Skocz do zawartości


Zdjęcie

Otwarta Lekcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Otwarta Lekcja
Hej hej! Nie widzialem tu posta na ten temat, wiec pytam, czy ktos sie wybiera w przyszly weekend do Poznania?

Dla niezorientowanych, ma sie odbyc "1 Otwarta Lekcja Capoeira". Organizuje je AdG, ale pokaza sie prawdopodobnie wszystkie grupy z calej Polski, a przynajmniej fajnie by bylo, gdyby tak sie stalo. W planie jest wspolny trening, a potem fabrikowska impreza - procz Roda beda inne pokazy, m.in. gry na bebnach, maculele itp. W Lekcji jak i w Pokazie moze wziasc udzial kazdy. Oplata to 15 zl, istnieje mozliwosc noclegu. Szczegoly na stronach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz adg.gliwice.prv.pl

Chcialbym sie z ciekawosci dowiedziec, kto jedzie? Artesi stawia sie na pewno licznie, bo impreze organizuje w najwiekszej mierze chyba Instrutor Piriquito. Mam nadzieje ze to nie zniecheci reszty - wiem, ze Abada sie prawdopodobnie nie pojawi (smieszne powodowy :/ ), mniejsze grupy raczej tak, a co z Beribazu i Grupo Magia? Czekam na odzew :D

Dodam jeszcze, ze to bedzie swietna okazja na poznanie najlepszych polskich capoeiristas, poznianie innych grup, wspolna nauke, wspolna zabawe. Mam nadzieje, ze w raporcie nie bede musial pisac o Wielkich Nieobecnych :]
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
Jeśli parę osób ode mnie by chciało jechać to ja na 90% także bym wpadł, ale dopiero teraz się o tym dowiedziałem. Na treningu we wtorek powiem wszystkim i zobaczymy czy ktoś się zdecyduje. Jakby co to napiszę.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja

ale dopiero teraz się o tym dowiedziałem.


No kurcze, to wlasnie jest lipa. Moim zdaniem musowa impreza (nie dlatego, ze jestem w Artesach :D ), a tak malo ludzi sie tym zainteresowalo... Bedzie ekstra :D A po treningu impreza w stylu Fabrique - ja zrobie striptiz :] :] :]
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
Po pierwsze to jest dla nas czyli tych wszystkich zapalencow ktorzy chca cwiczyc wiec czy to wazne w jakiej jestes grupie przecie to je Otwarta lekcja, wiec wszyscy ktorzy moga to do poznania szypciutku

uirapuru hehe to mozna przyjechac ale co do striptisu to hehe ja mam dziewczyne ;)
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja

ja mam dziewczyne ;)


Moze jeszcze zmienisz zdanie :D
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
Niom ehhehe raczej nie mozliwe ale kto wie :D (żart) tylko jest jeden #!@#@$ problem "kasiora" jesli by bylo wystarczajaco jej duzo to by nie bylo problema. No ale badzmy dobrej mysli tylko o ktorej sie zaczyna ta lekcja, bo na stronce jest tylko godzina impry :D :D:D
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
Nie moge poprawic swojego posta, wiec pisze: pomylilem sie :) Mea culpa. Pokaz na imprezie jest przygotowywany przez pare konkretnych osob i nie bedzie otwarty. Sorki za wprowadzanie w blad.
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
Od nas pojedzie kilka lub kilkanaście osób. Ale raczej nie zostaniemy na capoeira party :X .
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
Jednak nasz wyjazd został odwołany. Niestety. Z tego co wiem to nikt od nas nie jedzie. Ja bym pojechał, ale samemu mi się nie chce :P .
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja

Jednak nasz wyjazd został odwołany. Niestety. Z tego co wiem to nikt od nas nie jedzie. Ja bym pojechał, ale samemu mi się nie chce :P .


Ja tez bym pojechal ale u mnie problem w czym innym a nie z checiami ;(
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
Hehe... Wrocilem...

Co ja bede pisal? Raport niedlugo na stronce (uwierzcie lub nie, ale update jest coraz blizej). Bylo extra, wszystko mnie boli, mam krwiaka na cycu i zbita stope, ale warto bylo :D Naprawde, zalujcie :D
  • 0

budo_capoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADÁ Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja

Hehe... Wrocilem...

Co ja bede pisal? Raport niedlugo na stronce (uwierzcie lub nie, ale update jest coraz blizej). Bylo extra, wszystko mnie boli, mam krwiaka na cycu i zbita stope, ale warto bylo :D Naprawde, zalujcie :D


A myslisz ze nie zalujemy, ja i kilka osob napewno bysmy przyjechali gdyby nie taq daleko ale jeszcze nie raz bedziemy mieli okazje razem posmigac

AXE!!!
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
Taa ten weekend zdecydowanie uplynal pod znakiem imprez Capo.
Btw Moranghuinho, kilku panow chcialo Ci postawic piwo jako ze bylas jedyna kobitka na pokazie ;)
Do kashoob: licze na relacje z tego wydarzenia, moze na irc(biorac pod uwage jak sie ladnie przedstawiles ;) )
Pozdrawiam, szkoda ze nie mozan byc w kilku miejscach jednoczesnie :)
  • 0

budo_barti
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
Ja bylwm i bylo cool sympatyczna atmoswera zajecia z capoeira regional i angola a takze maculele. Mozna bylo potrenowac i nauczyc sie czegos przy okazji. Ja osobiscie pojalem technike gry na "kiju" :wink: pod koniec byly male roda gdzie mozna bylo sie zmierzyc z instruktorami (zabawnie momentami bylo jak sie wiara zaczela lapac i buch na podloge)
Potem bylo jedno duze roda i zajecia z angoli :twisted: Jeśli ktoś nie był to niech żałuje P.S Każdy obecny dostał branzoletke
  • 0

budo_martin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
No ja właśnie żałuję, ale zatrzymały mnie inne sprawy. Sporo moich znajomych było i też mówili, że super i w ogóle fajnie.
Ech, następnym razem będę.
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Otwarta Lekcja
To sie chlopaku szykuj :) Jak dobrze pojdzie to w maju we Wroclawiu odbedzie sie Druga Otwarta Lekcja Capoeria prowadzona przez Instrutora Lagarto.

Pozdrowka!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024