Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ftp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Ftp
Moze cosik takiego, jesli wiecie i znacie jakies adresy Ftp-ow z muza i wszystkim co zwiazane z capo, lub macie ten komfort posiadania wlasnych zasobow (nie watpie, ze macie ;) hehe) to podajcie jesli oczywiscie chcecie takkowe adresiki, swoje czy znalezione na necie. Zobaczycie ze wielu ludzikom sie to przyda a i beda was cenili za moznosc kozystania z waszej dobroci (Bog kazal sie dzielic)
No to popiszcie sie waszymi mozliwosciami w tym temacie

AXE
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Ftp
Muzyke, jezeli ktos szuka mozna znalezc u mnie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Konto mam malutkie, wiec leci jeden album na miesiac. Jezeli ktos by udostepnil ftp-a to mozna by go zapchac tak 1,2GB empetrojek. W Gliwicach wystarczy poprosic Orelhe (ADG) - ma niezle zasoby.
No i klasycznie zapraszam na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) .

Pozdrowka!
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Ftp
tRYGON dzienks za to jestes pierwszym, ktory sie podzielil ale wlasnie trza nam ludzi z wlasnymi ftpami ;) zeby ludziki mieli mieli to za co inni biora kasiore :)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ftp
Bog kazal sie dzielic, ale nie cudzym dzielem, hehe :D Przypominam, ze to kradziez... Ups... No tak... 500 MB muzyki mam na stronie hehe :D
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Ftp
skoro tworcy np. muzyki do capo chca ja sprzedac i miec zyski to mi sie to wydaje dziwne ;) nie lepiej zeby capoeiritas jej sloochali np. podczas jogowania i tworcy i tak by byli przeciesz docenieni ? :) a mp3 sa f porzadq niech zostana i fajnie by bylo jakby byly nowe :) [ off topic: szulam takiej piosenki co spiewajac cos w refrenie " camaraaaaaaa " :) ]
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ftp
eeee.... a mnie wydaje sie dziwne takie podejscie jakie Ty reprezentujesz.
Jezeli ktos wnosi cos od siebie w stworzenie czegos nowego ma prawo rzadac czerpania zyskow.

Przeciez nagrania do Capoeira sa tworzone na takich samych warunkach jak inne nagrania muzyczne. Tez trzeba oplacic studio, muzykow itp.

Mowienie, ze okradanie kogos jest dobre to pomylka.

Z drugiej strony z powodu jeszcze malej popularnosci naszego sportu ( fakt, ze sytuacja zmienia sie na lepsze) ciezko znalezc jakiekolwiek nagrania w sklepie totez nie bardzo jest inne rozwiazanie.

W Europie zachodniej takie rzeczy mozna dostac na wiekszych Encountros jak i w poszczegolnych "sklepikach grupowych". U nas niestety ciezko jest zoorganizowac podobne imprezy. (Chociaz juz kraza jakies plotki i pojawiaja sie male plany... nic nie bede mowil bo nie mnie o tym decydowac) wiec zostaja nam pirackie nagrania jak na razie.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ftp

off topic: szulam takiej piosenki co spiewajac cos w refrenie " camaraaaaaaa " :) ]


To sa chulas, spiewane na poczatku Capoeira Angola. Nie ma "takiej piosenki", wymysla sie je w locie uzywajac schematu:

Solo: Ieeee, [cos tam] !
Coro: Ieeee, [cos tam] camara!

Zamiast tego [cos tam] wyslawia sie mistrzow, wielkich capoeiristas, Capoeira i brazylijskie tradycje, np:

Ieeee, Viva meu Deus (niech zyje moj Bóg)
Ieeee, Viva Mestre Bimba
Ieeee, Capoeira
Ieeee, Uirapuru :D :D :D

itd. Procz tego sa jeszcze Quadras, Ladainhas i pare jeszcze... Nie pamietam dokladnie, ale zapraszam na capoeira.up.pl :)
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Ftp

Z drugiej strony z powodu jeszcze malej popularnosci naszego sportu ( fakt, ze sytuacja zmienia sie na lepsze) ciezko znalezc jakiekolwiek nagrania w sklepie totez nie bardzo jest inne rozwiazanie.


O to wlasnie sie rozchodzi, dlatego traktujmy mp3 jako materialy promocyjne i nie bedzie dylematow moralnych :wink: .

Pozdrowka!
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ftp

Z drugiej strony z powodu jeszcze malej popularnosci naszego sportu ( fakt, ze sytuacja zmienia sie na lepsze) ciezko znalezc jakiekolwiek nagrania w sklepie totez nie bardzo jest inne rozwiazanie.


O to wlasnie sie rozchodzi, dlatego traktujmy mp3 jako materialy promocyjne i nie bedzie dylematow moralnych :wink: .

Pozdrowka!


A nie pomysleliscie, ze gdybysmy uczciwie zaczeli kupowac plyty, kasety i ksiazki to sciagnelibysmy tu wiecej Capoeira, albo przynajmniej zwrocilibysmy na siebie uwage? Wiem, ze to brzmi komercyjnie, ale jakby nie patrzec, chodzi o forse...
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Ftp
Spoczko mozemy kupowac plyty i kasety ale nie po takich cenaj jak zamowisz gdzies jakas plyte to niech ci podatek dowala i jeszcze inne takie badziewia i za jedna plytke zaplacisz hoho i jest sens wtedy i tak inni beda ja mieli no bo nie porzycz koledze jednemu i drugiemu jak cie prosi, wiec na to samo wyjdzie czy masz plytke od kolegi czy z netu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024