Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekcja Jeet Kune Do, Kali, Shootwrestling w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_likaon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Sekcja Jeet Kune Do, Kali, Shootwrestling w Warszawie
W porozumieniu i na prośbę wybitnego dla mnie mistrza JKD Wojciecha Adamusika z Łodzi zamieszczam informację, że będzie organizowana sekcja Jeet Kune Do (bo do tej pory takiej nie ma-mam na myśli prawdziwe JKD czyli z linii przekazy Dana Inosanto czy np. Larrego Hartsell'a czy innych uczniów Lee). W tej chwili jesteśmy na etapie szukania odpowiedniej sali w Warszawie (może w tym pomożecie?, będę bardzo wdzięczny, chodzi o wtorek i czwartek około 19.00).Si-Fu Adamusik jest ekspertem i naucza swoich studentów następujących dopełniających się wzajemnie sztuk: JKD, Kali, Silat, Shootwrestling (walki w klatce itp.). Jego nauczycielami są najwibitniejsi mistrzowie jak Dan Inosanto, Larry Hartsell, Eric Paulson i wielu innych.

Chętnych proszę o kontakt na mój adres e-mailowy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub kontakt bezpośrednio z Si-fu Adamusikiem.

Patryk Abramski
  • 0

budo_doktor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Jeet Kune Do, Kali, Shootwrestling w Warszawie
Rety, dlaczego wtorek, czwartek?!?!? Nie moze byc w jakis inny dzien?Grrrrr!
  • 0

budo_matti
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Jeet Kune Do, Kali, Shootwrestling w Warszawie

W porozumieniu i na prośbę wybitnego dla mnie mistrza JKD Wojciecha Adamusika z Łodzi zamieszczam informację, że będzie organizowana sekcja Jeet Kune Do (bo do tej pory takiej nie ma-mam na myśli prawdziwe JKD czyli z linii przekazy Dana Inosanto czy np. Larrego Hartsell'a czy innych uczniów Lee). W tej chwili jesteśmy na etapie szukania odpowiedniej sali w Warszawie (może w tym pomożecie?, będę bardzo wdzięczny, chodzi o wtorek i czwartek około 19.00).Si-Fu Adamusik jest ekspertem i naucza swoich studentów następujących dopełniających się wzajemnie sztuk: JKD, Kali, Silat, Shootwrestling (walki w klatce itp.). Jego nauczycielami są najwibitniejsi mistrzowie jak Dan Inosanto, Larry Hartsell, Eric Paulson i wielu innych.

Chętnych proszę o kontakt na mój adres e-mailowy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub kontakt bezpośrednio z Si-fu Adamusikiem.

Patryk Abramski


Jestem bardzo chętny, zaraz piszę na mail.
  • 0

budo_lion
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Jeet Kune Do, Kali, Shootwrestling w Warszawie
O jakie konkretnie elementy sztuki walki w klatce chodzi :) :?: :)
  • 0

budo_likaon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Jeet Kune Do, Kali, Shootwrestling w Warszawie
W klatce sprawdza się najlepiej Shootwrestling i BJJ w połączeniu z uderzeniami i kopnięciami. (Wybijcie sobie oczywiście z głowy, że WA kogokolwiek wpuści do klatki na "pierwszych" treningach). Kieruję do kaset z turniejów Pride. Moim osobistym zdaniem tego typu walki są bardzo ograniczone przede wszystkich, że zakładają walki 1:1. Nikt przy atakach na ulicy przy większej liczbie napastników nie kładł by się na ziemi w gardzie. To oczywiście moja opinia.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Jeet Kune Do, Kali, Shootwrestling w Warszawie
Likaon, one nie zakladaja walki 1:1 , tylko to SA walki 1:1 :)
Na temat ograniczonosci lub realnosci UFC czy PRIDE bylo juz mnostwo postow wiec nie zaczynajmy tegoz od poczatku.

Widze, ze dzisiaj szkoly wykorzystuja do reklamy slogany "przydatne do walki w klatce" :) .
W JKD bardziej chyba trzeba byloby sie skupic na aspekcje walki w wypadku naglej agresji. Pomocny w tym jest opracowany przez Paula Vunak system R.A.T. (Rapid Assault Tactics) czy tez teoria "killer instinct" itd. "Walki w klatce" to zawody, w ktorych biora udzial zawodowcy i przecietny zjadacz chleba NIGDY tak jak Ci zawodowcy nie trenuje. Inny jest cel treningu.
Pozdrawiam
  • 0

budo_likaon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcja Jeet Kune Do, Kali, Shootwrestling w Warszawie
Ze wszystkim się zgadzam. Mała uwaga, nie pisałem tego o JKD tylko bardziej o Shootwrestligu, którym WA także się zajmuje. Podkreślam, jeszcze, że są to moje prywatne opinie.

pozdrawiam Cię
Patryk
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024