Skocz do zawartości


Zdjęcie

Purpurowy Slawek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_demogorgo
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siemce

Napisano Ponad rok temu

Purpurowy Slawek
Napewno sa juz trzy. Dostal go Slawomir Barczak na zimowym obozie w Szklarskiej Porebie od Roya.
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
Hmmmmm no to nice , chociaz nie kojaze goscia ;( !
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek

Hmmmmm no to nice , chociaz nie kojaze goscia ;( !


SŁAWOMIR BARCZAK
waga: 73 - 75 kg
stopień: purpurowy pas

- III Otwarty Puchar Europy Brazylijskiego jiu-jirsu - I m. w kategorii do
73 kg, Thones les Bains, Francja 2000

- Puchar Świata Jiu-jitsu World Kobudo Federation - grappling II m. w
kategorii do 75 kg, Wiedeń, Austria 2000

- Nikko Cup 2000 - Bjj - III m. w kategorii do 76 kg, Os, Holandia 2000

Z tego co wiem jest instruktorem w "czarnym pasie"(podobno lepszym od Karola :) )
[/img][/url]
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
No to napewno nie jest zly , dlaczego tylko wszytkie te osiagniecia sa z roku 2000 , czemu nie startowal w zadnych zawodach ostatnimi czasy ?
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek

No to napewno nie jest zly , dlaczego tylko wszytkie te osiagniecia sa z roku 2000 , czemu nie startowal w zadnych zawodach ostatnimi czasy ?


Nie mam pojecia :wink: , sam tez go nie znam :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek

No to napewno nie jest zly , dlaczego tylko wszytkie te osiagniecia sa z roku 2000 , czemu nie startowal w zadnych zawodach ostatnimi czasy ?


Slawek jest instruktorem w poznaniu co troche absorbuje jego czas. Nie wolno mu starowac w zawodach Bjj-Polska. Zawody te sa, jak to matuszczak okreslil, dla poczatkujacych. Tak wiec nie ma powodu aby mial sie na nich Slawek pojawiac.
Co do zagranicznych startow to sie nie wypowiadam bo nie znam powodu dla ktorego nikt z bjj polska od 2 lat nie wziol udzialu w zadnej imprezie poza granicami Polski.
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
No wlasnie min. o to mi chodzilo , dlaczego nikt z BjjPolska nie bierze udzialu w zadnych zawodach zagranicznych jesli zawody organizowane przez BjjPolska sa dla poczatkujacych ?( ciekawe czy ktos odpowie na to pytanie :) !


A moze Karol i Slawek dostana czarne paski za osiagniecia z 2000 r. ?
Hmmmmm ciekawe kiedy czolowka BjjPolska pojedzie na jakies zawody ( moze Lublin ?? w co mocno watpie - nie wiem wogole czy "moga" pod wzgledem ich zawartych umow i zasad ) !
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek

No wlasnie min. o to mi chodzilo , dlaczego nikt z BjjPolska nie bierze udzialu w zadnych zawodach zagranicznych...


Ja słyszałem co innego:

Czyzby daly wam do myslenia ostatnie zagraniczne zawody na ktorych wszyscy zawodnicy-trenerzy z BJJ Polska przegrali (z wyj. dwoch judokow)


cytuje tu wypowiedz nijakiego pitermana z innego forum.
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
OOOOOoooo Kapu to bradzo ciekawe , nie slyszalem o tym , a jestes pewien ze ten koles na innym forum nie sciemnial , skad mial takie informacje ?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
Ja odpowiem tak. Jezeli ktos, ktokolwiek, ma waptliwosci co do tego czy Slawek czy Karol sa w stanie dowiesc iz purpurowe paski maja za umiejetnosci to nic nie stoi na drodze aby jechac do poznania i sie pokulac z nimi.
Odnosnie zawodow to jest tak ze raz sie wygrywa raz sie przegrywa. Nie ma niepokonanych.
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek

jestes pewien ze ten koles na innym forum nie sciemnial , skad mial takie informacje ?


Nie znam kolesia, ale sadze że mowi prawde poniewaz cała wypowiedz byla skierowana do K.M(ja cytowałem tylko jej kawałek).
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
Hmmmm skoro ta wypowiedz byla skierowana do K.M. to nie sciemnial napewno .... ciekawe czy cos niedlugo pokaze Bjj Polska na jakis zawodach ! ( :twisted: )
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
Tak wogole to jestem ciekaw co mysla o calej polityce Karola jego własni uczniowie. Czy nie mieliby ochoty sprobowac swoich sil w konfrontacji z berserkersami czy zawodnikami z krakowa, a nie w kolko walczyc miedzy soba. Przeciez tak naprawde oni praktycznie nie maja nic do powiedzenia. Cale szczescie ze w poznaniu pojawila sie konkurencja :P , ale zostaje jeszcze kilka innych mniejszych miejscowosci :(
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
Szczerze mowiac to jestem pewien ze jego "uczniowie" chcieliby startowac w Lublinie , ale jestem pewien ze Karol nie wyrazi na to zgody !
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
No właśnie o to mi chodzi. Jaki to wszystko ma sens??? Przeciez doświadczenia w walce z kompletnie nie znanymi przeciwnikami podniosłyby tylko poziom zawodnikow z bjj polska. To że Karol ma takie zdanie to jego sprawa, ale przynajmniej nie powinien im zabraniac samodzielnych startow na innych zawodach pod grozba wyrzucenia z klubu.
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek

No właśnie o to mi chodzi. Jaki to wszystko ma sens??? Przeciez doświadczenia w walce z kompletnie nie znanymi przeciwnikami podniosłyby tylko poziom zawodnikow z bjj polska. To że Karol ma takie zdanie to jego sprawa, ale przynajmniej nie powinien im zabraniac samodzielnych startow na innych zawodach pod grozba wyrzucenia z klubu.


Otoz to Kapu ... hmmmm moze Karol sie boji wyjsc za granice Bjj Polska , moze boji sie , ze mogloby mu sie bardziej rozjasnic ... trzeba troche poczekac i wszystko sie wyjasni , takie jest moje zdanie !
  • 0

budo_jaro
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
też uważam ,że to sie dzieje w Bjj Polska jest bezsensu i niedługo zrobi sie tak jak w polskim Kyokushin ,a najbardziej ucierpią na tym trenujący ,no ale widocznie taka to cecha Polaków ,żeby sie bezprzerwy o coś sprzeczać i być w głupi sposób upartym
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek

też uważam ,że to sie dzieje w Bjj Polska jest bezsensu i niedługo zrobi sie tak jak w polskim Kyokushin ,a najbardziej ucierpią na tym trenujący ,no ale widocznie taka to cecha Polaków ,żeby sie bezprzerwy o coś sprzeczać i być w głupi sposób upartym


Jaro , dokladnie tak bedzie , ale szczerze mowiac to co sie stanie w BjjPolska mnie malo interesuje !Dla mnie to oni sie moga nawet pozagryzac.
  • 0

budo_manolo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Purpurowy Slawek
Gratulacje dla Slawka .Zawodnicy tacy jak on powinni byc doceniani .Jeszcze raz szczere gratulacje.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024