Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
Akurat Astor chyba nie zabiega o niczyje poparcie, ani nie widziałem żeby się przechwalał jaki jest wielki i wspaniały. W sumie na forum wszedł w ściśle określonym celu :/.
A odpowiedz na jego pytanie mogła by być ciekawa, przecież nie ma się czego wstydzić............prawda?
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
Podsumuję tę dyskusję...:

:!: PIERDZIELENIE :!:
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
No Aiki vel Ogór pochwal sie u kogo to zdawałeś na shodan- a jak nie masz przynajmniej shodana to czemu paradujesz w czarnym pasku przy keikogi???
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...

swietnie zaopatrzony sklep ze stopniami znajduje się przy jednej z głównych szczecińskich ulic. Wybór stopni ogromny, ceny srednio umiarkowane. Minusem tego sklepu sa braki promocji. Sklep działa na zasadzie "klient nasz pan" więc personel bardzo się stara ,aby dogodzić gustom klienta.


jakis adrs podaj - mozesz nawet w dziale handlowym tego forum, ale podaj, bo niezmiernie mnie to ciekawi i chetnie bym sie tam udal - w celach turystycznych oczywiscie :)
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
8O :?:
warum / why / poczemu ?
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
Ja pragne zaznaczyć, że jeśli nawet ten temat nie ma na celu obrażenia kogoś (a ewidentnie ma) to to jest wycieczka osobista. Jestem głęboce oburzony. :scrambleup: :P
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
No Ogóreczku czekamy!!! Zawsze masz tyle do napisania na tym Forum!!! A teraz taka cisza? Czyzbys mial cos do ukrycia?
  • 0

budo_astor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
Prost pytanie - prosta odpowiedz!!! Zadnego obrazania ani ewidentnego obrazania czyzbys tego nie rozumial Zerthimonie? Jestes oburzony moim pytaniem- nie mam zamiaru dyskutowac na Forum z mitomanm Ogórasem!!!Dlatego zadaje proste pytanie moze Ogór mnie tez nadalby choc z czwartego dana?
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...

No Ogóreczku czekamy!!! Zawsze masz tyle do napisania na tym Forum!!! A teraz taka cisza? Czyzbys mial cos do ukrycia?


Astor a może jestes po prostu na liście ignorowania Aikiego.. rotfl

Ale o tym to też napewno pomyslałaś.. :lol:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
JA sie osobiście nie dziwie Astor ze tak po Aikim jedzie (oko za oko, ząb za ząb :). Tylko proszę ją aby to robiła z sensem. Wiem ze Aiki podpadł Ci na duuuzym froncie. Ale nie ma sensu czepiac sie go bez sensu, chwytając za słówka.
Tak na marginesie, to mam pytanie: skąd się wzieła jego real-xywka, znaczy Ogóras?
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...

Prost pytanie - prosta odpowiedz!!! Zadnego obrazania ani ewidentnego obrazania czyzbys tego nie rozumial Zerthimonie? Jestes oburzony moim pytaniem- nie mam zamiaru dyskutowac na Forum z mitomanm Ogórasem!!!Dlatego zadaje proste pytanie moze Ogór mnie tez nadalby choc z czwartego dana?

Ale czy ty nie rozumiesz, ze to jest osobista wycieczka. Forum do tego nie służy. Ja przychodze tu pogadać o swoich wątpliwościach ew. rozwiać czyjeś wątpliwości na tematy związane z aikido, czy ogólnie z SW, a nie bać się, czy ktoś mi po życiorysie będzie jeździł. Umów się z aikim i osobiście się przekonaj, czy jego umiejętności są nie adekwatne do stopnia, albo jak brak ci jaj to napisz mu anonimowego maila. A nie publicznie go oskarżasz, że kupił sobie shodana. Trol jesteś i koniec dyskusji.
  • 0

budo_nana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
Może sie mylę, ale chyba nazwisko mistrza, u którego zdaje się egzaminy nie jest jakimś tematem tabu. A może jest :?:
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...

Prost pytanie - prosta odpowiedz!!! Zadnego obrazania ani ewidentnego obrazania czyzbys tego nie rozumial Zerthimonie? Jestes oburzony moim pytaniem- nie mam zamiaru dyskutowac na Forum z mitomanm Ogórasem!!!Dlatego zadaje proste pytanie moze Ogór mnie tez nadalby choc z czwartego dana?

Ale czy ty nie rozumiesz, ze to jest osobista wycieczka. Forum do tego nie służy. Ja przychodze tu pogadać o swoich wątpliwościach ew. rozwiać czyjeś wątpliwości na tematy związane z aikido, czy ogólnie z SW, a nie bać się, czy ktoś mi po życiorysie będzie jeździł. Umów się z aikim i osobiście się przekonaj, czy jego umiejętności są nie adekwatne do stopnia, albo jak brak ci jaj to napisz mu anonimowego maila. A nie publicznie go oskarżasz, że kupił sobie shodana. Trol jesteś i koniec dyskusji.

Drogi Zerthimonie . Czy pytanie o kwalifikacje jest wycieczką osobistą? Forum ma to do siebie że większość jest anonimowa i można pisać co się chce . I często się to robi .
Kiedyś znałem wszystkich instruktorów z ruchu aikido aikikai i niektórych z innej opcji i dlatego nie musiałem się pytać o ich kwalifikacje . Teraz się to zmieniło i dlatego często zadaję to pytanie . Lubię wiedzieć z kim mam do czynienia . Jeśli mogę to staram się przeprowadzić weryfikację na macie . Ale na forum jest to trudne .
Życiorys ?Czy wstydzisz się czegoś ? Działaj tak abyś nie musiał się wstydzić a nie obrażaj się na kogoś ,kto może wytrzepać te brudy przy otwartej kurtynie .
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...

Może sie mylę, ale chyba nazwisko mistrza, u którego zdaje się egzaminy nie jest jakimś tematem tabu. A może jest :?:

Nie , nie mylisz się . Często nowi członkowie sekcji zadają takie pytania . Po co robić z tego tajemnicę ?
Inna rzecz ,gdy ćwiczy się i nie zwraca się uwagi na stopnie.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
A ja się osobiście dziwie że to jeszcze wisi. Znaczy ten temat i ten topic w ogóle, bowiem zapisano w piśmie:

Informacje o podstawowych zasadach panujących na Vortalu Budo:...

8. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.

Chyba nie trzeba nic więcej.
A tak w ogóle to dyreckcja ZOO prosie o zaprzestanie dokarmiania trolla, bo jeszcze się porzeje i padnie.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...

No Ogóreczku czekamy!!! Zawsze masz tyle do napisania na tym Forum!!! A teraz taka cisza? Czyzbys mial cos do ukrycia?


Użytkownik Astor dołączył właśnie do grona misiów, którym przyznałem Ignora. Zasłużyli oni sobie na to wyróżnienie bezwartościowymi postami, na które szkoda mojego czasu.
Poza tym nie podoba mi się najeżdżanie na kogokolwiek, w szczególności na Aikiego, któego poznałem osobiście i uważam za bardzo sympatycznego człowieka.
Silvio
  • 0

budo_nana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...

porzeje

:?:
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...

...
Informacje o podstawowych zasadach panujących na Vortalu Budo:...

8. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.
...

Amen
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...
Zaaaamknij sie Astor.
Pierdzielisz ze glowa boli.
Ignore dla ciebie
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich forumowiczow i Aikiego w szczegole...

Bardzo przeprosze Aikiego Ogorasa jesli tylko dowiem sie u kogo to otrzymal stopien mistrzowski- bo wg mnie nadal go sobie osobiscie sam co wcale nie przeszkadza mu byc porzadnym gosciem, jak rowniez i to


W sumie na liście yudansha, prowadzonej przez fioda, go niema....

ze pokazywal dzieciom z aikido (sekcja Welina) w szatni swoje genitalia to rowniez wg mnie oznacza ze jest to cool facet!!!


Ja sie tylko tak z ciekawości spytam co ty robiłaś w męskiej sztani? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024