Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrz sztuk walki postrzelony... w nogę.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz sztuk walki postrzelony... w nogę.

No właśnie, trochę nie mogłem uwiezrzyć że jeden typ dotego po 60 -tce "porywa" się na takiego kozaka. :twisted:


I do tego jest bezsensowne - czemu gdy mowa byla o jakies BLOKADZIE - temu strzelającemu "kolesiowi" udalo sie zbiec?? To jakas paranoja :lol:

Poza tym raz jest podawane, że napastnik miał 60 lat, a potem że miał 40-50 itp. itd. To w końcu może to był 12 latek z kałachem rotfl :lol:

Wiesz w Magdalence też ostrzeliwali się 2 emeryci :lol:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz sztuk walki postrzelony... w nogę.
Combat to Ty masz ciezkie zycie... Z reguly nie dopierdalam sie do nikogo (mimo, ze nie raz irytuja swoimi wypowiedziami, mimo, ze np. ich strona internetowa jest przeklamana i pompatyczna, a skladnia pozbawiona urody coniunctivu. Niech sobie istnieja! (Choc czasami brakuje mi tutaj pewnego fajtera, ktory przywolywal w niewyszukany sposob takie osoby do porzadku). Pod jednym warunkiem,
ze nie opowiadaja jacy sa dzielni - a w rzeczywistosci krzywdza inne ISTOTY zywe, w tym psy!
A ze psy zawsze towarzyszyly mi w zyciu, to tym bardziej obchodzi mnie ich los. Wiem tez jak rzadko, w gruncie rzeczy atakuja! I uwazam, ze najpierw trzeba napierdolic jego "panu", a dopiero na koncu psu. Usypianie zwierzat tez bym zaczal w takiej kolejnosci.
Wiec biorac pod uwage, Twoje konfrontacje z psami, to albo jestes rakarzem, albo psychopata, albo masz wyjatkowego pecha.
Zatem nie polecaj nikomu swoich metod, bo wielu moze skorzystac z tego i pierdolnie psu gazem, ale zza bezpiecznej siatki. A pozniej ludzie sie dziwia, ze pies uciekl z uwiezi i pogryzl kogos z gatunku ludzkiego.
I mimo wszystko jeszcze nadal mam nadzieje, ze poniosla Cie fantazja. I tych przypadkow bylo mniej.
K_P
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz sztuk walki postrzelony... w nogę.

Pod jednym warunkiem,
ze nie opowiadaja jacy sa dzielni - a w rzeczywistosci krzywdza inne ISTOTY zywe, w tym psy!


Nie rozumiem o co Ci chodzi? Co to ma do rzeczy? Nie opowiadam jaki jestem dzielny - tylko mówię co cwiczę 8) 8O

Wiec biorac pod uwage, Twoje konfrontacje z psami, to albo jestes rakarzem, albo psychopata, albo masz wyjatkowego pecha.


Albo stary nie mieszkałes tam gdzie ja, dziesiątki bezpańskich psów, nierzadko agresywnych, chodząch też grupami. Więc nie chrzań mi głupot - że pies rzadko atakuje :lol: A srodki które stosowałem - wcale psom nie szkodziłu (żaden nie zdechł!) - gaz - to prewencja... a kij - srodek ostateczny...

Zatem nie polecaj nikomu swoich metod,


Czy ja komus cos polecam - wręcz odradzam :)

bo wielu moze skorzystac z tego i pierdolnie psu gazem, ale zza bezpiecznej siatki. A pozniej ludzie sie dziwia, ze pies uciekl z uwiezi i pogryzl kogos z gatunku ludzkiego.
I mimo wszystko jeszcze nadal mam nadzieje, ze poniosla Cie fantazja. I tych przypadkow bylo mniej.


Nie poniosła fantazja - tak bywało... Ale te konfrontacje trwały kilka lat - to i się nazbierało przypadków...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz sztuk walki postrzelony... w nogę.
No i na marginesie: gdybym miał do wyboru - "walnąć" panu czy psu - wybrałbym pana => za głupotę powinny być kary... (ale przypadki o których mówię dotyczyły BEZPAŃSKICH PSÓW, które bez powodu decydowały się atakować - często bez żadnej przyczyny - po prostu tamtędy przechodziłem... => menele działają podobnie - i tu mogę zalecić stosowne srodki :wink: :lol: )
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz sztuk walki postrzelony... w nogę.
widocznie zwierzeta cie nie lubia :) :) :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrz sztuk walki postrzelony... w nogę.

widocznie zwierzeta cie nie lubia :) :) :)


A widać menele (pijaczki i inne męty) lubią - bo nie zaczepiają rotfl :wink: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024