Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyra Gracie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kyra Gracie

Kyra Gracie at only 17 years of age has everyone in the jiu-jitsu world taking notice. The jiu-jitsu purplebelt is not only a stunningly beautiful young lady, her mat skills are equally impressive. Kyra has already won back to back championships in the bluebelt national's (Brasileiro's) in 2000 and 2001. Kyra went on to win the Pan American Championships in 2002 and is poised to continue making her mark in 2003. With a mixture of poise, grace and fluidity, Kyra could very well be the representative jiu-jitsu needs to show the world that women don't need to give up femininity to excel in grappling. Possessing the heart of a champion and the beauty of a model, we're sure all will agree that Kyra is one of the people 2003 demands we keep an eye on.


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

from graciefighter.com

Hey Hast znajac Twój stosunek do kobiałek na macie co powiesz na seminarium z taką purpurką? :wink:
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie
No , no ... musze przyznac , ze ladniutka cielencinka. :twisted:
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie
uhhhhhhhh...miec taka trenerke albo nawet sparing partnera :serduszka: :angel: :crazyeyes: belzebub
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie
Ja to bym sie zastanowil 2 razy. A niech cos jej uszkodzisz przypadkowo- i cala rodzina na ciebie dybie a wtedy to... 8O
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie
yyy..... yyyy..... to ja nic nie mowie...
Popadlam w kompleksy :D
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie
Saku Lbn:
Tak sie fajnie sklada ze mam dobry kontakt z Rose i Kyra ( w sensie jeszcze mnie nie znienawidzily ) . Tak wiec jest OK :) Masz do niej jakies pytania czy cos ?
Moj stosunek do kobiet na macie byl jest i najprawdopodobniej bedzie taki sam. Kyra Gracie raczej mi w glowie nie zawroci :wink:
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie
No tak szczerze to z checia bym z nia zasparowal ... bez koszulek :twisted: !
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie

yyy..... yyyy..... to ja nic nie mowie...
Popadlam w kompleksy :D


kompleksy??? Ja wpadam w rozpacz !!! :wink:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie

yyy..... yyyy..... to ja nic nie mowie...
Popadlam w kompleksy :D


kompleksy??? Ja wpadam w rozpacz !!! :wink:


Jezus Maria czy wyscie laski poszalaly przestraszony przestraszony

przeciez to kurna maszkaron :!: :!: :!: porownajcie sobie jej ostatnie zdjecie z reszta :!: wszystkie pierwsze zdjecia to ciezko placone portrety u dobrego fotografa, duzo farby, makijarzu, dobrane swiatlo i jak rowniez widze do retusz na kliszy :!: :!: :!: - znam sie na tym pracuje juz pare lat w agencjach reklamowych....

zeby zrobic takie zdjecia jak na przecie to casami trzeba machnac pare setek :!: :!: :!:
  • 0

budo_xmadonex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie

przeciez to kurna maszkaron :!: :!: :!: porownajcie sobie jej ostatnie zdjecie z reszta :!: wszystkie pierwsze zdjecia to ciezko placone portrety u dobrego fotografa, duzo farby, makijarzu, dobrane swiatlo i jak rowniez widze do retusz na kliszy :!: :!: :!: - znam sie na tym pracuje juz pare lat w agencjach reklamowych....

No i na tym ostatnim zdjeciu wyglada wlasnei najkorzystniej :) , podobnie jak na tych z wywiadu z Rose :)
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie

Jezus Maria czy wyscie laski poszalaly

przeciez to kurna maszkaron porownajcie sobie jej ostatnie zdjecie z reszta wszystkie pierwsze zdjecia to ciezko placone portrety u dobrego fotografa, duzo farby, makijarzu, dobrane swiatlo i jak rowniez widze do retusz na kliszy - znam sie na tym pracuje juz pare lat w agencjach reklamowych....

zeby zrobic takie zdjecia jak na przecie to casami trzeba machnac pare setek



taaaaaaaaaaaaaaaa jaaaasneeeeeeeee :D :D:D:D !
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie
Tomasz to cecha mlodych ludzi - branie obrazkow za rzeczywistosc, a potem dziwia sie, ze w realu, ktos inaczej wyglada. Na jednym z forow jest poczytny dzial zwiazany z moda. Najbardziej bawia mnie uwagi internetowych znawcow kobiet - zachwycaja sie np. biustami, a slepy by dojrzal, ze sa silikonowe (a zapewniam, ze silikon ladnie w biuscie wyglada tylko na nieruchmym zdjeciu). Odrzucaja natomiast czesto znakomite biusty naturalne. Zachwycaja sie strzelistoscia nog nie widzac, ze zdjecie jest zrobione pod odpowiednim katem, a pani ma na nogach 15 cm szpile. Bardotki i ich warianty biora za rzeczywiste biusty. Nie wiedza, ze nawet jedna kobieta w roznych fazach juz nie tylko zycia, ale i miesiaca, moze miec znaczne "roznice ".
Mala dygresja. Kiedys towarzyszylem wyborom kandydatek na miss, m.in. foto. Gromada dziewczat pieknie sie prezentowala w ubraniu i obuwiu. Kiedy ubranie znacznie zredukowano, a buty kazano zdjac i przejsc sie na bosaka - okazalo sie, ze chyba ze stu dziewczat tylko trzy, czy piec spelnia jako tako kryteria przyszlego zawodu.
Tak wiec dziewczyny, zapewniam kazde zdjecie jest "podrasowane". Zobaczcie jakim malenstwem jest np. Salma Hayek, ktora sie zachwyca caly swiat. Mistrz wagi ciezkiej Rocky ma... 178 cm. Tom Cruise chyba az cale 170 cm. Na ekranie tego jednak nie widac. Dlaczego? Mozna "komponowac" otoczenie. Niewysokich otaczac jeszcze nozszymi itd.
Pamietam jak z fotoedytorem, dla zartu poprawilismy urode pewnej znanej w naszym regionie pani, po prostu "wyczyscilismy" jej dyksretnie zmarszczki. A jednym z wojewodow, ktory mial strasznego zeza, na naszych dzjeciach byl bez tego defektu. Mozliwosci sa ogromne. Nawet zdjecia reportazowe sa komponowane, czyszczone etc, aco dopiero do "kolorowych" czasopism.
K_P
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie

yyy..... yyyy..... to ja nic nie mowie...
Popadlam w kompleksy :D


kompleksy??? Ja wpadam w rozpacz !!! :wink:


Jezus Maria czy wyscie laski poszalaly przestraszony przestraszony

przeciez to kurna maszkaron :!: :!: :!: porownajcie sobie jej ostatnie zdjecie z reszta :!: wszystkie pierwsze zdjecia to ciezko placone portrety u dobrego fotografa, duzo farby, makijarzu, dobrane swiatlo i jak rowniez widze do retusz na kliszy :!: :!: :!: - znam sie na tym pracuje juz pare lat w agencjach reklamowych....

zeby zrobic takie zdjecia jak na przecie to casami trzeba machnac pare setek :!: :!: :!:


Ale ona ma purpurke, a ja nie i pewnie nie będę miała :evil:
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie

Ale ona ma purpurke, a ja nie i pewnie nie będę miała


Pewnie tak :twisted: , hehehe !

Polskie realia :D !
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyra Gracie

Mala dygresja. Kiedys towarzyszylem wyborom kandydatek na miss, m.in. foto. Gromada dziewczat pieknie sie prezentowala w ubraniu i obuwiu. Kiedy ubranie znacznie zredukowano, a buty kazano zdjac i przejsc sie na bosaka - okazalo sie, ze chyba ze stu dziewczat tylko trzy, czy piec spelnia jako tako kryteria przyszlego zawodu.


zeby byc na czasie to wlasnie przylazly nam takie dwie juz uznane modelki i kurna nie widzialem ich wczesniej w realu nigdy wiec sie przestraszylem :) niby czlowiek wie ze tak bedzie ale zawsze dzialo to samo.... :)
sa tak wychudzone ze jakbym ktoras przytulil to bym pewnie polamal kregoslup i zebra a sa mojego wzrostu (ponad 180) i kurwa waza po jakies 50 kilo :!: :!: :!:

ale na zdjeciach wypadaja fenomenalnie.....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024