Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
ah srebrna bron na srebrne kule. no.. taka mial Winnetou.. i paru zapalencow w sensie nieustraszeni pogromcy wapmirow.. w sklepie daja gratis osikowe kolki. Swieceni kul w kazdej parafii.. wg. cennika.
pewnikiem gosc bedzie ja nosil przy udzie by wszystkie dziewczyny na jego widok dostawaly orgazmu..
to sie chyba nazywa komplex malego fiuta.. bezpieczniej kupic mercedesa..
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
Ale jazda, Al jest rozbrajajacy. Lord powinien przerzucic jego posty do Knajpy w temat z dowcipami. Nawet nie mowiac juz o tej srebrnej Berecie..
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
:)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
Srebrny Beret sounds better :-))))))))
z antenka.. of course :-))
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
Jak powiedział pewien mądry człowiek ... Najlepszym sposobem uniknięcia wojny jest przygotowanie się do niej ... Kolega AL GORE niestety chyba niezna tego powiedzenia bo żyje w przeświadczeniu że obroni się pistoletem zabawką ASG czy wiatrówką choć przecież i tak mu podobno nic nie grozi. Powodzenia ale gdyby wyciągnoł taki przedmiot w złym miejscu i czasie to następną czynnością jaką by robił to wąchanie kwiatków od spodu. Pan AL GORE chyba naprawdę pomylił adres i życzyć mu należy wielu szczęśliwych lat życia w nieświadomości zagrożeń jakie na niego czychają w każdej minucie jego błogiego życia. A jak już niedaj boże spotka go jakaś przykrość i przeżyje konfrontację z rzeczywistością może zrozumie o co chodzi w tej maksymie i oczym pisze się na tym forum . Pozdrawiam Surval.
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
skoro juz surval odgrzal ten temat... Tak z ciekawosci, moze ktos zna odpowiedzi na pytania z 1 postu, tzn. o obrazenia powodowane przez ASG?
NIE planuje uzywac, ale po prostu chcialbym wiedziec.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
A ja dodam jeszcze pytanie o wiatrowki na gaz (konkretnie pistolety). Tzn. jakie obrażenia mogą byc??????

P.S. Ciekawe czy nas jeszcze AL czymś niekonwencjonalnym zaskoczy.

Pozdrowienia
  • 0

budo_g7tommyb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
Ale sie uwzieliscie na chlopaka. Mysle ze juz chyba zrozumial o co wam chodzi i nie ma potrzeby sie z niego nabijac... :X
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
obrażenia z wiatrówki....hm..mysle, że wiele zalezy od tego w co sie trafi.jesli przebije ubranie to może i skóre a może i cos waznego w organizmie ? może utkwi w mięsniach a może w wątrobie a może przebije serce albo wybije oko lub wejdzie w mózg ?
przypadki sa rózne.najgorszym jednak będzie ten kiedy ktos pomysli, że to prawdziwa broń i..odstrzeli napastnika z zabawką.
o ile trafisz w noge z prawdziwej broni gdzie napastnik nie ma prawa wstac (niektórzy wstają;)) o tyle jesli uzyjesz wiatrówki raczej na pewno nie zatrzymasz takim trafgioeniem kogokolwiek i będziesz musiał strzelac dalej...
poza tym...nie wiem czy czasem sad w razie czego nie potraktuje jakiegos zdarzenia w kategoriach przestepstwa z uzyciem niebezpiecznego narzedzia a to sie może nie opłacić .
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
Obrażenia ASG to co najwyżej siniak w miejscu stafienia pod warunkiem że cel był ubrany w koszulke bo np. na dzinsowej bluzie w zasadzie nic nie poczuje, trafienie na gołe ciało jest bolesne ale to nie jest ból który zwali cię z nóg i nauczy pokory tylko taki po którym masz ochotę temu kto go zadał oddać go z nawiązką.
Obrażenia z pistoletu pneumatycznego tu jest o wiele lepiej choć do broni palnej bez porównania i tak jak pisze Cougar zależy w co trafisz ale taka rozpędzona do jakiś 150-190 m/sek. śrucina może zrobić ała. tkanki miękkie przebije bez problemu nawet w dość grubum ubranku a i z kością np. czaszki nie musi mieć większych problemów. Osobiście testowałem taki pistolet na starym wiadrze metalowym i stalowe śruciny BB przebijały wiadro z odległóści ok. 5 metrów a z 10 metrów robiły solidną wgniotkę. Tylko jak obronę wiatrówką rozpatrzy prokurator i sąd ???
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kupuję pukawkę, mam bardzo konkretną prośbę.
Dawno takich głupot nie czytałem - boshhh wiatrówka czy podobne "zabawki" do samoobrony - a może pistolet na wodę też? A może lepiej 2.5 metrowa kosa?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024