Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuki Walki a szerokie spodnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
Panowie a widzieliście kiedyś parodię filmu "Młodzi gniewni" pod tytułem "Zagniewani młodociani"? Tam jest taka scena jak meksykańscy "gangsta" w spodniach ala SK8 i rozporkami między rzepkami, wchodzą po schodach! :) :X :) LUDZIE jak ja się uśmiałem! Prawie jak podczas blokady sejmu!!!!!

A tak poważnie to bojówki rządzą. Nie ma ch..ja na mariole!! Wąskie dżiny ograniczają ruch i nie daj boże klucze w kieszeni. .... Można się samo-okaleczyć :-)

Pozdrawiam
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie

A co trnujesz ?

Kiedyś trenowałem kyokushin, byłem na kilku treningach BJJ ale z braku czasmu musiałem przerwać i dopiero teraz chcę zacząć od nowa.

"kolanem powyzej brody"? tez jestem ciekaw co to za styl.

Kyokushin. Trzeba kopać po wyżej brody bo inaczej shihan na egzaminie daje upomnienie, a za drugim upomnieniem nie zdajesz. Oczywiście trzeba się troche odchylić do tyłu :-)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
glupi ten styl.
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie

A co trnujesz ?

Kiedyś trenowałem kyokushin, byłem na kilku treningach BJJ ale z braku czasmu musiałem przerwać i dopiero teraz chcę zacząć od nowa.

"kolanem powyzej brody"? tez jestem ciekaw co to za styl.

Kyokushin. Trzeba kopać po wyżej brody bo inaczej shihan na egzaminie daje upomnienie, a za drugim upomnieniem nie zdajesz. Oczywiście trzeba się troche odchylić do tyłu :-)


No i wszystko jasne 8) .
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
Chciałbym zobaczyć strzał kolanem na brode w spodniach ale SK8 ( i w ten sposób noszonych).
Byłaby to ciekawa lekcja poglądowa. :)
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie

Chciałbym zobaczyć strzał kolanem na brode w spodniach ale SK8 ( i w ten sposób noszonych).
Byłaby to ciekawa lekcja poglądowa. :)


Wydaje mi się że może być to jeden z elementów zaskoczenia.
Typ widzi skata, krok między kolanami, a tu w ułamku sekundy dostaje strzała prosto w brodę ( z kolana oczywiście)... 8O
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
No na mnie to zrobiło by wrażenie!! :) A jeszcze jakby ustał..... to hoho :)
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
mnie szerokie spodnie uratowaly krocze kiedys bo wyszla akcja ze ktos bil kogos ode mnie chcialem ich rozdzielic i dostalem lekkiego strzala z zaskoczenia od jednego z kibicow to mu oddalem i mial k.o. ale od razu ktos z boku zaczal biec i mi kopa wydzielil prosto w jaja i gdyby nie portki to by mnie pewnie po skladalo a takto stalem tak ustawiony ze portki mi pekly w kroczu:) (bo to nei takie sk8 typowe ale szersze niz zwykle) ale cios nie doszedl i moglem spokojnie oddeprzec atak i zaczac spierdalac bo jednak bylo ich za duzo:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024