoczni (jezdzi tam tramwaj 6) wez plan miasta i zorientuj sie :wink:
Co do treningow w Spartakusie to napisalem wyzej jak to wyglada, napewno jakos sie dogadasz.

Pozdrawiam
  • 0

budo_ishido
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Witam
Jak dokładnie jest tam w spartakusie na treningu tajskiego. Gdyż czytam na początku post gdzie pisze że zajęcia prowadzą dwóch trenerów jeden teakwondoka a drugi Oleg Sidorow, następnie czytam że trenerem jest jakiś Alex,czy to jeden z tych dwóch trenerów, czy może jakiś nowy? lub trzeci? I byłbym wdzieczny jak ktoś coś więcej by napisał o trenerze w Spartakuszie od tajskiego.Czy posiada jakieś doświadczenie w tajskim boksie?
Pozdrawiam
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??
Jakby ktoś odwiedził te sekcje to niech ją opisze, OK?

Pozdrawiam.
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Thai Boxing w Szczecinie ??

Witam
Jak dokładnie jest tam w spartakusie na treningu tajskiego. Gdyż czytam na początku post gdzie pisze że zajęcia prowadzą dwóch trenerów jeden teakwondoka a drugi Oleg Sidorow, następnie czytam że trenerem jest jakiś Alex,czy to jeden z tych dwóch trenerów, czy może jakiś nowy? lub trzeci? I byłbym wdzieczny jak ktoś coś więcej by napisał o trenerze w Spartakuszie od tajskiego.Czy posiada jakieś doświadczenie w tajskim boksie?
Pozdrawiam


Alex i Oleg Sidorow to jedna i ta sama osoba (chyba :wink: )
Co do doswiadczen w taju... to nie sa typowe treningi muay thai, raczej kick boxingu z dodadkiem kolan lokci i zwarcia.
Teakwondoka juz nie prowadzi zajec...moze doszedl inny trener, nie wiem od czerwca tam nie bylem.
Mysle ze duzym plusem sa sale treningowe:1. worki 2. lustra 3. ring do sparingow.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024