Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrz Zenon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
artykul jest wybujany na maxa, a co do Zenka, to zgadzam sie z opinia, ze facet sie stara i probuje ludziom cos przekazac.
  • 0

budo_biscoitinho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
no to spox jeśli sprawa z kolesiem wygląda tak jak to Lobato mówił to sorki za mój poprzedni post, ale tak swoją drogą to mógł sprawdzić co ta dziennikarka pisze...
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon

swoją drogą to mógł sprawdzić co ta dziennikarka pisze...


Dlatego zastanawiam się nad napisaniem listu otwartego do multimediów, zawierający również odpowiednio przedstawione aspekty Capoeira, nazewnictwo itd. Właściwie szablonowy artykuł, bo bądź co bądź jak na razie większość artykułów niczym się od siebie nie różni. Nie mówię o tych na wyższym poziomie, jak choćby art Jakuba w Budokanie. BTW: świetna robota.
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
nie czytalem tego artykulu, ale ten o Mestre Zenonie jest przegiety :)
  • 0

budo_verdugo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
ja powiem od siebie , jedno wielkie looooool :)

ps. witam wszyskich uzytkownikow tego forum

AXE !
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
Verdugo?? Santo? Ile zoltych cordao poszlo w Poznaniu? No chyba tylko jeden, prawda? Bo jak tak to my sie znamy :)
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
Kaszub - od razu ci mowie (jako osoba pracujaca w "prasie") ze mozesz sobie odpuscic pisanie jakichkolwiek listow otwartych bo to nic nie da, a w kazdej redakcji stwierdza ze maja do czynienia z freakami. jedyne co mozna robic to sprawdzac, sprawdzac i autoryzowac i sprawdzac i autoryzowac. to niestyety jedyny sposob.

ewentualnie:

prawo prasowe przewiduje tak zwane prawo do polemiki (i sprostowan), wiec teoretycznie mozna sie domagac od gazety miejsca na sprostowanie ( w takiej samej objetosci jak oryginalny tekst).

pozdrawiam

Fominha
  • 0

budo_verdugo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon

Verdugo?? Santo? Ile zoltych cordao poszlo w Poznaniu? No chyba tylko jeden, prawda? Bo jak tak to my sie znamy :)


:) hmmmmm tak Santo-Cyclista to moj trener, prowadzi nasza poznanska Abade , tylko nie bardzo kumam to pytanie z liczba "amarelek" :? I nie mam pojecia skad mozemy sie znac :D ale mysle ze niebawem sie okarze

AXE !
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
eh, to sorki, myslalem, ze to ty jestes santo. Znam samego Santo, a co do amarello myslalem, ze jako poczatkujacy dostaniecie same bialo-zolte a santo zolty, ale widac cos inaczej poszlo niz myslalem... eh.. dziwne to wszystko...
  • 0

budo_verdugo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon

... a co do amarello myslalem, ze jako poczatkujacy dostaniecie same bialo-zolte a santo zolty, ale widac cos inaczej poszlo niz myslalem... eh.. dziwne to wszystko...


...ze ktos znajduje sie obecnie w nowo powstalej grupie ( sekcja Abady w poznaniu dziala od wrzesnia 2002 ) , wcale nie oznacza chyba ze ktos jest poczatkujacy :twisted:
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
Mowisz o sobie, czy o Santo? Wiem, ze Santo w Aguia Branca cwiczyl...
  • 0

budo_verdugo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
hmmmm ... cos mi sie wydaje ze pomyliles osoby , bo Santo-Cyclista ( ten ktorego ja znam) nie cwiczyl w Aguia Branca :?
btw... jesli chodzi o mnie to trenowalem kiedys w "Capitaes de Areia"
  • 0

budo_kili
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia - ABADA Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
Uirapuru co cie obchodza
nasze sznurki !!!!!!!!!!
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
Rozmawialem z Santo nie raz, chodzi mi o tego rekordziste swiata czy europy w podskoku wzwyz na rowerze...

I z tego co ja wiem, wlasnie w Aguia Branca cwiczyl, kiedy ta jeszcze istniala... Z reszta rusza sie charakterystycznie dla nich...
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon

Uirapuru co cie obchodza
nasze sznurki !!!!!!!!!!


Nie mam nic do Waszych sznurkow, tylko do zasad przyznawania ich... W Brazylii dluuuuugie lata sie czeka na takie stopnie...
  • 0

budo_verdugo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon

Rozmawialem z Santo nie raz, chodzi mi o tego rekordziste swiata czy europy w podskoku wzwyz na rowerze...

I z tego co ja wiem, wlasnie w Aguia Branca cwiczyl, kiedy ta jeszcze istniala... Z reszta rusza sie charakterystycznie dla nich...


No wiec rozmawiamy o tym samym Santo ... tylko ze masz jakies bledne informacje ...
btw ... on twierdzi ze wogule cie nie zna wiec nie wiem jak to jest , lol

Nie mam nic do Waszych sznurkow, tylko do zasad przyznawania ich... W Brazylii dluuuuugie lata sie czeka na takie stopnie...


1... hmm z tego co wiem to Polska lezy w Europie ( chyba ze sie myle )
2... a skad ty wiesz ile czasu ja cwicze , jasnowidz czy jak ( pewnie tak samo ja znasz Santo z Aguia Branca , ale spox :lol: ) ( i jeszcze jedno : mozna cwiczyc "dluuuuugie lata" bez poprawiania swoich umiejetnosci , to sie zwie wegetacja , wiec nie gadaj bzdur !!! )
  • 0

budo_verdugo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon
Nie bede najezdzal na inne grupy bo to bezsens ... ale ... wiele slyszalem o innych grupach ( nie powiem jakich ) , chodzi glownie o nadawanie cordao na batizado ...

Na glownym capo jest chyba topic o wrogich grupach ... pisza wszystcy ze jestescie jedna wielka rodzina , gowno prawda !!!

Ja preferuje zasade " wolnoc Tomku w swoim domq" , ja nie najezdzam na inne grupy ze np. ich mestre ma niedieskie gacie z czerwonymi paskami , a paski powinny byc zielone , bo tak by bylo lepiej ... itp.

Jesli ktos trenuje Capo , to niech zajmie sie swoja grupa , uczy sie wiecej , bo nikt z nas nie jest "najlepszy" ( czlowiek uczy sie cale zycie ) , a nie zarzuca innym , tego i tamtego ...

Wiec apeluje : Dajcie spokuj z wygadywaniami roznych spraw , zajmijcie sie soba !!! I niech stworzy sie PRAWDZIWA WIEZ CAPOERISTAS Z CALEJ POLSKI - bez zawisci , zazdrosci , zlosci , podlosci , itp :-)
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon

Wiec apeluje : Dajcie spokuj z wygadywaniami roznych spraw , zajmijcie sie soba !!! I niech stworzy sie PRAWDZIWA WIEZ CAPOERISTAS Z CALEJ POLSKI - bez zawisci , zazdrosci , zlosci , podlosci , itp :-)

Jakby każdy się zajmował sobą to by nawet nie wiedział o innych grupach, a co tu dopiero mówić o "prawdziwej więzi capoeiristas z całej Polski". :P
Nie sądzisz?
  • 0

budo_lobato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Magia - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon

Nie mam nic do Waszych sznurkow, tylko do zasad przyznawania ich... W Brazylii dluuuuugie lata sie czeka na takie stopnie...


1... hmm z tego co wiem to Polska lezy w Europie ( chyba ze sie myle )...


buhahahaha
tzn. sugerujesz że w Europie powinno być inaczej ?!?!?!
  • 0

budo_verdugo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz Zenon

Wiec apeluje : Dajcie spokuj z wygadywaniami roznych spraw , zajmijcie sie soba !!! I niech stworzy sie PRAWDZIWA WIEZ CAPOERISTAS Z CALEJ POLSKI - bez zawisci , zazdrosci , zlosci , podlosci , itp :-)

Jakby każdy się zajmował sobą to by nawet nie wiedział o innych grupach, a co tu dopiero mówić o "prawdziwej więzi capoeiristas z całej Polski". :P
Nie sądzisz?


Czy wy umiecie czasem pomyslec , znowu zostalem troche zle zrozumiany . Zajmijcie sie soba - patrzcie na siebie na wlasne bledy a nie krytykujcie innych !
I nie sadze ze wtedy byly by jakies przeszkody w stworzeniu tej waszej "upragnionej" rodziny.

buhahahaha
tzn. sugerujesz że w Europie powinno być inaczej ?!?!?!


A czy trenujesz od 5 roku zycia i mieszkasz na przedmiesciach Rio lub Bahi ( czy tam innego miasta) w ktorych zadza mafie :P
Nie twierdze ze e Europie powinno byc inzcej , ale Brazylia to zgola odmienny swiat ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024