Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuki Walki a szerokie spodnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
Latwiej w takich portkach wyżej kopnać ale i łatwiej za nie chwytać o ile ktoś poczuje taką potrzebe na ulicy :wink:
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
a ja p...dole stereotypy i jesli nie jestem w pracy albo w knajpie to śmigam w dresiku
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
p...lbys stereotypy jakbys w dresie do pracy wlasnie chodzil :) a zreszta to nie kwestia stereotypow tylko klasy.
  • 0

budo_cdcd
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
podobnie jak przedmowcy uwazam ze jak masz ciasne spodnie lepiej sie nie bawic w nic wiecej niz poziom pasa
a jak akurat masz szerokie to why not :)
  • 0

budo_colter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
Ja nosze szerokie spodnie i nie przeszkadza mi to w wykonywaniu kopnięć....nawet kopie się lepiej niż w ciasnych :D
  • 0

budo_lord_l
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie

Ja nosze szerokie spodnie i nie przeszkadza mi to w wykonywaniu kopnięć....nawet kopie się lepiej niż w ciasnych :D

ze w szerokich kopie sie lepiej to jest logiczne, kwestia jest czy sa to szerokie "normalne", czy szerokie sk8towskie... gdy masz spodnie troche spuszczone kopniecie nawet na jodan moze byc trudne :idea:
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
Jednym slowem jak masz spodnie przystosowane do zrobienia naglej kupy, to raczej nie kop na jodan.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
dżinsy, bojówki, dres, hakama - chodzę w tym wszystkim ( rzecz jasna nie na raz :) ), w kopaniu nie przeszkadza bo kopię tylko do wysokosci pępka. Nie lubię zbyt ciasnych gaci b walkc mogą pęknąć i dupa blada
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie

M-65 najlepsze spodnie na swiecie duze wygodne, masa kieszeni, latwo sie piora, nie widac plam i schna w 15minut.

Małe pytanko... czy chodząc w nich z glanami i krótką frycurkom nie bylbym brany za skina? :wink:
  • 0

budo_777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
Bojówki rządzą! Ja uwielbiam stary model Bundeswehry. Zielone i piaskowe wyglądają elegancko, ale jak przydarzy się konieczność zastosowania "argumentu siły", to najlepsze są czarne (ew. kamuflaż) - nie widać plam. Kiedyś musiałem wracać z imprezy przez pół miasta w jasnych dżinsach "w czerwone kropki" i czułem się lekko nieswojo, a patrol Milicji Obywatelskiej był ostatnią rzeczą, jaką chciałem spotkać.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie

Małe pytanko... czy chodząc w nich z glanami i krótką frycurkom nie bylbym brany za skina? :wink:


No raczej nie, skini na ogol chodza w waskich dzinsach.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie

No raczej nie, skini na ogol chodza w waskich dzinsach.

Na ogół to kiedyś chodzili w białych sznórówkach, ale jak gliny zaczęły ich za to pałować, to przestali się w ten sposób wyróżniać :) . Chyba lepiej nie będę ryzykował :wink: .
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
Hehe wlasine tak chodze. Glany, bojowki (ew. waskie sztruksy) kurtka dosyc krutka. Wlosy krotkie. Czy jestem brany za skina? Tak. Z tym ze skinow jest tyle rodzai ze..... Btw. przez jakis czas podpisywalem sie pod jedna z ideologii, ale juz dawno temu stwierdzilem, ze moje poglady sa na tyle zlozone, ze nie ma sensu wrzucac ich do jednego wora i podpisywac jednym slowem, a ze sa one prawicowe i dosyc radykalne to inna sprawa :D
  • 0

budo_cybx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
Nie licząc dresów. Najlepsze są tzw. spodnie combat ( lub po prostu bojówki ) lub spodnie BDU takie jak od munduru czyli podobne.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
a ja dostalem ostatnio reklame spodni jeans do sztuk walki z wszytym klinem w kroku jak w spodniach z kimona. do chodzenia w sam raz, do kopania tymbardziej
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
a ja preferuję zwyczajne dżiny bo są OK.


[/quote]a ja dostalem ostatnio reklame spodni jeans do sztuk walki z wszytym klinem w kroku jak w spodniach z kimona. do chodzenia w sam raz, do kopania tymbardziej [/quote]



fajnie tem macie w tym niu jorku :) , spodnie rozdają
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
Ja chodzę róznie czasem w szerokich spodniach,a czasem w bojówkach. W szerokich spodniach troche ciężko mi się kopie kolanem powyżej brody, a poza tym to raczej nie przeszkadzają, chociaż np kiedyś jak miałem zadługie spodnie od kimona i zachaczały mi się pod pięty to na egzaminie dostałem upomnienie właśnie kopiąc kolanem :? .
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie

, chociaż np kiedyś jak miałem zadługie spodnie od kimona i zachaczały mi się pod pięty to na egzaminie dostałem upomnienie właśnie kopiąc kolanem :? .


A co trnujesz ?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
"kolanem powyzej brody"? tez jestem ciekaw co to za styl.
  • 0

budo_kyrix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki Walki a szerokie spodnie
temat wcale nie jest blachy. od jednego kopnieci (np. kolanem) moze wiele zalezec, a "nie znacie dnia ni godziny"......

chcialbym zauwazyc, ze nikt nie wymienil starych, wysluzonych sztruksow. sa zarowno eleganckie, mozna sie w nich pokazac na ulicy, maja kroj podobny do tradycyjnych dzinsow, ale mayterial jest o duzo luzniejszy, mniej sztywny. porusza sie na nodze niczym dres i wniczym nie przeszkadza w kopaniu na jodan.

sa jednak troche przewiewne, a ostatni0o jak patrzylem w sklepach to nie widzialem zadnych fajnych sztruksow..... wszystkie jakies takie grube i beznadziejne :?

oprocz tego nosze czasami bojowki i jak przestane rosnac to zamierzam sibie kupic wlasnie takie porzadne bojowki m-65....

bardziej jednak niz samymi spodnoiami zastanawiam sie nad rozmieszczeniem ladunku :) portfel komorka klucze bilet.....
mocno to przeszkadza, a powinno byc trzymana bklisko ciala, dlatego wielkim minusem wszystkich spodni poza bojowkami jest glupie rozmieszczenie kieszeni. powinny byc na tykle glebokie "(te s przodu) by przy podnoszeniu kolana nic sie nie wbijalo w brzuch. glupio tez sie nosi jakies znaczniejsze obciazenia ww tych bovcznych kieszokach. przydaloby sie jakies regulowanie, by mozna bylo "docisanac" komorke itp. do uda :) :)

no, temat rozwinalem wystarczajace (chyba nawet za bardzo :) :) 8)
ale luz pozdrawiam sk8 dresow i skinow (skinow z wygladu)_
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024