Skocz do zawartości


Zdjęcie

nigdy nie wiesz co kto ma przy sobie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: nigdy nie wiesz co kto ma przy sobie
Kiedyś jeden z moich wielkich bramkowych mentorów Pan Żarówa zwrócił się do mnie tymi słowami :

papieros Pamiętaj , ku..a, młody. Bramka to coś więcej niż mordobicie, ku..a. To sposób na , kur...a , życie. Bramkę się , ku..a , kocha jak piękną kobiete.

:) :)

A w następnej chwili wyj...ał gościowi z dyńki, bo zgubił numerek z szatni.

:)
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nigdy nie wiesz co kto ma przy sobie
Słuchaj ja mam do ciebie takie pytanko czy na bramce tak sie ciągle napieprza? Nie ma opcji postoimy i do domu? Wszyscy ciągle piszą, o mordobiciach na bramkach. Ja sie z bramkarzami w klubach nie piore i stąd moje pytanie. Grzeczność za grzeczność.
Pozdrawiam
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: nigdy nie wiesz co kto ma przy sobie
Wiadomo, że jak będziesz gadał z fanatykiem to usłyszysz, że non stop tylko leje, naparza i spuszcza....wiadomo co.

Prawda jest taka, że wszystko zależ od lokalu , klienteli i Twojego szefa.

Dwa lata temu zatrudniłem się na bramce w małym lokalu w centrum. Szef nają jeszcze 2 zapaśników z AWF-u. Miał w lokalu same straty z powodu skinów, którzy co wieczór robili mu burdy i straty. My mieliśmy problem załatwić. Dwa tygodnie dzień w dzień wracałem do domu z minimum odrapanymi knkciami. Ale do gości dotarło . pracowałem tam jeszcze 7 miesięcy i w tym czasie miałem trzy burdy. I to wszystko. Spokój jak cholera.

Jak przyjmiesz się w mordowni to musisz mieć świadomość, że to nie jest papierkowa robota. I że możesz mieć kłopoty.

Ale to jest w większości spokojna robota. Musisz tylko wyrobić sobie u ludzi respekt. Jak nie posturą to umiejętnościami.

Dasz rade!!!! :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024