Skocz do zawartości


Zdjęcie

sztuki walki a RPG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a RPG
NIe kciało mi się zakładać oddzielnego topica więc tu napiszę : czy wedle was stosowanie pomocy takich jak projekcje filmow , krotkich klipow dla pokazania walki ( zakladajac ze postac wyglada tak samo jak na klipie ) jest sluszne ??? czy moze stoicie za zelazna tradycja opisywania wszystkiego przez mg ??? ( w ta sobote sprubuje zastosowac ten sposob przy prezentowanej walce pomiedzy 2 npcami
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a RPG
Mi wydaje się to niepotrzebne. Narracja ma swój niewątpliwy urok, a filmy to już chyba za duże kombinowanie, odbierające płynność samej grze.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a RPG
A ja lubię wszelkie wzbogazenia, czy to muzyczne, ilustracje, czy filmowe. To świadczy, że mistrz przygotowuje się do sesji, a poza tym ułatwia ujednolicenie wyobrażeń postaci, napisów, widoku z okna etc.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a RPG
też lubię wzbogacenia, dlatego teżpuszczam muzę na sesjach, co do wizualnych wzbogaceń to też ich używam ale nie fimiki a co najwyżej jakieś rysunki, zdjęcia itp. Bazuję na storytellingu - opisuję dokładnie sceny walki, nie zawsze stosując rzuty koścmi.
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a RPG
Z:) zobaczymy jutro ... hmm ciekawe czy gracze beda mi mieli za zle ze beda walczyc z tak przypakowana postacia :) . ( beda walczyc z kims na styl ALeandra Andersa z Hellsinga) i do tego jeden gracz bedzie po stronie Alexa :) bedzie bolec ... ale jak zwyklegenialnym zbiegien okolicznosci sie nie wyrzna :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki a RPG
co do mojej bandy to aktualnie jest przerwa w graniu, ale jak się skończy to zrealizuję swoje chore pomysły jak ubarwić ich życie oraz uczynić ja krwawszym. Co by nie gadać oni to lubią - wyżynanie, nałogowe chlanie i chędożenie to ich ulubione zajęcia, bo do innego mogliby robić jak nie ma kompów, tv czy radia? :D :-) :D
Aha, do ulubionych zajęć mojej bandy muszę dołożyć łupienie, robią to naprawdę dobrze, mają nawet w tym celu prygotowane specjalne wory na łupy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024