Skocz do zawartości


Zdjęcie

ROZMIAR PIEPRZOWEGO ŻELU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZMIAR PIEPRZOWEGO ŻELU

Ja uzywalem takiego miotacza "strumieniowego" i on nie dzialal na drogi oddechowe.


Drogi pszacielu!!

Co z tego?? :lol: świetniwe zadziala na skóre, oczy czy śluzówki wystarczy żeby dać napastnikowi zajęcie i wziąć nogi za pas :)

Ja używałem obydwu :!: i naprawdę "de gustibus non est disputandum" Jak się mieszka nad morzem gdzie właściwie cały czas wieje to wiadomo że strumień żelu jest pewniejszy i zadziała jak wyżej :!: , bez zmartwienia że wszystko wyląduje na Tobie :lol:
Jak masz użyć CS'a w "chmurze" to też OK, ale liczysz bardziej na efekt łzawiący i na wykorzystujesz to że oponent ma szybszy oddech, krążenie i przy okazji sie szybciej nawdycha świństwa ale z kolei uwaga na wiaterek :!:

I jeszcze na koniec...

Zapomnij o obronie przed kilkoma napastnikami (chyba że mają tornistry pełne kredek :lol: ), ja przerabiałem taką sytuacje nikomu nie życze...
Nawet do głowy Ci nie przyjdzie używać czegoś co ma Ci TYLKO ułatwić ucieczkę a nie wygrać bitwe - bo do tego służą gazy dostępne na rynku.

Na takie sytuacje właściwie działa tylko - ZAPOBIEGANIE NIM

Pozdrawiam

Szeryf
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZMIAR PIEPRZOWEGO ŻELU

Mozesz napisac w jaki sposob ma zadzialac, podac na podstawie czego tak twierdzisz (jesli na podstawie doswiadzeczenia to jakiego modelu miotacza uzyles) ?

Tylko konkretnie, bo ja uwazam, ze nie zadziala, ale skoro sie upierasz.

Ja uzywalem takiego miotacza "strumieniowego" i on nie dzialal na drogi oddechowe.

Zel pieprzowy - model niemiecki. Nie uzywam od dawna wiec nie mam skad spisac nazwy. Spory kanister z wygodna dysza. Do modelu czesto dalaczany specjalny futeral do przenoszenia z ruchomym klipem. Po trafieniu nawet w ubranie po chwili zaczyna sie ulatniac. Chcesz go zetrzec - rozmazuje sie. Dostajesz w twarz - ups.
Oczywiscie skuteczniejszy jest strzal w potylice ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZMIAR PIEPRZOWEGO ŻELU
Gaz amerykański policyjny. Nazwy też nie pamiętam. Działał tak, jak napisał dzikki.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZMIAR PIEPRZOWEGO ŻELU
Dobry gaz zadziala nawet jak bedzie sciana psiknieta a ty przejdziesz obok, oczywiscie efekt pozostawia wiele (bardzo wiele) do zyczenia. Najlepszy (ale troche kamikaze) jest test ktory stosowal moj ojciec. Chcial zobaczyc co mu dokladnie tki gaz daje. Dal go kumplowi w lape i : "Psikaj!". Ja testowalem bardziej sofciarsko, ale plakania bylo coniemiara :D
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ROZMIAR PIEPRZOWEGO ŻELU
Szeryf
"Zapomnij o obronie przed kilkoma napastnikami (chyba że mają tornistry pełne kredek ), ja przerabiałem taką sytuacje nikomu nie życze..."

Moglbys ja opisac ?
Jak moze zauwazyles wiele zalezy od tego jacy sa ci napastnicy - kilku napastnikow to moze byc 2-ch agresywnych pijakow, a takze 9 uzbrojonych w automatyczna bron dluga swietnie wyszkolonych bylych komandosow (i tu raczej RMG nie pomoze). :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024