Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zadyma w dyskotece


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
Kajdanki (no, moze nie przeciwko giwerze), zwlaszcza ze sztywna czescia, zamiast tradycyjnego lancucha to niezla bron.
Ogladalem gdzies na TV reportaz o bramkarzach w USA. Niektorzy sobie pomagali dyskretnie sprzetem np. jeden mial mini kastet, ktory robil rany niczym noz.
Tez wszyscy macie powyzej 100 kg? Jak sie tam do tej roboty zalapales?
K_P
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece

[co do albanczykow masz racje - sa biali, ale pomyliles sie co do portrykow


a to ciekawe...ja znam 3 rasy :białą ,czarną i żółtą (indianie to odmiana rasyżółtej)...do której więc zalicza sie portorykańczyków ? to taki offT ale mnie tyo zaciekawiła do jakiej rasy zaliczają amerykanie portorykańczyków..jakby nie było potomków europejczyków tylko wymieszanych z indianami a więc rasą żółtą, oraz z negroidami czyli rasa czarną..;-)..
niestety Ving dragon..pogódź sie z tym , że te mexy to biali...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
poza tym chciałem zwrócić jeszcze na jeden aspekt uwage...kolega z niu jorku wyrażnie daje nam do zrozumienia, że przetrwac tam na hjlicy wśród kul i nożowników jest ciężko...mówie tu o tym by przy okazji zapytac jak to się ma do dostepności broni palnej ???
może jednak dziękujmy bogu , że nie każdy może miec broń w naszym kraju a nawet ci co maja ja nielegalnie jednak trzęsą dupą na dźwiek słowa "8 lat pozbawienia wolności za broń przy sobie"??
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece

Ogladalem gdzies na TV reportaz o bramkarzach w USA. Niektorzy sobie pomagali dyskretnie sprzetem np. jeden mial mini kastet, ktory robil rany niczym noz


ja pomagam sobie mala latarka, a wlasciwie jej koncem - jest zajebista i dziala jak ho,ho. ostatnio powalilem w ten sposob skina.

Tez wszyscy macie powyzej 100 kg?



tak, obowiazkowo. moge ci poslac fotke moich aniolkow jak chcesz
a zainteresowanym podaje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] niektore zdjecia sa juz nie aktualne ale boss obiecal wstawic nowe

Jak sie tam do tej roboty zalapales?


mowi sie ze z ogloszenia ale tak naprawde kazda robote w stanach dostajesz poprzez referencje od kogos z branzy
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece

jak to się ma do dostepności broni palnej?


???
stary to jest ameryka - dziki zachod - kazdy moze miec przy sobie ostra bron ale i ma obowiazek nosic przy sobie pozwolenie. czesto przychodza do nas policjanci-tajniacy i oni sa uzbrojeni. przychodza wlosi ktorzy majac "powiazania" nosza ze soba pukawki. praktycznie nie wolno nam ich wpuszczac do lokalu i tu jest bezpiecznie ale moze sie zdarzyc ze idziesz ulica i wyskoczy ci murzynekj bambo z giwera i cie zastrzeli bo jestes bialy i nie chciales dac kilku dolcow biednemu. zdarza sie... i to nie rzadko
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
w polsce tez, juz zamieszczalem ten link:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

lepiej porownajmy suche dane statystyczne: ile rozbojow, morderstw, kradziezy aut itp. przypada na 1000 mieszkancow ny i powiedzmy wawy...mysle ze bramkarz w polskim klubie odwiedzanym przez "miasto" ma podobne problemy + dodatkowo musi doskonale sie orientowac komu przylac nie moze bo go jutro do lasu wywioza.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
dokladnie jest u mnie
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece

jak to się ma do dostepności broni palnej?


???
stary to jest ameryka - dziki zachod - kazdy moze miec przy sobie ostra bron ale i ma obowiazek nosic przy sobie pozwolenie....]moze sie zdarzyc ze idziesz ulica i wyskoczy ci murzynekj bambo z giwera i cie zastrzeli bo jestes bialy i nie chciales dac kilku dolcow biednemu. zdarza sie... i to nie rzadko


KURDE...TO U NAS JEST GORZEJ BO TAM U CIEBIE TO CHOCIAŻ WIEM, ŻE JAK CZARNY TO MOZE STRZELAĆ A U NAS KURDE WSZYSCY BIALI I ZA CHOLERE NIE WIESZ KTÓRY BĘDZIE STRZELAŁ..;-0..
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
Szanowni koledzy!!!

W Stanach nie jest tak źle. Opowiesci co niektórych nalezy włożyć między bajki. Czasy dzikiego zachodu już dawno minęły.

Owszem, każdy tam może mieć broń, ale zanim jąwyciągnie to sie 10x zastanowi. Nikt tam nie strzela, bo za to mozna nie wyjść z pudła. New York jest jednym z najbezpieczniejszych miast. Tam jest bezpieczniej jak w Warszawie.

Byłem w San Diego, Chicago, Las Vegas. Rozmawiałem z ludźmi z branży. Nie ma jakiś historii rodem z Hollywood. Morderstwa zdażają się wszędzie, ale nigdy za darmo.
Większa swoboda w posiadaniu broni nie oznacza Bonanzy. wrecz odwrotnie.

Pozdrawiam

Andrzej Kubieniec
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
a na ksiezycu tez juz byles?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
na ksiezycu jest bardzo bezpiecznie, choc kazdy moze sobie kupic laser. zwolennicy technik noznych maja tam swoj maly raj dzieki zmniejszonej grawitacji. glownym topikiem na ksiezycowym forum pozostaje jednak : ciuchy krepujace ruchy oraz techniki relaksacyjne zmniejszajace zurzycie powietrza.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece

Nikt tam nie strzela, bo za to mozna nie wyjść z pudła. New York jest jednym z najbezpieczniejszych miast


chlopie, to jest jedna strona medalu ta propagandowa a druga jest taka ze, jakos strzelaja i to czesto tylko ty wcale nie sluchasz wiadomosci

Byłem w San Diego, Chicago, Las Vegas


rotfl osobiscie nie wierze w zadne twoje klamstwo na temat twoich zagranicznych wojazy moze jak "przyleciales" karetka pogotowia na Stare Miasto-San Diego albo na Prage-Las Vegas. w chinach tez podobno byles.... rotfl

Rozmawiałem z ludźmi z branży

a jakiej? XXX

Większa swoboda w posiadaniu broni nie oznacza Bonanzy. wrecz odwrotnie

tak, ale nie w tym kregu kulturowym
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
VD , no wiesz NY , nie jest jeszcze taki zly , polecam np.Detroit.
Jednak jak najbardziej potwierdzam , za bezpiecznie to w tych miastach w Us nie jest.Podczas mojej ( tez dosyc dlugiej ) pracy na bramce w LA , mialem niezliczona ilosc razy sie o tym przekonac.
Obecnie porownujac moje Toronto do NY , czy LA , czuje sie jak u mamy na kolanach.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
:lol: no to wiesz o czym mowie
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece

nie wierze w zadne twoje klamstwo


Różański!!!!

Biorąc pod uwagę ilość przekrętów jakie zrobiłeś w Polsce, twoją fantazję i pseudoprawdomówność przy tobie czuję się mały. W tym zawsze byłeś mistrzem.


Andrzej Kubieniec]

P.S. Atakujesz mnie, to nie jęcz na priva że piszę o tobie.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
..i za to was "kocham" ...Polska nie Polska , VT , nie WT , zawsze sie znajdze ktos , kto ma pretensje .Zawsze jest ktos kto ma zal ze wlasnie sie jemu nie powiodlo.
AK , jak widze jestes takim chodz acym negatywem , czy to ze VG ulozyl sobie zycie inaczej tak bardzo nie daje tobie spac ?
Znamy sie , a moze tak , moze nie , ale to co ty uskuteczniasz na tym Forum ,to nie tylko ubiega sie o krytyke Boga, ale o cos znacznie prostrzego...po prostu zeby ktos skopal tobie dupe.
Ja niestety jestem za daleko , ale mam nadzieje ze ,sie nie zawiode na polskich tubylcach.

...z calkowitym respektem Seiken
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
Kolego Seiken!!!

Mylisz się bardzo, jezeli uwazasz, że zazdroszczę komukolwiek tego miodu za wielką wodą.

Mam duzo rodziny w USA. Widziałem jak się tam żyje. To zalezy od punktu widzenia, ale ja mam w Polsce wszystko to , co mógłbym zdobyć w Stanach.

Nie zazdroszczę nikomu pobytu w Kraju Wielkiego Plastikowego Hamburgera.
. Są tam rzeczy, o których dobrze wiesz, że są trudne do zaakceptowania. Jeżeli jedynym kryterium szczęścia i powodzenia jest pieniądz, to moze będziesz szczęśliwy w Kanadzie. Ja nie mam takiego charakteru, taki juz jestem.

Co do skopania mojej osoby, to może bedziesz miał kiedyś taką okazję. Ja nie uciekam.

Bardzo proszę nie łączyć mojej niechęci do Pana Różańskiego z konfliktem stylu. Kiedyś bylismy razem w jednej szkole.
Tyle że on nadszarpnął nasz honor, dobre imię człowieka, którego darzymy przyjaźnią.

Teraz kreuje się na mistrza, drwiąć ze wszystkich i wszystkiego.
Ja żadnym mistrzem nie jestem.

Ale nie mogę pogodzić się z tym, że on dalej uprawia swój proceder.

Również z całkowitym respektem

Andrzej Kubieniec
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
:scrambleup: :scrambleup: :scrambleup:

rotfl rotfl rotfl
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w dyskotece
Ehem wszelkie znaki na niebie i ziemi swiadcza o tym, ze dluzsza egzystencja tego tematu jest bez sensu... moze ktos sie tym zajmie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024